Rychlé vyhledávání

Reklama

Životní šance

Text hoaxu

ŽIVOTNÍ ŠANCE

NEMAŽTE TO, VYTISKNĚTE SI TO, PREČTĚTE SI TO A VYDĚLEJTE VELKÉ PENÍZE.
FUNGUJE TO SKVĚLE! PRACUJI NA TOM JEDNU AŽ DVĚ HODINY DENNĚ,
ZPRACOVÁVÁM OBJEDNÁVKY, A TO DO TOHO POČÍTÁM I CESTU DO BANKY!!!

Takže se do toho dejte a budete rádi, že jste tak učinili !!
VYDĚLEJTE SI $ 100.000 ZA ROK
REKLAMOU NA INTERNETU A POSÍLÁNÍM E-MAILU !!!


Drahý příteli, přítelkyně,

můžeš vydělat $50.000 i víc v následujících 90-ti dnech za posílání e-mailů. Myslíte si, že JE TO NEMOŽNÉ?? PŘEČTĚTE si detaily, není v tom žádný chyták, prostě udělejte si reklamu na Internetu nebo posílejte svoje e-maily a budete na cestě k finanční nezávislosti!

"AS seen on national TV"
Dekuji za Váš čas a zájem. To je dopis o kterém se nedávno psalo v novinách. Vzhledem k popularitě tohoto dopisu na Internetu věnoval hlavní noční zpravodajský program celou show na objasnění a zjištění, jestli může níže popsaný program skutečně lidem přinést peníze. Také zkoumali, jestli je tento program legální. Jejich zjištění jednou a provždy potvrdily, že se neporušují žádné zákony a nařízení. To lidem pomohlo ukázat, že toto je jednoduchý, neškodný a zábavný způsob jak vydělat nějaké peníze doma. Budete tomu rozumět, když si to vyzkoušíte.
A TADY TO JE !!!!!

***** Vytisknete si to hned pro budoucí referování ******

Následující výdělečná příležitost je ta, o kterou by jste se mohli zajímat. Je možné ji začít s minimální investicí a příjem je přímo ÚŽASNÝ!!!!!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Chcete si vydělat $ 50.000 za míň než 90 dní!?
Prosím, přečtěte si tento program, zpočátku jsem tomu taky nevěřil, ale je to tak!!! A potom si to přečtěte JEŠTE JEDNOU!
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
TOHLE JE LEGÁLNÍ PRÍLEŽITOST JAK SI VYDĚLAT PENÍZE !!!
!!! Nevyžaduje si to, aby jste přišli do styku s lidmi (jako ve spoustě jiných podobných nabídek)!!! Můžete pracovat svým vlastním tempem. Nejlepší věc je, že nikdy nemusíte opustit Váš dům, kromě přijímání pošty. Jestliže věříte, že si jednoho dne budete moci dát velkou pauzu, na kterou cekáte, TAK TO JE ONO!!!!!
Jednoduše následujte tyto instrukce a Váš sen se splní.

Tento Multi-level-e-mail objednávkový obchodní program funguje perfektně na 100% a kdykoliv.
E-mail je obchodní nástroj budoucnosti!!!
Využijte tuto nekomerční metodu inzerování. Udělejte to teď!!!
Čím déle budete čekat, tím více lidí bude dělat tento business.
Vezmete si kousek TÉTO AKCIE!

MULTI-LEVEL-MARKETING(MLM) konečně dosáhl respektu.
Vyučuje se na Harvardské obchodní škole a Stanfordský výzkum jako i žurnál Wall Stretu vyhlásili, že 50-65% všeho zboží a služeb bude do konce tisíciletí prodáváno prostřednictvím multi-levelových způsobů.
Thole je Multi-bilionový Dolarový průmysl a z 500.000 amerických milionářů celých 20%(100.000) získalo svoje bohatství za posledních pár let, a to díky MLM. A co víc, statistiky ukazují, že 45 lidí se denně stává milionáři díky Multi-Level-Marketingu.
Možná už jste ten příběh slyšeli, jak v létě navštívil Donald Trump show Davida Lettermana. Dave se ho zeptal, co by dělal, kdyby všechno přišel a musel by začít znovu od začátku. Bez váhání odpověděl, že by si našel dobrou MLM společnost a pustil by s do práce. Publikum začalo nesouhlasně pískat. On se podíval do hlediště a vážně prohlásil:
"Díky tomu jsem tady nahoře a vy tam dole!"
Se síťovým marketingem máte dvě možnosti příjmu. Přímý příjem z prodeje, který uskutečníte Vy sami a příjmy z obratu lidí, které uvedete do businessu.
Nekončící příjem je tajemstvím bohatství. To znamená jedno investování času nebo peněz a potom vydělávat znovu a znovu. V síťovém marketingu to také znamená vydělávat za práci ostatních.
Přiložená informace je něco co jsem si nechal proklouznout mezi prsty.
Naštěstí jsem si znovu vše přečetl a promyslel si to.
************************************************************************
Například nějaký pan Jerry Proctor.
Před dvěma lety byla zrušena moje pozice u firmy, pro kterou jsem pracoval posledních patnáct let. Po několika neúspěšných pracovních pohovorech jsem se rozhodnul jít do vlastního businessu. V průběhu minulých let jsem prošel mnohými finančními těžkostmi. Dlužil jsem své rodině, přátelům a věřitelům pres $35.000. Musel jsem zastavit svůj dům, abych uživil svoji rodinu a business.
V tom momentě se událo něco významného v mém živote a já píši, abych se o tuto významnou událost podělil i s Vámi.
V polovině prosince jsem obdržel e-mail s tímto programem. Šest měsíců před obdržením tohoto e-mailu jsem hledal různé obchodní příležitosti. Všechny programy, které jsem obdržel nebyly efektivní (alespoň podle mého mínění). Bud byly komplikované nebo vyžadovaly velké investice a riskovat takový vklad, abych zjistil, jestli to funguje jsem nehodlal podstoupit.
Jak jsem už řekl v prosinci 1997 jsem dostal tento program. Nežádal jsem si ho, proste jsem ho dostal podobně jako Vy.
Díky Bohu za to!

Přečetl jsem si ho několikrát, protože jsem tomu nemohl uvěřit a šel jsem do toho. Mohl jsem totiž investovat tolik, kolik jsem si momentálně mohl dovolit. Ale jako Vy jsem byl stále skeptický a trochu jsem se obával o legalitu věci. Tak jsem si to ověřil u U.S. Post Office (1-800-725-2061 24Hrs) a oni mi potvrdili, že je to vskutku legální!!!
Po vyloučení, že program by byl nelegální nebo řetězový jem si řekl, proč to nezkusit. Rozeslal jsem kolem 10.000 e-mailu. Stálo mne to asi $15 a za můj čas on-line. Výborná věc na e-mailech je, že se nemusí nic tisknout a může se jen rozesílat. Protože se všechny objednávky vyplňují přes e-mail, byla moje investice pouze můj čas, který jsem u počítače strávil. Říkám Vám, jak to je, doufám, že Vás to nezklame, ale slíbil jsem si, že nikoho nepodvedu, ať to stojí co to stojí.
Za méně než týden jsem začal příjmat objednávky na REPORT #1.
Do 13. ledna jsem dostal 26 objednávek na REPORT #1. Váš cíl je získat minimálně 20 objednávek na REPORT #1 DO DVOU TÝDNU. JAK JE NEZÍSKÁTE, ROZEŠLETE VÍC PROGRAMU, DOKUD JE NEZÍSKÁTE!
Můj krok k získání $50.000 za 90 dní byl udělán.
Do 30.ledna jsem dostal 196 objednávek na REPORT #2. Váš cíl je získat minimálně 100 objednávek na REPORT #2 do dvou týdnu.
Když se tak nestane, tak rozešlete více programu. Když je budete mít, tak zbytek je pohoda a vy určíte získáte svých $50.000. Tak já jsem měl svých 196 objednávek na REPORT #2, tedy o 96 více než jsem potřeboval. Tak jsem si sednul a relaxoval. Do 1. března jsem za svých 10.000 odeslaných e-mailu získal $58.000 a každým dnem přicházely další. Splatil jsem svoje dluhy a koupil jsem si opotřebované auto. Prosím, dejte si načas a pořádně si přečtete tento program. NAVŽDY TO ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT !!! Pamatujte si, že to nebude fungovat, když to nezkusíte! Tento program funguje, ale musíte přesně dodržet postup! Speciální pravidlo je o tom, aby jste nezkoušeli dát Vaše jméno tam, kam nepatří. To by nefungovalo a vy by jste se okradli o spoustu peněz!
Navíc při změně údajů v adresách jinak, než je uvedeno v instrukcích, se stane toto podnikání nelegálním a v případě tak velkých výdělků, jaké se zde běžně dosahují, si Vás finanční úřad určitě najde. Ale znovu opakuji, že v případě dodržení níže uvedeného postupu se jedná o legální podnikání! K tomu, aby jste dosáhli svůj cíl potřebujete získat 20 a víc objednávek na REPORT #1 a 100 a více na REPORT #2 a v tom případe vyděláte $50.000 a více za 90 dnu!
JÁ JSEM ŽIJÍCÍ ODKAZ TOHO, ŽE TO OPRAVDU FUNGUJE!!!

Jestli jste se rozhodli, že se tohoto programu nezúčastníte, tak je to opravdu líto. Tohle je totiž skutečně skvělá příležitost s minimálním riskem a vkladem!
Pokud se chcete zúčastnit, tak následujte tento postup a budete na cestě k finanční nezávislosti. Pokud podnikáte nebo chcete začít svůj vlastní byznys, tak tohle považujte za dobrou příležitost.
JÁ JSEM TO UDĚLAL !!!
S pozdravem Jerry Proctor
P.S. Máte představu jak vypadá 11.700 5-ti dolarových bankovek ($58.000) naskládaných vedle sebe na kuchyňském stole?
JE TO ÚŽASNÉ!!!

OSOBNÍ POZNÁMKA OD ZAKLADATELE TOHOTO PROGRAMU
***********************************************************************
Před tím, než si přečtete tento program a reporty, měli by jste vědět, že tento legální program nemohl být vytvořen žádným amatérem. Dovolte mi povědět Vám něco o sobě:
Celých 10let jsem mel svůj prosperující business. Pak se mi, ale v roce 1979 začal můj obchod hroutit. Dělal jsem vše, co mi před tím přinášelo úspěch, ale marně. Konečně mi došlo, že to nebylo mnou, ale ekonomikou, která nás doprovázela od roku 1945.
Nemusím Vám vysvětlovat, co to udělalo s nezaměstnaností, mnoho z Vás to zná z vlastní zkušenosti. Přišlo mnoho pádu a bankrotu.
Střední třída se ztrácela, ti co věděli co dělají, tak moudře investovali a posunuli se výše a ti co nevěděli, tak klesali níže do chudoby. Jak říká známé přísloví: "BOHATÍ BOHATNOU A CHUDÍ CHUDNOU"
Tradiční metody výdělku z Vás neudělají bohaté, inflace to patřičně ovlivní. Právě jste dostali dopis, který Vám muže dát finanční svobodu po zbytek Vašeho života a to "BEZ RIZIKA" a s "MINIMÁLNÍ SNAHOU". V budoucích měsících můžete vydělat víc peněz než jste si kdy představili. Měl bych také podotknout, že já z těchto peněz neuvidím ani cent. Také nikdo z lidí, kteří testovali tento program.
Už jsem si vydělal pres 4.000.000 DOLARŮ!!! Přestal jsem program používat po rozeslání 16.000 programu. Nyní mám několik firem, které vymýšlejí podobné programy. Následujte program PŘESNĚ PODLE INSTRUKCÍ.
Neměňte ho žádným způsobem. Funguje přesně tak jak byl vytvořen.
Nezapomeňte odmailovat kopii programu každému, na koho si jen vzpomenete! Jeden člověk, kterému to pošlete muže rozeslat i 50.000 kopií ... a Vaše jméno bude na každé z nich!!! Pamatujte, že čím více programu rozešlete, tím více potencionálních zákazníku získáte!
Takže příteli, poskytnul jsem Vám příležitost, informace, materiál k tomu, aby jste získali finanční nezávislost. TEĎ JE TO JEN NA VÁS !
"PŘEMÝŠLEJTE O TOM" než vymažete tento mail ze svého boxu, jak jsem téměř učinil já. Dejte si trochu času, čtěte a přemýšlejte o tom. Vezměte pero a spočítejte, co se muže stát, když se do toho pustíte. Vezměte tu nejhorší možnost a i tak to bude hodně peněz a přinejhorším získáte svoji investici nazpátek. Všechny pochybnosti, které máte se rozplynou, když dostanete první objednávky. FUNGUJE TO !!!!!
Jody Jacobs, Richmond,VA
TAK A JE TU ÚŽASNÝ PROGRAM, KTERÝ VÁM VYDĚLÁ TISÍCE DOLARŮ !!!!!
************************************************************************

INSTRUKCE:

Tato metoda vydělávání peněz skutečně FUNGUJE NA 100% KDYKOLIV. Jsem si jistý, že můžete vydělat pres 50.000 Dolarů v budoucích 90-ti dnech. Než povíte "blbost..." prosím přečtěte si pozorně program. Tohle není řetězový dopis, ale perfektní, legální příležitost na vydělání peněz.. O co vlastně jde. Tak jako v každém multi level obchodě budujeme svůj obchod tím, že získáváme nové partnery a prodáváme své produkty.
OBJEDNÁVKY PŘICHÁZEJÍ POŠTOU A JSOU VYBAVOVÁNY E-MAILEM, takže nepřicházíte do styku osobně. Děláte vše doma v soukromí, nebo v úřadu. Tohle je největší multi-levelová příležitost na světě!!!!!

A TOHLE MUSÍTE UDĚLAT VY !
1. Objednejte si všechny čtyři REPORTY (Návody a instrukce) z následujícího seznamu (nemůžete je prodávat, dokud je nemáte).
*Za každý report pošlete 5 dolarů v hotovosti (dolary proto, že jsou v tom účastníci z celého světa), připište ČÍSLO A NÁZEV REPORTU, VAŠI E-MAILOVOU ADRESU A VAŠI POŠTOVNÍ ADRESU (pro případné problémy) a pošlete osobě, jejíž jméno se objeví v seznamu u REPORTU.
*Jestliže nebydlíte v USA musíte nejprve koupit ve směnárně čtyři 5-ti dolarové bankovky.
*UJISTĚTE SE, ŽE JSTE NA OBÁLKU NAPSALI VAŠI ZPÁTEČNÍ ADRESU, PRO PŘÍPAD PROBLÉMU S DORUČENÍM !!! Doporučuji poslat obálky DOPORUČENĚ (jinak se může stát, že se o Vaše vydělané dolary budete nevědomky dělit s nepoctivým zaměstnancem pošty) a LETECKY (v případě toho, že se jedná o zahraničního adresáta - neletecká zásilka by mohla putovat třeba i 2 měsíce!).
*Když zadáte svoji objednávku, ujistěte se, že objednáváte všechny reporty, budete je potřebovat, aby jste si je mohli uložit do Vašeho počítače a potom mohli prodávat jejich kopie.
Skutečně ty reporty potřebujete, jinak si lidé nebudou mít od Vás co objednat a navíc tyto reporty obsahují důležité informace o tom, aby jste mohli dosáhnout úspěchu!
*Za pár dní dostanete e-mailem každý ze čtyřech e-mailu. Uložte si je do počítače, aby jste je měli připraveny na odeslání tisícům lidí, které si je objednají.
2. DULEŽITÉ - nijak neměňte jména lidí, kteří jsou v seznamu u reportu žádným způsobem, jen tak jak je uvedeno v krocích a - e, protože jinak ztratíte většinu svých příjmu. Když pochopíte, jak to funguje, bude Vám také jasné, jak to nefunguje, když to změníte.
Metoda byla testována, když to změníte, tak už to fungovat nebude!
a. Podívejte se na seznam dostupných reportu
b. Když si objednáte reporty, vezmete tento dopis a odstraňte jméno a adresu u REPORTU #4.
Ten člověk ukončil cyklus a není pochyb, že získal 50.000 dolaru.
c. Posuňte jméno a adresu z REPORTU #3 na pozici k REPORTU #4
d. Posuňte jméno a adresu z REPORTU #2 na pozici k REPORTU #3
e. Posuňte jméno a adresu z REPORTU #1 na pozici k REPORTU #2
a.. Vložte Vaše jméno a adresu na na pozici REPORTU #1
Prosím, zkontrolujte jestli jste okopírovali správně všechna jména a adresy!!! UDĚLEJTE TO I V ANGLICKÉ ČÁSTI TOHOTO SOUBORU!!!
3.Vezmete si celý dopis i se změněným seznamem jmen a zkopírujte ho do Vašeho počítače.. Nedělejte žádné změny v části INSTRUKCE!!!!!
Váš podíl na účasti v tomto obchodě je prakticky skoro nic (určíte si můžete dovolit investovat 20 dolarů, popřípadě se můžete složit s kamarády, bude Vás více na podávání inzerátů a na posílání emailů a více jich pošlete!). Určitě už máte Internetové připojení a e-mail je zdarma!
Aby jsme Vám pomohli s Vaším marketingem, 4 reporty, které jste si objednali Vám dají cenné informace např. jak posílat hromadně e-maily, kde najít tisíce možností, jak inzerovat zdarma atd.
Také vám budou dány informace o INTERNETOVÝCH MARKETINGOVÝCH KLUBECH, jako je jeden z největších INTERNET MARKETING RESOURCES(IMR).
Tu najdete forum, kde si internetoví obchodníci z celého světa vzájemně vyměňují informace a tajemství úspěchu..
Klub také zdarma dodává internetové nástroje a služby k vytvoření VLASTNÍHO INTERNETOVÉHO OBCHODU.
Dodají zdarma software na posílání hromadných e-mailu a každý týden až 1.000.000 nových e-mail adres.
Také Vám poradí, kde získat zdarma WEB stránky, jak získat TOP hodnocení ve vyhledávacích pro Vaši stránku, jak prodávat Váš produkt pomocí inzerátu, bulletinu, banneru a mnoho víc.
Adresa IMR je :
http://www.marketingontheweb.net
Příklad adres se seznamy a vyhledávači e-mailových adres:
http://www.whowhere.lycos.com/Email
http://www.infospace.com/info/email1.htm

Existují dvě hlavní metody na vybudování si Vašich spodních linií:
METODA #1: POSÍLÁNÍ HROMADNÝCH E-MAILU:
Řekneme, že chcete začít v malém, jen aby jste viděli, jak to funguje. Předpokládejme, že Vy a všichni Vaši zainteresovaní rozešlete jen 2.000 e-mailu (každý z Vás). Také předpokládejme, že budete mít 0,5% odpovědí. Když použijete dobrý seznam 1% muže být lepší. Také mnoho lidí rozešle stovky tisíc programu namísto 2.000.
Ale pokračujme v tomto příkladu, rozeslali jste 2.000 programu.Z 0,5% odpovědí je to pouze 10 objednávek na REPORT #1. Těch deset lidí rozeslalo 20.000 programu, což je při 0,5% 100 obj. na REPORT #2.
Těch 100 rozešle 2.000 programu a Vy dostanete 1.000 objednávek na REPORT #3, a když těch 1.000 rozešle svých 2.000 programu, tak při 0,5% získáte 10.000 objednávek na REPORT #4.
To je 10.000 $5 dolarových bankovek v hotovosti!!!!!
Váš totální příjem při tomto případě je:
$50+ $500+ $5.000+ $50.000= celkově $55.550 !!!!!!!
Pamatujte, že tohle je předpoklad z 1990 lidí.
Ti kteří se nebudou chtít zúčastnit jednoduše tento mail vymažou a nic jim to neudělá!
Zkuste o tom na chvíli popřemýšlet!
Co kdyby každý poslal 100.000 programu místo 2.000 ?!
Věř mi, že lidé to udělají, možná i více ! Mimochodem Váš vklad je skoro nic ...
Už máte internetové připojení a e-mail je zdarma!
REPORT #2 Vám ukáže nejlepší metody hromadného posílání e-mailu a kde se dá získat seznam adres.
METODA #2 - BEZPLATNÉ INZEROVÁNÍ NA INTERNETU
1. Inzerováni na Internetu je velmi nenáročné a existují tisíce BEZPLATNÝCH míst na inzeráty.
Řekneme, že začnete skromně, jen tak, aby jste zjistili, zda to funguje. Váš cíl by byl získat jen 10 lidí do prvního ševelu. ( Umístění množství bezplatných inzerátu na Internetu lehce získá vetší ohlas). Také řekněme, že každý z Vaší organizace získá pouze 10 lidí. Následujme tento příklad a uvidíme, co se stane:
2. 1.level-Vašich 10 členů s $5..............$50
3. 2.level 10 členů od těch 10-ti($5 x 100).......$500
4. 3.level to už je 1.000 clenu...($5x1.000)...........$5.000
5. 4.level...10.000 clenu($5x10.000).......................$50.000
Celkově................................$55.550
Pamatuj, tohle jen příklad pro 10 clenu. Mnoho lidí získá stovky členů !!! PREMÝŠLEJ O TOM!!!
Vše, co musíš udělat za každých 5 dolarů, které dostaneš je poslat jim Tvůj e-mail s objednaným reportem. TO JE VŠE!!! VŽDY ODBAVUJ OBJEDNÁVKY V DEN KDY PRIJDOU!!! To Ti zaručí, že e-maily, které budou rozesílat s TVÝM jménem, budou promptní, protože oni nesmí inzerovat, dokud nebudou mít reporty!!!

DOSTUPNÉ REPORTY

*********Objednej si každý z nich podle čísla a jména*******************

Poznámka: ZA KAŽDÝ REPORT POŠLI 5 USD, ŠEKY SE NEAKCEPTUJÍ.
*Ujisti se, že zaplatíš správně, hlavně když je osoba, od které si report objednáváš žije v zahraničí. To je velmi důležité, pokud nezaplatíš správně, pošta nedojde a Ty nezískáš svůj report.
Dej si na čas, aby jsi to udělal správně, protože tohle je základ Tvého businessu. Když si nejste jistý kolik zaplatit za známky, tak se raději zeptejte a oni už zařídí, aby dopis v pořádku došel.
*Zabalte hotovost alespoň do dvou papíru (pokud nebydlíte v USA musíte nejdřív koupit čtyři 5-ti dolarové bankovky).
*Na jeden z nich napište: (a) číslo a název reportu, který objednáváte, (b) Vaši e-mailovou adresu, a za (c) Vaše jméno a poštovní adresu.

OBJEDNEJTE SI REPORTY NYNÍ !!!

REPORT #1 "The Insider's Guide to Advertising for Free on the Internet"

ORDER REPORT #1 FROM:

Janek Lakomy
Chudeho 123
123 45 Postoloprdy

CZ
______________________________________________________

REPORT #2 "The Insider's Guide to Sending Bulk E-mail on the Internet"

ORDER REPORT #2 FROM:


Evzen Prohnal
Bezeckeho 3/21
010 01 Zilina
Slovakia

______________________________________________________

REPORT #3 "The Secrets to Multilevel Marketing on the Internet"

ORDER REPORT #3 FROM:

X.Z.
Zajcestraat 104
5082 Haraspode
Mlaasks Brebant
BELGIUM

______________________________________________________

REPORT #4 "How to become a Millionaire utilizing the Power of Multilevel Marketing and the Internet"

ORDER REPORT #4 FROM:

Source for Open
Hobre 564
Hoqa, RI 02541


Približne 50.000 nových lidí se připojuje k Internetu každý měsíc!
*************TIPY K USPECHU************
*POVAŽUJTE TOTO ZA VAŠ BUSINESS!!! Buďte promptní,profesionální a následujte přesné instrukce.
*Objednejte si čtyři reporty OKAMŽITE, aby jste je měli,když začnou přicházet, protože:
*Když dostanete $5,MUSÍTE odeslat požadovaný produkt/report.
*VŽDY VYBAVUJTE OBJEDNÁVKY V TEN DEN JAK PŘIJDOU!!!!
* Buďte trpěliví a nevzdávejte se. Když budete přesně plnit pokyny, Vaše výsledky BUDOU ÚSPEŠNÉ!!!!
* A hlavně, VĚRTE V SEBE A V TO ŽE USPĚJETE!!!!!!!

************ VAŠE ŘÁDKY ÚSPĚCHU ***********

Následujte tyto řádky a zaručeně uspějete. Jak nezískáte 20 objednávek na Report #1 do dvou týdnu, pokračujte v inzerování a posílání e-mailu, do té doby, dokud je nezískáte. Potom by jste za pár týdnu měli dostat objednávky na Report #2. Doku se tak nestane, tak nepřestávejte posílat a inzerovat, dokud se tak nestane. Jak náhle získáte 100 objednávek na Report #2, MŮŽETE ZAČÍT RELAXOVAT, protože systém už v tomto případě funguje za Vás a Vaše hotovost už bude přicházet sama od sebe.
TOHLE JE DŮLEŽITÉ SI ZAPAMATOVAT: Vždy, když se Vaše jméno posouvá na seznamu dolů, dostáváte se k jinému Reportu, takže můžete sledovat svůj pokrok tím, že budete sledovat, jaký Report si od Vás lide objednávají! Když si přejete zvýšit svůj příjem, tak proste odešlete nový balík e-mailu a tak začne celý proces od začátku.
NEEXISTUJE ŽÁDNÁ HRANICE PRÍJMU, KTERÝ MUŽETE ZÍSKAT V TOMTO BUSINESSU!!!Dřív, než se rozhodnete, jestli se do toho pustit nebo ne, tak si přečtěte následující fakty o tomto programu:
1.PRODÁVÁTE PRODUKT, JEHOŽ VÝROBA NIC NESTOJÍ !
2.PRODÁVÁTE PRODUKT, JEHOŽ DOPRAVA NIC NESTOJÍ !
3.PRODÁVÁTE PRODUKT, JEHOŽ REKLAMA NIC NESTOJÍ!
4.VYUŽÍVÁTE SÍLU INTERNETU A MULTI-LEVEL MARKETINGU!
5.VÁŠ JEDINÝ VÝDEJ KROMĚ POČÁTEČNÍ INVESTICE $20, JE POUZE VÁŠ ČAS !
6.CELÝ PŘÍJEM, KTERÝ TÍM ZÍSKÁTE JE ČISTÝ ZISK!
7. TENTO PROGRAM NAVŽDY ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT !

*****ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH*****

Tento program funguje, ale musíte přesně dodržet jeho pokyny!
HLAVNĚ NEUMÍSŤUJTE VAŠE JMÉNO NA JINOU POZICI, TO BY VÁS STÁLO HODNĚ PENĚZ, TO PROSTĚ NEFUNGUJE!!!
Jsem žijící odkaz toho, že to funguje. Je to skutečně skvělá příležitost, jak relativně lehce vydělat peníze, s minimálním vkladem. Pokud se rozhodnete zúčastnit se, tak následujte progam podle pokynu a budete na nejlepší cestě k finanční nezávislosti.
Sleven Bardfield,Portland,OR
*************************************************************
Tento program skutečně funguje.
Bydlím mimo USA, v Evropě a ze začátku jsem mel obavy, nebyl jsem si jistý, jestli to skutečně funguje a tak jsem to nebral příliš vážně. Ale po chvíli jsem si řekl: "Proč ne?". Nakonec jsem šel do banky a koupil jsem si čtyři pětidolarovky. Objednal jsem si Reporty ( vše jsem udělal přesně podle pokynu, abych mel jistotu, že když to nebude fungovat, tak to nebyla moje chyba) a cekal jsem. Zanedlouho mi e-mailem přišly Reporty, pozorně jsem si je prostudoval a když jsem se dozvěděl, jak vše dělat, tak jsem začal svůj business.
Začal jsem vyhledávat adresy všude a udělal jsem si dlouhý seznam (skutečně mne to bavilo, bylo to jako nové hobby, a nemel jsem co ztratit), jako šílený jsem začal posílat e- maily lidem po celém světě..
Neustále jsem to dělal a každý den jsem kontroloval schránku. Asi po dvou týdnech začaly přicházet objednávky. Stále si pamatuji na chvíli, kdy jsem ve schránce objevil první objednávku. Jen tak jsem tam chvíli stál a řekl jsem si:"Tak to je ono! Funguje to!" Byl jsem velmi šťastný a začal jsem posílat ještě víc e-mailu. Další den prázdná schránka a zase jsem si myslel, že to asi fungovat nebude, ale opak byl pravdou. Další den jsem dostal 3 objednávky, hned jsem lidem rozeslal jejich reporty, aby mohli okamžitě také vydělávat peníze (pro sebe i pro mne). Za dva týdny jsem denně sedával a si 30 minut u počítače a vybavoval objednávky. Po dobu dvou týdnu jsem dostal 29 objednávek na Report#1. Potom začaly objednávky přicházet stále častěji a rychleji, každý týden jsem dostával kolem stovky objednávek, a dolary stále pricházely. Celkove jsem dostal asi 64.000 dolaru. Věřili by jste tomu? Minulý týdenjsem si koupil novou motorku a za to vděčím tomuto programu. Jestli stále nevíte, co udělat, tak já Vám říkám ZKUSTE TO a nebudete litovat. Tohle je Vaše šance, když ji postíte, budete litovat do konce života!
H.J.Moines,France
*************************************************************
Jmenuji se Mitchell, moje manželka Jody, bydlíme v Chicagu,IL.Jsem účetní v jedné americké společnosti a vydělávám celkem pěkné peníze. Když jsem dostal tento mail, byl jsem naštvaný na manželku kvůli přijímání "junk mail" (reklamní listy, atd., nevyžádané). Dělal jsem si z toho legraci , věděl jsem, že to nebude fungovat. Jody mne absolutně ignorovala a skočila rovnou do toho. Dělal jsem si z ní legraci a byl jsem připravený předhodit ji známou otřelou frázi " Vidíš to, já jsem Ti to říkal, že to nebude fungovat!"
Ale na posměch jsem potom byl já!!! Za 45 dní dostala $147.200 v $5 bankovkách! Byl jsem šokovaný!!! Byl jsem si jistý, že to nefunguje a nebyla to pravda!!!
Připojil jsem se k Jody, měl jsem ještě sedm let do důchodu, a tento program mi vrátil chuť k práci, protože jsem za sebou viděl výsledky! Mitchell WolfMD,Chicago,IL
*********************************************************************
Hlavní důvod pro tento dopis je, abych Vás přesvědčil, že tohle je poctivý, legální, ziskový systém na vydělání velkých peněz za krátkou dobu. Jen jsem to zkusil, abych viděl, co se dá získat na oplátku za minimální peníze a snahu. K mému překvapení jsem obdržel $36.470 za prvních čtrnáct dní a další stále pricházely!!!
Charles Morris,Esq.
***********************************************************************
Protože nejsem typ gamblera, trvalo mi pár týdnu, než jsem se rozhodnul zúčastnit se. Dospěl jsem k názoru, že dvacet dolaru je tak malý vklad, že proste není možné, aby jsem nezískal alespoň tolik objednávek, aby se mi tato malá investice vrátila. Bože, jak jsem byl překvapený, když jsem našel svoji středně velkou schránku plnou objednávek! Zanedlouho jich bylo tolik, že jsem si je musel vyzvedávat u okénka na poště. Tento rok vydělám víc peněz, jak za uplynulých deset let! Krásná věc na tom je, že nezáleží na tom, kde lidé žijí. Jednoduše - nejlepší investice s takto rychlou návratností.
Paige Willis,Des Moines,IA
***********************************************************************
Už jednou jsem dostal tento program. Vymazal jsem ho, ale později jsem se rozmýšlel, jestli jsem to opravdu nemel zkusit. Samozřejmě jsem nemel představu odkud získám další kopii a tak jsem musel čekat, dokud mi ji někdo nepošle. Přešlo 11 měsíců než jsem ji znovu dostal. Už jsem ji nevymazal!!! Na první pokus jsem získal $41.000!!!!
Violet Wilson, Johnstown,PA
************************************************************************Tohle už je potřetí, co se zúčastňuji programu. Odešli jsme z práce a zanedlouho si koupíme dům na pláži a budeme žít bez zájmu o peníze. Jediný způsob, jak to pro Vás bude fungovat je, že to budete dělat..
Proboha, nepropásněte tuto ZLATOU příležitost!!! Hodně štěstí a příjemné utrácení!
Kerry Ford,Centerport,NY
************************************************************************
OBJEDNEJTE SI REPORTY HNED TEĎ A VYKROČTE NA VAŠI CESTU K NEZÁVISLOSTI! TED JE ČAS NA DOSÁHNUTÍ OBROVSKÝCH VÝSLEDKU!!

PROSÍM VŠIMNĚTE SI: Jestli potřebujete poradit jak začít podnikat, zaregistrovat obchodní jméno, naučit se jak platit daně, kontaktujte Živnostenský úřad Vaše výsledky závisí čistě na Vás, na Vašem inzerování a práci. Tento dopis nezaručuje žádné příjmy ani výsledky. Všechny sumy a výdělky uvedeny v tomto mailu mohou být faktické nebo fikce.
VŠECHNO JE JEN NA VÁS!!!
MNOHO ŠTESTÍ!!!

Poznámka redaktora

Klasický příklad SPAMu. Tento nesmysl bývá doručován jako poměrně veliká příloha e-mailu.

Protože jsou u nás pyramidové hry zakázány, snaží se někteří organizátoři maskovat takové akce za prodej jakéhosi produktu a snaží se ostatní přesvědčit, že se jedná o tzv. MultiLevelMarketing (MLM). Tyto nabídky na zbohatnutí mají stejný základ: koupím opsaný dopis produkt od zapojeného účastníka(ů), tím již zapojené členy posunu o pozici výš a snažím se přesvědčit jiné, aby moje kopie dopisu koupili a tím moji pozici také vylepšili. Pokud je trh nasycen - a to díky pyramidovému způsobu je poměrně rychle - ti poslední mají minimální šanci, že někdo další na to naletí a jsou to pouze jejich peníze, které pomohly alespoň částečně vrátit náklady svým předchůdcům.

Na bázi MLM fungují mnohé úspěšné firmy, ovšem hlavní rozdíl je v tom, že prodávají svoje výrobky, které lidi opravdu potřebují nebo chtějí.


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/zivotni-sance/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=21

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé