Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Cholesterolová lež


Mari
15.01.2017 v 02:44
Zrovna tohle je nešikovně (bombasticky) napsaný, ale pravdivý článek. V poslední době už jsou konečně zveřejňovány studie, které odhalují neblahý vliv cukrů na organismus a berou na milost kvalitní tuky. Nízkosacharidová vysokotučná strava pomohla hodně nemocným lidem v uzdravení (zejména cukrovka II. typu, různé poruchy metabolismu, srdečně-cévní onemocnění,...). A dokonce i z pohledu zdravého rozumu dává smysl jíst přirozené potraviny a ne průmyslově zpracované. To znamená jíst třeba vločky místo extrudovaných křupek, ovoce místo cukru, prorostlé maso místo uzenin, kváskové pečivo z celozrnné mouky místo pečiva z kvasnic a bílé mouky, pít mošty místo džusů z koncentrátů, úplně vynechat slazené nápoje, hodně chodit a jsme v pohodě.

Medvedice
04.07.2015 v 08:11
Me lecili na vysoky cholesterol dva roky, drzela jsem dietu ,maslo a sadlo byly sprosta slova, cpali do me prasky a nic , jen u me tim vyvolali cukrovku druheho typu. Pak jsem na netu narazila na clanek kde pan popisoval jak snizil cholesterol a castecne se dostal z cukrovky ze si nemusi pichat insulin a je na lekove lecbe... Zkusila jsem to a po trech mesicich se dostavily prvni vysledky ve snizeni a po pul roce mam cholesterol az moc nizky ... A cim jsem se vylecila ?? Temi sprostymi slovy , sadlo a maslo... Prestala jsem pouzivat ramy, perly a podobne margariny, taky musite vypustit oleje a funguje to , podotykam ze chodim na pravidelne kontroly co 3 mesice ,vysetreni krve ,moci EKG , takze to je ma zkusenost uz 6 let ...

lola
01.07.2015 v 15:54
Hodně tenkej led označit tohle za hoax. Vidím v tom i kus neprofesionality zeptat se na názor tradičních lékařů, kteří k tomu ani nemohou zaujmout jiné stanovisko.

Tom
29.06.2015 v 21:32
Začínám se domnívat, že hoax je právě vaše označení tohoto článku za hoax. Tady jste se pustil na velmi tenký led a poměr omega 3 a omega 6 kyselin se opravdu zdá být jako zásadní. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18408140

doktor
05.04.2015 v 23:07
„V skutočnosti majú lieky v priemere päťdesiatpercentnú účinnosť. Pre tých druhých päťdesiat percent pacientov, ktorí majú z lieku iba malý alebo nijaký osoh, sú to vyhodené peniaze, na sume nezáleží.\"

mikimaus
05.04.2015 v 23:03
Antibiotiká sú natoľko silným jedom pre naše baktérie v črevách, že dokážu vyhubiť niektoré druhy úplne, bez možnosti obnovenia. Je to podobné ako z rastlinami,. Keď ich vyhubíte a nenecháte si semienka, tak sú navždy stratené. Potom nastupuje dalšie štadium, a dalsie lieky nakoniec zlyhava imunitny ssytem človeka. Nie je čo dodať toxicita je velká.

Lada
01.04.2015 v 11:16
a co studie CORONA, na 5000 pacientech neprokázala vyrazne ucinky statinu na snizeni srdecnich chorob http://www.remedia.cz/Clanky/Klinicke-studie/Studie-CORONA/6-G-jn.magarticle.aspx stejne tak studie PROSPER a studie 4D zklamaly farmaceuticke firmy bohatnouci ze statinu.Skoda ze studie nesledovala ty pacienty dale na nezadouci ucinky statinu ,to uz by jim mohlo zlomit vaz

Jiří
16.02.2015 v 07:49
Opravdu škoda, že autoři se obrátili pro názor pouze na zástupce jedné větve \"oficiální\" medicíny. Doktoři medicíny jsou i v různých institutech celostní medicíny, je tu studie izraelské Beilinsonovy nemocnice v Petach Tikvě - není všechno černobílé! Co když i to vyjádření \"oficiální\" medicíny je tak trochu hoaxem?

Marie
01.09.2014 v 12:15
http://www.montignac.com/en/principles-of-the-montignac-method-scientifically-validated/ http://www.osel.cz/index.php?clanek=7650

Lada
03.06.2014 v 17:30
Lukáš Sehnal už řekl vše ,jenom doplním že dnes už antičlánek proti cholest.lži na foru zdravé výživy nelze nalézt.Že by naši specialisti ...CSC z IKEMU změnili názor? každý kdo se necítí zdravě by měl poslouchat své tělo a třeba měsíc se stravovat bez příloh ze sacharidů, bez margarínů,olejů kromě olivového ,používat máslo a sádlo tak jak píše Dr.Lunde

alena
28.11.2013 v 18:12
NĚCO NA TOM BUDE, mám vysoký cholesterol, 4,2, přesto, že jsem téměř vyloučila jídla, která ho způsobují, jsem téměř vegetarián,přesto se nedaří ho srazit,ale pravdou je,že mám ráda sladké,od slazení čaje,kávy a něco sladkého k tomu a to téměř po každém jídlu,jsem vděčná za tyto informace, inu budu bez sladkého a uvidím.léky brát nechci

Alex
18.10.2012 v 22:43
Mě tedy na lékařské fakultě v roce 2005 řekli, že aterosklerózu způsobuje zánět, že jde o nový poznatek, který spoustě lidí nedělá dobře.

matushiq
13.10.2012 v 17:08
V roku 2008 bola Dr. Lundellovi odobratá lekárska licencia, po niekoľkých vážnejších pochybeniach v dovtedajšej praxi. Zároveň svoju knihu bohato využiva na rôzne komerčné účely. Zdroj: http://www.quackwatch.org/11Ind/lundell.html

Karton
29.07.2012 v 12:15
O těch zánětech tepen jsem už četl a dokonce byla identifikovaná bakterie, ktrá je způsobuje. Tu bekterii lze ničit užíváním antibiotik. Lékař bojují proti nadužívání antibiotik, ale nakonec se ukazuje že řada nemocí, o kterých nevíme je způsobena bakteriemi. Typiským případem je vředová choroba žaludku, která se už teď léčí antibiotiky. Přijde doba, kdy se antibiotika budou užívat i na prevenci srdečních chorob.

Prok
11.06.2012 v 09:44
Já si myslim že je to pravda. Lež má ale krátké nohy :-)

Lukáš Sehnal
10.02.2012 v 10:51
Právě, to je ono, farmaceutické firmy drží už dnes osnovy na fakultách pevně v rukou. Vycházejí z nich pak perfektní dealeři zaručených chemikálií, způsobujících další a další nemoci - to je pak nemocných, to je kšeftíček, co!? Hlavně u nás ta mediální masáž lidí, kteří jsou perfektně navyklí odevzdat plně odpovědnost za své zdraví do rukou tzv. Mudr. tj někoho, kdo v prvé řadě potřebuje zisk. A kde je zisk, nechápu jak si někdo může myslet, že zisk je vedlejší, že jim jde jen o blaho pacienta - taková neskutečná naivita! Kde je zisk, tak tam se nehledí vpravo vlevo a z lidí na papíře se udělají pouze anonymní čísla. Světová zdravotnická organizace to pak ještě zaštítí dalšími desinformacemi, případně ještě omezením prodeje bylin, dalšimi a dalšími doporučenými vakcínami a lidi jsou totálně desorientovaní, neví komu mají věřit - je tu pak informační chaos. Tohoto chaosu využijí momentálně nejvlivnější - různí Dr, csc, prof a jánevíkdoještě a začnou tvořit veřejné mínění, oficiální světonázor. Samozřejmě že všichni jsou vymytí, nebo podplacení farmalobby a máme tu takové věci jako je tento oficiální cholesterolový světonázor, různé očkování proti chřipkám, dětským nemocem, paskvily ve formě propagování chemikálii jako je Coldrex atd..., vtloukání do lidí, že mají nevyléčitelné choroby, že se s tím nedá nic dělat, že se s tím musí naučit žít atd...Je dnes tak strašná doba, že lidé podléhající těmto trendům žijí zdravě, nechtějí už máslo a sádlo, ale jí jen \"zdravé\" Margaríny, nepoužívají cukr ale \"zdravý\" Aspartam a diví se, jak to, že jsou tolik obézní, mají tolik rakovin a proč musí pořád běhat na nějaká vyšetření. Existují dobří lékaři, dva jsem už viděl na vlastní oči. (Vyjma chirurgů a těch co zachraňují životy, to je o něčem jiném.

ivysek
11.05.2011 v 22:29
A takhle dlouhé maily někdo čte?

Mudroch
03.05.2011 v 20:19
S těmi jinými odborníky bude asi problém, protože co jsem se ptal svých dobrých známých MUDr. označili tenhle kolovák za blbost. Proto by se asi těžko hledal dobrák, který to odkýve a ještě se pod to podepíše, ikdyž někteří doktoři jsou různí a třeba za honorář by to i rádi udělali. No a jak v úvodu Eva píše, ano je to sice jen něčí názor, ale kolik tupců ho posílá po svých známých jako zaručenou pravdu.

Eva
02.05.2011 v 08:34
Schválně jsem si teď vyhladala definici hoaxu, kterou máte uvedenou na stránkách. Článek Cholesterolová lež není tedy podle této definice hoax. Je to pouze odlišný názor odborníka. Pokud se o to někdo zajímá, ví, že zdaleka není sám. Jen my tady v ČR máme lékařské loby, které jediné má tady pravdu!? Pozoruhodné! Že je u nás tedy tolik nemocí? Za socialismu tady byla taky jiná pravda, pamatujete? A byla zaručeně ta nejlepší na světě. Nyní se ukazuje, že vše není tak, jak nám do hlavy vtloukali. A s cholesterolem je to podobné. Proč neuvedete názor jiných odborníků - třeba i MUDr., kteří mají širší rozhled než \"odborníci\", kteří čerpají jen z toho, co jim řekli na škole a co jim doporučují spřátelené farmaceutické firmy?

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.