Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Od Dr. Richard Marek London (20110319)


Martin
20.03.2018 v 19:36
Ahoj všem tak je to tu zase. Dr. Frederickem Johanem Investiční banka UBS 1 Finsbury Avenue, Londýn EC2M 2PP. Jsem Dr. Fredrik Johan z Harlesden, North West London, tady v Anglii. Pracuji s UBS Investment Bank. Píši vám z mé kanceláre, která bude nesmírného prínos pro nás oba. V mém oddelení, je vedoucí výzkumu v nouzi dluhu, jsem zjistil, opuštené cástku ve výši £15,400.000.00 (Patnáct milionu ctyri sta tisíc nejvetších britských liber) v úctu, který patrí panu Stephen Richard, americký obchodní muže, který prišel o život pri leteckém neštestí spolu s celou svou rodinou. Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvlášte vzhledem k citlivosti na transakce a duvernost zde. Nyní náš bankovní bylo cekání na nekterý z príbuzných prijde-up pro tvrzení, ale nikdo nemá delat. Osobne jsem byl neúspešný pri rozmistování príbuzným, protože jsem pokracoval v kancelári, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další príbuzný / Bude príjemce, aby zemrelého tak, že výtežek z tohoto úctu ocenen na (Patnáct milionu ctyri sta tisíc velkých britských librách ) muže být vyplacena na vás. To bude vyplacena, nebo sdílená v techto procent, 60% pro me a 40% na you.I zajištené veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechno, co potrebujete, je vyplnit vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávnený príjemce. Všechny Žádám nyní je vaše uprímná Co-operace, duvernosti a duvery, které nám umožnují videt tuto transakci prostrednictvím. Já vám zarucit, že to bude popraven za legitimní usporádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Uvedte, prosím, mi následující: jak jsme nekolik dní spustíme ji projít. To je velmi URGENT PROSÍM. 1. Celé jméno 2. císlo svého mobilního telefonu 3. Váš Adresa bydlište 4. Váš věk: Tyto informace umožní mi nahrát vaše data na náš bankovní databáze promítnout do síte bankovního systému, které jste jmenoval nejbližším príbuzným / Bude príjemce tohoto fondu, a já vás o tom, jak otevrít komunikaci s bankou a ucinit nároky na následném prevodu financních prostredku na váš bankovní úcet ve vaší zemi, upozornujeme, že máme nekolik dní provádet tuto dohodu, Tvuj laskavý a rychlá odpoved bude vysoce cenen. Když jsem obdržel požadovanou informaci ti poskytne pri rádném procesu uzavrení této transakce bez zbytecného odkladu. Prosím zbavit tuto zprávu, pokud si nejste zájem. Jeden Passionate odvolání uciním s vámi není k této záležitosti diskutovat s nekým, pokud máte nejaké duvody odmítnout tuto nabídku, prosím, a prosím, znicit tuto zprávu jako kterýkoli Únik techto informací bude príliš špatné pro me s ohledem na svou pozici tady v banka. Pozdravy, Dr.Fredrik Johan.

Pavel
27.05.2014 v 07:33
Dnes 27.5.2014, i na mne to zkusili. :-) Text je v podstatě stejný (tedy stejně pitomý :-) ), autor je rovněž ze Santander Bank, a opět je jím obětavý \"bankéř\", který vše diskrétně provede \"mimo banku přes svou soukromou e-mail adresu\" - nové je pouze jméno: John Lewis. Podle toho pracují v Santander Bank samí obětavci, kteří ale v podstatě dělají kšeftíčky za zády svého zaměstnavatele - to je tedy firma! Skoro jako u nás v České kotlině. :-)

Antonín
24.07.2012 v 23:56
Zdravím, tak jsem to dostal taky. zjístil jsem IP: 98.138.90.51 98.138.226.169 127.0.0.1 Lokalizace: https://ipdb.at/ip/98.138.90.51 To snad není možné, jak si někteří lidi dovoluji. Od: Dr. Maxwell Gupta. Santander Bank 47-48 Piccadilly Piccadilly W1J 0DT Londýn Velká Británie Dobrý den Vážený pane! Jak se vy a vaše rodina? Doufám, že můj dopis odpovídá vám v nejlepší náladě dnes. Mé jméno je Dr. Maxwell Gupta, Provoz / Oblastní inspektorát vedoucí manažer Santander bankovnictví Plc Londýně. Rozhodl jsem se hledat přísně tajné / důvěrné spolupráci s vámi v provedení transakcí řešení popsané tady v naší i ku prospěchu. Během ročního auditu banky, jsem zjistil, opuštěné / netvrzený fond, celkový součet £ 21.500,000 GBP (dvacet jedna milionů pět set tisíc Britská libra) na účet, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků (pozdní David McDowell Brown) Američan z Arlingtonu ve Virginii, který bohužel přišel o život jako jeden s celou posádkou na 1. února 2003 po jihu Spojených států raketoplánu Columbia. Jsem zjistil, že neobsahovalo žádné konkrétní kroky o osobu blízkou nebo bude příjemce na jeho účet poté, co šel přes jeho souboru v naší bance. Upřímně a vědomě usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / vůle příjemce, aby zemřelého tak, že se částka v hodnotě 21,5 milionů liber britské Pounds libry být převedeny na vás, které budou sdíleny v těchto procentní podíl: 50% pro mě a 40% na vás, respektive zatímco 10% je pro všechny výdaje vzniklé v průběhu transakce. Potřebuji vaši upřímnou spolupráce, důvěry a maximální utajení, aby nám v rámci této transakce úspěšně. Ujišťuji a slíbit, že tato transakce bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona a to jak ve vaší zemi a tady v Londýně jako fond převedeny na váš bankovní účet jmenovaného. Po zvážení a přijetí této nabídky, laskavě mi předal tyto informace neprodleně na můj soukromý e-mailovou adresu pro bližší důvěrnosti: drmaxgupta@hotmail.co.uk 1. Vaše celé jméno: 2. Vaše plné kontaktní adresa: 3. Váš přímý mobilní telefonní číslo: 4. Vaše e-mailová adresa: 5. Vaše funkce: Chcete-li povolit mi nahrát informace v náš bankovní databáze promítnout do bankovního systému, sítě, které jste jmenoval další příbuzný / bude příjemcem tohoto účtu, pak jsem vás na komunikaci s bankou pro další předávání tohoto fondu pro vás . POZNÁMKA: Máme několik dní bankovní transakce k provedení tohoto obchodu. Díky v očekávání svého neodkladnou reakci. S pozdravem, Dr. Maxwell.

Maruš
12.03.2012 v 09:51
Od: Dr. Morgan Andrew Santander Bank 47-48 Piccadilly Piccadilly W1J 0DT Londýn Velká Británie Dobrý den Vážený pane! Jak se vy a vaše rodina? Doufám, že muj dopis odpovídá vám v nejlepší nálade dnes. Jmenuji se Dr. Morgan Andrew, jsem Provoz / Oblastní inspektorát vedoucí manažer Santander bankovnictví Plc Londýn. Rozhodl jsem se hledat prísne tajné / duverné spolupráci s vámi v provedení transakce popsané dohody tady v naší i ku prospechu. Behem rocního bankovní audity, jsem zjistil, opuštené / netvrzený fond, celkový soucet £ 21.500,000 GBP (Dvacet Jeden milion pet set tisíc britských liber šterlinku) v úctu, který patrí k jednomu z našich zahranicních zákazníku (pozdní David McDowell Brown) americké z Arlingtonu ve Virginii, který bohužel prišel o život jeden s Celá posádka 1. února 2003 na jihu Spojených státu raketoplánu Columbia. Jsem zjistil, že neobsahovalo žádné konkrétní kroky o osobu blízkou nebo bude príjemce k jeho Úcet poté, co šel pres jeho souboru v naší bance. Uprímne a zámerne usilovat o váš souhlas k vám jako další príbuzný / vule príjemce zemrelého tak, že cástka v hodnote 21,5 milionu liber britské Pounds libry bude prevedeny na vás, který bude sdílená v techto procentního pomeru: 50% já a 40% na vás, respektive zatímco 10% je pro všechny výdaje vzniklé v prubehu transakce. Potrebuji vaše uprímné spolupráce, duvery a maximální utajení, aby nám v rámci této transakce úspešne. Ujištuji a slibuji, že toto Transakce bude popraven za legitimní usporádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona, a to jak ve vaší zemi a tady v Londýne jako Fond je prevedena na Váš bankovní úcet jmenovaného. Po zvážení a prijetí této nabídky, prosím, abych predal tyto informace hned na muj soukromý e-mailovou adresu pro vetší duvernosti: drmorgan._santander@hotmail.co.uk 1. Vaše celé jméno: 2. Vaše plné kontaktní adresa: 3. Váš prímý mobilní telefonní císlo: 4. Vaše e-mailová adresa: 5. Vaše funkce: Chcete-li povolit mi nahrát informace v náš bankovní databáze promítnout do banky sítový systém, který se jmenoval další príbuzný / vule príjemce tohoto úcet, pak jsem vás na komunikaci s bankou pro kupredu prevodu tohoto fondu na vás. POZNÁMKA: Máme nekolik dní bankovní transakce k provedení tohoto obchodu. Díky v ocekávání svého neodkladnou reakci. S pozdravem, Dr. Andrew Odpovedet

agrrr
02.10.2011 v 18:49
A je to tady... mě to přišlo dneska v takovéhle verzi :-D UBS Investment Bank Bankovní transakce ODDĚLENÍ 1 Finsbury AVENUE, LONDÝN EC2M 2PP. Můžete věřit? Já jsem pan Richard K. David od Harlesden, North West London, tady v Anglii. I práce (UBS) investiční banky v Londýně. Píši vám z mé kanceláře, která bude velkým přínosem pro nás pro oba. V mém oddělení, se generální ředitel UBS Investment Bank v Londýně, jsem zjistil, opuštěné suma 15 milionů liber Velké britských librách (patnáct milionů liber Velká Británie) na účtu patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Terry Ryan americký občan, který bohužel přišel o život ve strašné vzpoura chybí AirFrance jet výkonu 228 lidí z Rio de Janeira do Paříže dostali do věže bouřky a silné turbulence.http: / / dsc.discovery.com / Novinky / air-Francie-letadlo-crash / Zemřel v roce zůstavitel bez vůle, včetně jeho manželky a dcery jen. Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti transakce. A důvěrnost zde. Nyní náš bank (UBS) investiční banka v Londýně bylo čekání na některý z příbuzných přijde až na argument, ale nikdo to. Osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným po dobu tří let mám usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / příjemce na zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn u £ 15.000.000 liber vyplacena na vás. To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% pro vás. Mám zajištěné veškeré potřebné právní dokumenty, které mohou být použity na podporu tohoto tvrzení jsme tvorby. Vše, co potřebujete, je vyplnit své jméno na dokumenty a legalizovat tomto případě, že jste dokázal být oprávněné žadatele. Vše, co potřebují nyní je vaše upřímná Co-operace, důvěrnosti a důvěry k tomu, abychom se podívejte na tuto transakci prostřednictvím. Ujišťuji vás, že to dělal v právním uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Prosím, dejte mi následující: jak jsme sedm dní na spuštění pomocí. To je velmi URGENT PROSÍM. 1. Celé jméno 2. Soukromé telefonní 3. Kontaktní adresu. 4. Váš věk / povolání 5. Vaše ID buď mezinárodní pas nebo řidičský průkaz S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavé. Prosím o Vaše potvrzení této zprávy s uvedením Vašeho zájmu dodám další informace. Snaží se mě informoval o své rozhodnutí co nejdříve. S pozdravem, UBS Investment Bank Bankovní transakce ODDĚLENÍ 1 Finsbury AVENUE, LONDÝN EC2M 2PP. Číslo mobilního telefonu: +447011133420 Soukromé email: private.private @ y7mail.com

Václav
18.07.2011 v 08:24
A již se nám to utěšeně množí : Od: Dr. John Clegg. Santander banky 47-48 Piccadilly Piccadilly W1J 0DT Londýn Velká Británie Dobrý den Vážení! Jak se vy a vaše rodina? Doufám, že můj dopis odpovídá vás v nejlepší náladě dnes. Jmenuji se Dr. John Clegg, já jsem Provoz / Regionální pobočka vedoucí manažer Santander bankovnictví Plc Londýně. Rozhodl jsem se hledat Přísně tajné / důvěrné spolupráci s Vámi při provádění transakcí řešení je popsáno zde, v naší oba vzájemné výhodnosti. Během ročního auditu banky, jsem zjistil, opuštěné / nevyzvednuté fondů, celkový součet £ 21.500,000 GBP (dvacet jedna milionů pět set tisíc britských librách) v účtu, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků (Pozdní David McDowell Brown) Američan z Arlington, Virginia, který bohužel přišel o život jeden s celou posádkou na 01.2.2003 na jihu Spojených států raketoplánu Columbia. Zjistil jsem, že si žádné konkrétní osobu blízkou nebo bude příjemce na svůj účet poté, co prochází jeho spis v naší bance. Upřímně a vědomě usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / bude příjemce na zemřelého tak, že se částka v hodnotě 21,5 libry milionů britských liber šterlinků být převedeny na vás, která bude sdílená v těchto procentní podíl: 50% pro mě a 40% na vás, respektive 10%, zatímco se na náklady vzniklé v průběhu transakce. Potřebuji vaše upřímné spolupráce, důvěry a maximální utajení, aby nám tuto transakci provést úspěšně. Ujišťuji, a slibuji, že tato transakce bude provedena za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona, jak v zemi, a tady v Londýně jako fond je převeden na váš bankovní účet nominován. Po zvážení a přijetí této nabídky, prosím dopředu mi tyto informace okamžitě na můj soukromý e-mailovou adresu pro větší utajení: drjclegg@hotmail.co.uk 1. Vaše celé jméno: 2. Vaše plné kontaktní adresa: 3. Vaše přímá čísla mobilního telefonu: 4. E-mailovou adresu: 5. Vaše povolání: Chcete-li povolit mi nahrát informace v náš bankovní databáze promítnout do bankovního systému, sítě, které jste jmenoval nejbližším příbuzným / bude příjemcem tohoto účtu, pak se vás na komunikaci s bankou pro další přenos z tohoto fondu pro vás . Poznámka: Máme málo bankovních dnů k provedení této transakce řešit. Díky v očekávání svého neodkladnou reakci. S pozdravem, Dr. John.

Shaman
03.05.2011 v 14:37
No když je to bankovní vejce, tak to snad bude i pravda :)))

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.