Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Víno za Tříkrálovou sbírku


07.03.2022 v 19:56
A email dorazil opět... tentokrát i s datem 15.1.2022 v 5:55 dotyčný Martin hudruje, jak vezl víno do luxusního hotelu. A lidi posílají dál a dál bez ověření.

Pepa
11.02.2017 v 01:40
Pavel: jaké tvrzení proti tvrzení? Je to normální fáma. Není tam místo (víte kolik je v Praze hotelů?), čas (co je to dnes?) ani osoba (Martinů je v ČR několik set tisíc) - proč asi? Protože pak by to bylo šlo fakta dohledat a nastalo by to tvrzení proti tvrzení, resp. protistrana (Charita) by mohla dodat důkazy, že to mu tak není. Zatím jen dodala odkaz na video, kde probíhá sčítání, což prokazatelně není v žádném hotelu ... Takže máme důkaz proti anonymní neurčité fámě ...

pavel
28.01.2017 v 15:48
No pořád je to tvrzení proti tvrzení a obecně nemám osobně moc velikou důvěru v české charitativní organizace.A to,že to někdo označí za hoax ještě neznamená,že to tak je.Chybí důkazy na oboustranách takže názor si asi neudělám,ale obecně se přikláním k omu,že pravdu má ten co vezl vína,známe čechy a jejich nezištnou povahu,že.

Pepa
11.04.2014 v 11:32
KAREL: žádný farář o tom nerozhoduje. Záměry sbírky byly zveřejněny předem: http://www.trikralovasbirka.cz/o-sbirce/vyuziti-sbirky/zamery-aktualni-sbirky/ Často právě místní projekt podpoří koledníky v jejich úsilí ...

Pepa
11.04.2014 v 11:29
Imanuela: dosvědčí to třeba obdarovaní :-) Nebo si myslíte, že ty desítky projektů, které jsou na webu charita.cz, které můžete osobně navštívit (např. azylový dům) a které často spolufinancují obce nebo jiné osoby jsou podvod?

KAREL
08.04.2014 v 21:42
Stejne ti lidi ci v zime dokonce s detmi stoji na nohou ,mzrnou s nejlepsim a uprimnym zamerem,pomoci chudym,ale hejhle... nakonec farar,ktery si chrochta v teploucku rozhoduje kde a kolik da a zbytek zustava ve Farni kase... ale kolik??? a vim,ze nekteri Farari nepomahaji treba velmi chudym,ale....

Imanuela
08.04.2014 v 21:36
Jak tak ctu vase prispevky,ok treba pod kontrolu na urade se odpeceti krabice s penezi,ale kdo dosvedci,ze videl toho uz uradu,jak posila na ucet banky ci kostelu tyto penize?????

Daniela
06.03.2014 v 21:10
Jsem asistent sbírky probíhající ve jednom městě na Moravě a mohu potvrdit, že rozpečetění a počítání peněz probíhá pod důkladným pohledem pracovníka úřadu a dále peníze putují hned s výčetkou do banky...tolik práce s celou akcí, zadarmo a přece to udělám příští rok zase a obdiv všem, co se zapojují, jak organizačně, tak přispěním..

František
06.03.2014 v 13:23
Urážkou všech slušných ateistů je především článek Josefa Nerušila (studovaného religionisty! http://www.ceskatelevize.cz/lide/josef-nerusil/) na http://fragmenty.cz/index.php/kultura/cirkev-a-moralka-naroda/item/846-uspech-trikralove-sbirky-lezi-v-zaludku-atheistickym-ubozakum.html - viz zejména slova \"ATHEISTICKÝM UBOŽÁKŮM\" - dokonce v nadpisu...

alena
04.03.2014 v 13:33
Jestliže někdo má v srdci zlobu vůči někomu, dovede dělat či psát neskutečné věci. A lidé si pak řeknou, že na každém šprochu, je pravdy trochu.Ve sbírce pracuji a mohu potvrdit, že není možné nic zneužít! Zapečetěné peníze se společně otevřou za dozoru další osoby, pak se rozdělují na potřebná místa! Pisatelé, vaše ublížení nevinným, se vám jednou vrátí, uvidíte.

Ivana
03.03.2014 v 12:21
Párkrát jsem u počítání výtěžku z Tříkrálové sbírky byla... a velmi dobře vím, že nám na radnici uvařili kafe a to bylo všechno. Že dostávají občerstvení \"koledníci\" je pravda, ale jsou to bábovky a podobně napečené ochotnými ženami z farnosti! Tohle mně přijít na mail, tak to okamžitě mažu... větší blbost jsem dlouho neslyšela :(

Kraclík
28.02.2014 v 13:20
Milá anonymní Sovo, psá blbosti a pomlouvat to umíš, ale ten Tvůj blábol se dá snadno vyvrátit. http://www.trikralovasbirka.cz/o-sbirce/vyuziti-sbirky/zamery-aktualni-sbirky/

sova
27.02.2014 v 15:54
Je to, bohužel, opravdu tak. Celá Tříkrálová sbírka je dost velký podvod. 70% peněz mizí někde v cizině, že by ve Vatikánu???? Nebo jinde?????

Pepa
25.02.2014 v 22:45
Opravdu smutné je, pokud tomu někdo uvěří. A jen pro info: většina peněz Tříkrálové sbíky se vždy vybrala na Moravě, v Praze se vybere realtivně málo, i kvůli blbům jako je autor uvedeného hoaxu.

František
24.02.2014 v 10:25
Samozřejmě, že ŽÁDNÝ ROZUMNÝ důvod, proč by si to někdo vymýšlel neexistuje. Ale těch nerozomných je plná řada: hloupost, závist, touha někomu ublížit, znevažování práce druhých, škodolibost, pomstychtivost a další. Zejména v době, kdy jsou rozbouřené vášně kolem vracení církevního majetku je podobně vymyšlený nesmysl další páka pro odpůrce církevních restitucí. Autor se pravděpodobně řídí heslem, žádná špína není dost malá, hlavně že uškodí. Tím se nechci zastávat církví, ale vymyšlení a další šíření tohoto hoaxu je sprostou urážku všem co pomáhají druhým a plivnutí do obličeje všem co peníze věnovali.

Bubenec
22.02.2014 v 17:43
Chtěl bych slyšet jediný rozumný důvod, proč by si někdo něco takového vymýšlel, vždyť církev nám jasně ukázala co byla je a bude zač.

Gaston
22.02.2014 v 17:25
V tomto státě už nevěřím ani hoaxu. Do černoprdelníků nedám ani kačku, já myslím, že dostali dost. S tím jak tu funguje charita jsem se už setkal a jestli je to Petr nebo Pavel je mně jedno.

kontrabas
21.02.2014 v 18:23
Vzhledem k osobní zkušenosti s \"bohulibostí\" a \"láskou k bližnímu\" církevních - byť i vysoce postavených - osob (a vůbec k celé historii této zločinecké organizace), je tím spíše uvěřitelné, že tento rádoby HOAX založen na pravdě je. Ovečky budou bohužel slepě následovat.

Bohumír Vitásek
20.02.2014 v 20:00
Jen si klikněte na odkaz a podívejte se zhruba do poloviny pořadu Křesťanského magazínu a přesvědčíte se na vlastní oči, jaká je realita, a co je lež. BV

Pe
18.02.2014 v 12:57
P: Pokud Vám k názoru stačí tvrzení jedné strany, tak vězte, že coby bývalý pracovník charity, můžu s klidným svědomím prohlásit, že celá tato zpráva, je nejen lživá, ale je pro mě i osobní urážkou!

P
18.02.2014 v 12:25
\"rozpečeťovaní probíhá za přítomnosti magistrátních úředníků\" To ale obsah zpravy nijak nevyvraci, ze...

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé