Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Jak vydělávat těžký peníze

První výskyt: 11.2002

Text hoaxu

Stařenka přišla jednoho dne do Bank of Canada a přinesla s sebou pytel plný peněz. Prezident se ji tedy zeptal, kolik chce teda uložit peněz a ona řekla "165.000 dolarů" a hodila pytel na stůl.
Prezident se samozřejmě zajímal, jak přišla k takovému jmění, a tak se ji zeptal: "Paní, překvapuje mne, že si nosíte u sebe všechny tyto peníze. Jak jste k nim prisla?". Stara pani odpovedela: "Sazela jsem". Prezident se ji zase zeptal: "Sazela jste? O jaky druh sazeni slo?" Stara pani odpovedela: "Napriklad, vsadim se o 25.000 dolaru, ze jsou vase koule hranaté." "HA!" zasmal se prezident "To je hloupa sazka. Nemuze nikdy vyhrat sazku tohoto typu!" Stara pani ho tedy vyzvala: "Tedy prijimate moji sazku?" "Jiste," rekl prezident "vsadim 25.000 dolaru, ze me koule nejsou hranate!" Stara pani tedy rekla: "Vida ze jde o tolik penez, muzu zitra privest v 10.00 sveho advokata jako svedka?" "Samozrejme!" rekl duverivy prezident.
Té noci byl kvuli te sazce prezident opravdu nervozni a stravil spoustu casu pred zrcadlem kontrolou svych kuli, otaceje se neustale vpravo a vlevo.
Kontroloval je pozorne dokud si nebyl jist, ze neni absolutne mozne, aby jeho koule byly hranate a ze vyhraje sazku. Na druhy den rano, presne v deset, se ukazala stara pani i s advokatem v kancelari prezidenta. Predstavila advokata a zopakovala sazku: "25.000 dolaru, ze prezidentovy koule jsou hranate!" Prezident znovu prijal sazku a stara pani navrhla, aby si sundal kalhoty, aby vsichni mohli videt. Prezident souhlasil. Stara pani koule pozorne prohledla a pak se zeptala, jestli se jich muze dotknout.
"Tak dobre, konecne 25.000 dolaru je spousta penez, cili verim, ze si musite byt absolutne jista." V tu chvili si vsiml, ze advokat se tluce svou hlavou o zed. Prezident se zeptal pani: "Co se kcertu deje s vasim advokatem?"
Ona rekla: "Nic, krome toho, ze jsem se s nim vsadila o 100.000 dolaru, ze dnes rano v 10 budu mit ve svych rukou koule prezidenta Bank of Canada".

Puvod tohoto dopisu je neznamy, ale rika se, ze prinasi stesti tomu, kdo jej dostane. Kdo prerusi retezec, bude mit smulu. Nenachavejte si tenhle dopis. Neposilejte penize. Pouze ji poslete 5 kamaradum, kterym chcete poprad stesti. Uvidite, ze se vam prihodi neco prijemneho do ctyr dnu, pokud neprerusite retezec.

Adresa stránky: http://www.hoax.cz/retezove-emaily/jak-vydelavat-tezky-penize/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=retezove-emaily&action=hoax_detail&id=130

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
Levna-vejce