Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Životní šance


marto
27.06.2013 v 12:13
Ještě k pyramidě - někdo se ptal na princip. Ten je velmi jednoduchý. Lidově řečeno: \"Dejte mi každý pětset a pokud je chcete zpět, řekněte si známým, ať vám je dají a udělají to také tak\". Takže to je geometrická řada, kde první něco shrábnou a ostatní naletěli. Je úsměvné, když je v dopise napsáno: Tato hra v republice funguje již 3 - 5 roků bez přerušení. Pokud spočítáte týdenní přeposlání dalším pěti lidem, zjistíte, že k deseti miliónům zapojených naivků se dopracujete po deseti týdnech. 11. týden je to už 48 miliónů. Takže myslet hlavou a ne kolenem. A nebo, pokud máte zbytečné peníze...

marto
27.06.2013 v 12:00
Firmy, prodávající za principu MLM, jsou z 99,7% podvodníci, nabízející předražené zboží nevalné kvality od neznámých firem. Dělají to proto, že prodejce vám nakecá spoustu kladných nesmyslů o zboží - může si to dovolit, není to trestné na rozdíl od prodeje v obchodě, kde jsou klamné údaje napadnutelné. Pokud mi nevěříte, napíchněte se na nějakou takovou firmu s tím, že to budete prodávat ve svém obchodě. A uvidíte, jak se budou cukat, že to nejde... A pokud si spočítáte peníze za zboží, polovina jde k prodejcům (a instruktorům a jak si různě říkají) takže zboží - made in Anktartida.

Jarda
19.09.2012 v 14:20
Také jsem byl neůspěšný v práci MLM, dlouho jsem se učil, studoval a hlavně hledal prográmek, který mě zaujme a bude mít nějakou budoucnost. A věřte, že existují. Rád si s Vámi popovídám na emailu. pasek.jaroslav@seznam.cz

Libor
24.03.2007 v 11:57
Milane to ty jsi mimo, Adam to velice dobře vystihl, Dá se to přirovnat k Avonu. Jen bych k tomu dodal u LVBC jde o [frenčízu] tak jako u Mc Donald´s. Za peníze si kupuješ značku né slevy - ty máš ZADARMO jen podepsat uživatelskou smlouvu nic víc.
Měly by jste se jít podívat na jejich Informační meeting a pochopíte čeho dosáhli za posledních 6let co fungujou jak moc se posunuli dopředu

Milan
30.01.2007 v 10:04
To spíš je Adam úplně mimo.
Copak se dá srovnávat Avon, kde se prodává skutečné a prospěšné zboží třebas i pomocí MLM srovnávat s podfukem, kde se opíše jenom nějakej blábol, aby bylo jako NĚCO prodávat a tupě to maskovat za MLM.
Tahle životní šance je obyčejná pyramida nebo kdysi rozjeté letadlo. Tam si účastníci prodávali místa cestujícího, letušky, kapitána atd... To byl Adame MLM v ČSSR za hluboké vlády KSČ.

Adam
29.01.2007 v 20:21
Redaktor je očividně uplně mimo.
Tato upoutávka je sice psána tak divně jako
by to byla klasická pyramida, ale ve skutečnosti je to systém MLM.
Systém MLM je naprosto legální a v součastnosti zastává významné místo ve světovém businessu.
Příkladem může být společnost Avon
která je celá založena na systému MLM

tachyon.cz
24.01.2007 v 19:06
decka to je prca, ucit se ucit se ucit se rekl pan Lenin a mel u vas pravdu

hombre
05.07.2006 v 14:21
Tenhle e-mail mě už dotává tím, že vám ve finále domů jako přijde 10tis. obálek s 5-ti $. a už vidím jak se na vás budou u přepážky v bance tvářit, až to budete chtít směnit

lamcek
08.05.2006 v 14:09
Může mi prosím někdo,kdo má zkušenosti s nákupem mobilů od VBC Leonardo poradit?
Nabízejí telefon Samsung X 660 za 4.095,- a v ceně je kredit na 2570,- . To mi jako pošlou telefon a ještě GO karty v hodnotě 2570,- ? To je nějaké divné ne? PLS poraďte.

LVBC
04.05.2006 v 09:27
Vsechny z LVBC bych zavrel, smejdy. Skupina ksindlu, horsich jak jehovisti. A nejlepsi jsou kecy o vlastni mobilni siti - chci videt licenci na jeji provozovani, u CTU nic takovyho neni.

Dan
07.01.2006 v 23:39
Prosím vás, všichni co tvrdíte, že je to pyrimada. Napište sem jak si vlastně pyramidu představujete a co pro vás znamená. Jste úplně vedle. Ale chci se bavit s váma na konkrétní téma a ne jeden o koze a druhý o voze.

Jsem klientem Leonardavbc a mohu ji všem vřele doporučit. Zatím se mějte

Jantarka
22.12.2005 v 22:32
Tak to by jsem zavřela hned potom, co by jsem zjistila, jak je to úděsně dlouhý. Zvlášť když většina z toho je: nezavírejte okno a nemažte to! Bude vás to mrzet vyděláte 50 000!

doddy
07.11.2005 v 10:25
Máte pravdu, existují i u nás MLM firmy, které nabízejí smysluplné produkty, ta vlastní mobilní síť (resp. VPN) je od firmy Leonardo VBC, volání v síti Eurotelu za ceny Oskara, možnost speciálních slev za provolané jednotky... vlastně čím víc telefonuji + telefonují zákazníci, tím mám větší provize z obratu, v konečném důsledku mám cenu cca o 30 procent levnější než nejlepší tarif Oskara. Leonardo nenabízí jen toto, mrkněte na www.leonardovbc.com, chystají i levnější benzín a energie. A odměňování - pokud mám pod sebou dvacet lidí a firem, ale měsíc neudělám nic, nic nekoupím ani neseženu žádného zákazníka, tak nevydělám ani korunu, ikdyž struktura pode mnou nakupuje za statisíce. Zároveň není povinný žádný minimální nákup.

tripleTTT
31.03.2004 v 11:57
Chtěl bych reagovat na MLM, nikdy jsem dřivem MLM nedělal, a při pohledu na ty firmy, co ho u nás provozují jsem viděl, že jim to nemá šanci vyjít. Kromě jedné ,České, o kterou jsem doslova zakopl. Jejich katalog má desetitisíce stránek produktů, které se běžně prodávají všude v obchodech a ještě mnohem víc.(třeba vlastní mobilní síť) Jejich odměňovací systém je spravedlivý a odměňuje lidi za odvedenou práci. Ten, kdo sedí na hoře a nepracuje, taky žádné peníze nedostane. Pokud to někoho zajímá může mi napsat, dám třeba k dispozici i odkaz na webový katalog, kde jsou všechny produkty. Přeji hezký den

11.03.2004 v 02:35
Vubec tomu nerozumite...az budete vedet jaky je rozdil mezi hrou a MLM tak si ulevite. Nehlede na to ze na pyramidovem systemu je zalozeno vse na svete, jakakoli skupina jakkoli pracujicich lidi, az na to ze u MLM kdyz jdete nahoru, nemusi nikoho kvuli Vam nahore vyhodit "Z PRACE" .. lollll...a jelikoz je to fakt - neni co resit...pane redaktore doplnte si informace o tom co je MLM a jake jsou rozdily od napr Skyline.

Persi
24.08.2002 v 11:49
Klasicky priklad Pyramidove hry.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé