Rychlé vyhledávání

Reklama

Česká spořitelna zvýší zabezpečení svého online bankovnictví

15.04.2009

V neděli 19. dubna 2009 se internetové bankovnictví České spořitelny pochlubí novými funkčnostmi a zvýšenou možností zabezpečení. Klienti budou mít nově možnost zvolit si pro přihlašování do služby SERVIS 24 Internetbanking a BUSINESS 24 tzv. přihlašovací SMS zprávy.

Novinky v internetovém bankovnictví České spořitelny:

  • Volitelná přihlašovací SMS: Pro přihlášení do služby SERVIS 24 a BUSINESS 24 pomocí SMS zprávy klient nejprve zadá své klientské číslo a heslo a poté na svůj mobilní telefon obdrží formou SMS jedinečný kód, kterým přihlášení do aplikace potvrdí. Klient si přihlašovací SMS zprávy nastaví buď v pobočce nebo přímo v internetovém bankovnictví (po zadání bezpečnostního kódu). Zaslání přihlašovací SMS zprávy je zpoplatněno 1,50 Kč.
  • Informační servis: Česká spořitelna posílá klientům do služby SERVIS 24 a BUSINESS 24 zprávy, ve kterých předává provozní, obecná bankovní či obchodní sdělení. Novinkou od 19. dubna 2009 je možnost označit okruhy zpráv banky, které si klient nepřeje dostávat. Ve zprávách banky se klient dozví také o plánovaných odstávkách internetového bankovnictví - tyto zprávy ale vzhledem k jejich důležitosti vypnout nelze.
  • Chytrá karta přes SERVIS 24: Přímo v internetovém bankovnictví je možné bez návštěvy pobočky sjednat Chytrou kartu České spořitelny. Smlouvu si klient stáhne v internetovém bankovnictví a kartu dostane poštou. Nabídku předschválených úvěrových produktů zasílá Česká spořitelna těm klientům, jejichž finanční historii zná a je tedy schopna spočítat výši úvěrového limitu.
  • Klientský certifikát: Uživatelé služby SERVIS 24 a BUSINESS 24, kteří využívají vyšší typ zabezpečení, tzn. čipovou kartu a na ní nahraný Klientský certifikát, uvidí na úvodní obrazovce internetového bankovnictví 60 dní před vypršením platnosti čipové karty informaci o blížícím se datu expirace karty. Klient si nově sám určí, zda si čipovou kartu vyzvedne osobně v pobočce nebo si ji nechá poslat poštou. Čipová karta je platná až po té, co si na ni klient sám nahraje Klientský certifikát. Možnost získat kartu poštou nabízí Česká spořitelna od 19. dubna 2009 jako jediná banka na trhu.

Více informací na stránkách České spořitelny , případně v tomto dokumentu (pdf).

Generální partner

E S E T - ENJOY SAFER TECHNOLOGY

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé