Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Parodie na hoaxy


hlavně to v závorce "(možná fotomontáž)" mně pobav
23.01.2014 v 18:44
ale pokud je někdo takový šťoura, že si *.jpg brázek \"asociuje\" třeba s funkcí \"ctrl+alt+del\" apd. tak to se taky pak dějí zajímavé věci :o) . D.I.S.P.

Dmitrivoj Drngogurlrovjan
20.11.2013 v 09:29
Mylí při tulí mokji ten tonons di pys tI PŘINE SE obrOVSKÉ SČASTIJE, len nesměješ rozkrojit/přeříznout/potratit/převzru shit/rozpojit ten Chaines of loves, který už 14.608.238.324x oble tělo celou earth, a koulujeo d 1638 leta pláně, kedy ho poslal Janě Jakub, když dezert ovál, aby ji s děla lil, že ij miluje. Musiš hoaledo ručit do pěti mihut nekméně od 324 oděslatelou. Jestliže nedoručíš potká tě pekelná smůla, jako na matkou Dmitrivoje Drngourlrovjana,keeřtí nedoručil, a přišel ohlas. Jistá Jiřulka Bezobrhatá nedoručila a vzápětí v supermarketu se jí rozsypal nákup, přotože utrhla na tašce ucho a pak mu seli odvézt Natašku hned do nemocnice. Jistý MUDr. Vít Aha, psychyatrh nedoručil a do večera se na psichiatrické ambuanci zbláznil, protože mu tam za celý den nepřišel ani jeden normální pacinet. Vlastnoručně se dopravil do léčebny v Bohnici ale pavilan už byl zavřenej ,tak bušil nad veře, aby ho pustili dovnitř, že dse zbláznil, ale vyšel jen vrátník, a zařval na něhu \"Co to tady bušíte takhle poždě večer, člověče, vy jste se snad zbláznil??\" Naproti tomuu jistá Liduška Leinka doručila a dopěti let omládla o šest kilo. A bezdiety!!! Jeden takový pán doručil a do tří dnů mu přišlo dvěstěšestnáct volných vstupenek do paviánu goril na tento celý víkend, zdarma a úplně. Jistá Fišťule, a taky Ouhajzl a Čuňálek doručili a mohli odjet na vysněný výlet do Severojižní Resuscitánije přes Malinkou Británii.

Olga
29.09.2013 v 22:27
další z příznaků urputných chronických odesílačů hoaxů je přeposílat mail sakum pikum se všemi předchozími adresáty/odesilateli...

Miloš Hlávka
21.01.2013 v 07:51
Dnes jsem dostal následující roztomilý hoaxík, přesněji parodii na hoax, s následujícím obsahem (přeji příjemnou zábavu): ---------- Původní zpráva ---------- Od: ***** ***** Datum: 17. 1. 2013 Předmět: NALÉHAVÉ - to není vtip !!!!!!!!!!! NEMAŽTE!!!! PŘEČTĚTE SI A IHNED a předávejte dál.!!!!!!!!!! \"Někdo posílá na první pohled velmi roztomilý obrázek (možná fotomontáž) Václav Klaus líbající se s Lívií na Karlově mostě. POZOR!!!! Pokud si foto stáhnete, přijdete o všechno !! Pevný disk se uvolní a spadne do kanálu a někdo na internetu (prý Al-Kajdá) dostane vaše přihlašovací údaje.!!!! Zmizí Vám peníze z účtů, budete odhlášeni ze zdravotního pojištění a vaše identita vymazána ze všech serverů státní správy!!!!!!!!!!!! Nestahujte za žádných okolností.!!!! Toto je informace od Microsoftu, včera šla do oběhu. Prosím, pošlete tuto zprávu dál. Podělte se s každým, kdo má přístup k internetu, kdo nemá, pošlete mu to poštou nebo ihned volejte. Můžeme tak zachránit spoustu lidských životů!!

ppjarda
23.04.2011 v 00:21
Jo budu posílat, to by člověk nevěřil, že někoho nas..e, když mu na hoax odpovím odkazem na hoax.cz. Mimochodem, jak mám vyvolat ELVISE, chtěl bych mu dát do tý jeho sladký tlamy....

Jana
17.02.2011 v 01:09
supr, :-))

Vojife
08.06.2010 v 10:58
Tak to se povedlo! =D Autor je master!

Anna
06.12.2007 v 21:07
Souhlasím s autorem v tom, že ty maily mívají formu psychického vydírání: pošli, sic bude s tebou zle. Pokud je mail vtipný, přepošlu ho, ale vymažu ten dovětek. Jinak je bez milosti mažu.

Arnold Bezbolestný
04.12.2007 v 09:43
...ale já bych chtěl, aby se Elvis vrátil...

...prosím...

Tom
02.10.2007 v 22:56
co dodat,,snad jen ze to nekdo konecne vystihl :-D

Simaj
01.10.2007 v 01:14
to BIOStheZerg:
ale to "něco" na záchranu lesů je pravda, kdybys sis o tom něco, chytráku, zjistil.
Je pro nás opravdu štěstí, že lidi jako ty nezachraňují svět!

Gabča
30.09.2007 v 16:11
Nářez! To je fakt vtipné a dobře vystihující, já se na hoaxy nikdy neobtěžuju odpovídat natož je přeposílat ale odteď pokaždé mi je někdo pošle tak mu odepíšu tímhle článkem. =D

zase KASTANEK
27.09.2007 v 22:40
zdarvim, po dlhsom case som sa sem vratil, lebo vsimol som si ze pomaly zabudnuty hoax je zase v obehu. Dnes sa mi tato parodia dostala do prijatych sprav, asi 2mesiace po mojom rozsireni. Mojim kamosom sa najviac pacil ten maly chlapec z Baklali.. (uz si to nepamatam).. ako aj mne, ale zajimave ze ta raketa stale nikde. Je mozme zeby sa stratila nekde na slovenske poste? Asi je, ale zajimave ze hoaxy sa nikdy nestratia. Vzdy tu boli, stale su, a asi aj vzdy budu, .. Mozno az pokial seci nezacnu pouzivat AntiSpam. Ale stavim sa ze potom tu zase budu nejake ANTI-AntiSpamy, a spam a hoax pokracuje. Ked som si teraz tu parodiu precital, tak so zase nmohol prestat sa chlamat. A to aj ked som to uz cital. Dokonca ked som si cital tie cerstve reakcie, tak som si ani nevsimol ze si prave citam tu svoju, bot, som ju ani nespoznal...

toto je fakt jediny hoax, ktory si to zasluzi. A to som sa este ani nestihol podakovat tvorcom tejto stranky,=> dikes..

BIOStheZerg
24.09.2007 v 09:09
hehe, nedavno sem odpovedel kamosce (poslala mi neco na zachranu prazskych lesu) ze ja svet nezachranuju... priste ji k tomu dodam jeste ze na rostlinach zijou klistata, zvirata prenasej nemoci a AIDS je jedinny ucinny regulator populacni exploze ;-)

boženka
17.09.2007 v 15:52
ha.je to tu. Když sem si tu jednou pročítala hoaxy,abych věděla co mě čeká,tak sem narazila na Parodii na hoaxy. 17.7 jsem ho poslala všem lidem. A...A hle!!už je tu jako nejrozšířenější!! myslím,že je to jedinej hoax,kterej stojí za to rozšířit.A taky jsem se zasmála :-D

muTTy
14.09.2007 v 12:56
!ROFLMAO!

Kerim
05.09.2007 v 13:11
To jsme takhle jednou byli na pivu, když švagrové zapípal mobil a přišla SMS od její kámošky typu "dopis štěstí". Šagrová se vytočila, protože to bylo už po x-té. Tak jsme se švagrem asi po 3 pivech vymysleli a poslali toto:

"@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ posli techto 20 hoven 20-ti lidem, kteri te nejvice serou. Do 20-ti dnu te posere stesti. Kdyz to neudelas, budes mit 20 let posrany zivot."

Škoda, že švagrová vyměkla a odmítla to poslat ze svého mobilu, tak jsem to musel poslat ze svého, což už nemělo 100% účinek (neznámé číslo). Slečna se hodně divil, koho že to tak strašně sere. částečně to pomohlo.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
Levna-vejce