Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Vejce na předním skle automobilu


mrňous
21.10.2016 v 20:14
Líbí se mi tyto komentáře, já osobně znám pána který tímto způsobem přišel o nový mercedes a ještě mu uštědřili pěkných pár modřin a podlitin ... klidně testujte dál

Sten
12.10.2013 v 17:51
Tenhle hoax byl testován v Mythbusters (Bořiči mýtů). Výsledek je, že stěrače nemají žádný problém to vajíčko setřít. Zkoušeli i další tekutiny a nepřišli na nic, co by stěrače nezvládly.

paul
01.09.2012 v 19:10
Ať je to hoax či ne, tak při \"fundovaném\" vyjádření by mělo být uvedeno, zda opravdu stěrače s ostřikovači způsobí absolutní mlhu. Jinak ten policista nemusel nic psát. Pokud způsobí, byl \"hoax\" dobrou radou. A návodem pro zloděje? To asi jako při odjezdu na dovolenou si nechte vybírat schránku, neztahujte rolety atp. Že to jako zloději nevědí a je jim razeno? (hloupost, že).

Ellisisland
16.11.2011 v 14:15
Ať si říkáte co chcete, je fakt, že včera v Praze na Libeňském mostě mně někdo vejcem trefil. Zvuk to byl jako když odletí kamínek. Až doma jsem zjistila, že se jednalo o vejce, jehož část mi zůstala ne střeše. Po Praze jezdím z podobných důvodů vždy v zamčeném autě. Ale jsem ráda, že Mezon vejce vyzkoušel a není to pravda, neboť dešťový senzor by stěrač nejspíš spustil sám.

Damiján
02.09.2011 v 09:29
Dnes musíš věřit všemu a nebo mičemu.To co včera byla pravda,je dnes lež a opačně.Čtěte si tisk,který nás má odborně a pravdivě informovat.

norris
06.05.2011 v 09:12
Mne táto sprostosť prišla zasa - už asi 5. krát! Ľudia fakt uveria hocičomu - aj že vegetariáni majú zelené deti?! Našiel som k tomu ďalšiu kontru: http://www.autoalarmy.sk/clanky/vajce-na-celne-sklo.html

Márfy
29.01.2011 v 13:32
Mě by jen zajímalo, kdo tyhle hovadiny vymejšlí. Měl jít radši dělat něco pořádnýho a neotravovat lidi kokotinama :-)

test
30.09.2010 v 06:01
Hosi tohle je absolutne nesmysl. Tento hoax (neboli spam ktery chodi postou) tak napsal a jako prvni poslal clovek ktery to dela a haze vajicka na sklo. Napsal tam schvalne ze pokud hned zastavite budete okradeni. A to proto aby se chranil ze hnedka nezastavite a podivate se kdo to hodil. A s tim vajickem a vodou je to nesmysl.

luis
03.09.2010 v 21:40
Mojemu strejdovi se to stalo. Sice ne s vejcem, ale na přední sklo mu v noci hodili smrkovou větev plnou bahna. Měl co dělat, aby ujel dvěma výtečníkům, kteří mu v zápětí poté co zastavil vtrhli do auta. Možná si vzali návod právě z tohoto hoaxu.

Suzy
31.08.2010 v 08:50
Díky Mezon, taky mě napadlo, jestli je to možný. :-) Ale třeba v létě, když bude hodně velký vedro, tak by se vejce mohlo na ten bílej blevajz usmažit. :-))

Mezon
28.07.2010 v 12:22
tak jsme šli do ryzyka a prubli to ... :o) padlo na to takový to malý platíčko ... a i když mi do čelního skla jebli tři vajca najednou ... tak druhej šmyk stěračama mě zaručil bezpečnej výhled ... žádný sračky ,,, žádnej bílej heblajz ... prostě normání stíratelnej humus.

scott
27.04.2010 v 14:29
skor by ma zaujimalo ci kombinacia vajce voda stierace vazne vytvori bielu nepriehladnu hmotu na skle...

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
SECIT.SK
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.