Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Vacancy ve velke spolecnosti - ID: 6549187


Pavel
31.01.2013 v 13:47
Byl někdo nachytán a napálen ? hledám takoví...díky

vikingxxx
10.01.2013 v 18:38
Když odpovíte na tento mail, tak za měsíc mi dorazila odpověď:-) viz níže a ještě je přiložen dokument, kam máte vyplnit své osobní údaje. :-) --------------------------------- AGENT ODDĚLENÍ PLATEB Je v současnosti k dispozici: Ano Typ pracovního poměru: Částečný úvazek POŽADAVKY NA KANDIDÁTA  alespoň 18 let věku;  přístup k internetu kvůli rychlému odpovídání na e-maily;  dostupnost na telefonu (1-3 hodiny denně);  bankovní účet pro zpracování plateb;  dobrá úvěrová historie u vaší banky (možností je také založení nového bankovního účtu);  žádné porušení trestního zákona či odsouzení za trestné činy;  zkušenosti s finančními záležitostmi výhodou. POVINNOSTI Hledáme pracovníky pro zpracování plateb našich klientů. Společnost Brembo S.p.A. poskytne agentovi podrobné údaje týkající se operací zpracování plateb včetně celého jména zasílatele a částky pro každou konkrétní platbu. Po obdržení prostředků na bankovní účet zaměstnance je povinností finančního agenta vybrat hotovost a převést prostředky mezinárodním bankovním převodem nebo pomocí mezinárodního systému pro převody peněz Western Union/Money Gram. Hlavní výhodou našich služeb je nejkratší možná doba, za kterou prodejce obdrží peníze za prodané služby/zboží. Pokud se platba zpozdí, náš klient bude mít právo smlouvu zrušit a my utrpíme finanční ztrátu. Z toho důvodu musí být uchazeč velmi zodpovědný a pečlivý! ZKUŠEBNÍ DOBA Úspěšným žadatelům bude pozice nabídnuta na zkušební dobu (1 měsíc). V tomto období bude nový zaměstnanec zaškolen a při placené práci mu bude poskytována online podpora. Personální vedoucí bude moci doporučit ukončení poměru během/po zkušební době v závislosti na aktivitě agenta. Nový zaměstnanec musí být zodpovědný a striktně se řídit našimi doporučeními, aby úspěšně zvládl zkušební dobu. MZDA Během zkušební doby nabízíme měsíční mzdu ve výši 2.000 EURO plus 5% provizi z každé zpracované platby. Průměrná platba ve výši 5.000 EURO tedy například přinese provizi 400 EURO (z této částky však bude uhrazen poplatek WU/MG, podrobnosti viz níže). Dále nabízíme prémii 50 EURO za každou transakci dokončenou do 11:00 (místního času). Podle stávajícího počtu klientů bude váš celkový dodatečný příjem průměrně činit 2.000 EURO. Úspěšný agent si může vyžádat další úkoly a vydělávat více. Po zkušební době se základní mzda zvýší na 3.000 EURO měsíčně plus 5% provize. Základní mzda (2.000 EURO) bude vyplácena na konci každého měsíce bankovním převodem na bankovní účet zaměstnance. Provize (5 %) bude odečítána ze zpracovaných plateb.

Jirka
20.12.2012 v 10:49
za posledni 2 dny mi prislo asi 5 takovych mailu. 2 maily se dostaly do spamu. pokazde z jine mailove adresy na jine domene. zneni vzdy stejne a jmeno andrea martini.

Dana
20.12.2012 v 08:03
Včera mi přišel tento email a na internetu jsen se dozvěděla že je to podvod tak si dávejte na to pozor nevím kdo to rozesíl.Nazev pozice: Zastupce oddeleni spravy pohledavek Misto prace: Ceska Republika Divize spolecnosti firma nyni ocekava zadosti na obsazeni volne pozice v oddeleni spravy plateb pro Evropska Unie. Obsah prace: - Priprava, aktualizace a analyza dennich financnich toku - Provadeni pozadavkuna platby - Monitorovani zustatku na uctech a odesilani platebnich prikazu - Asistence pri neustalem zlepsovani - Verifikace a upravy dokumentu - Overovani dokumentu se zakaznikem - Tvorba zprav o vysledcich pracovniho mesice - Vypomoc manazera pri starosti o smlouvy se zakazniky - Realizace smluv souvisejicich s jednanimVedeni mesicnich vykazu ohledne pracovnich zavazku Pozadavky na kandidaty: - Vyborne komunikacni dovednosti a casovy management - Chutk osobnimu rustu - Planovani a sprava vlastni prace - Pozitivni pristup k praci - Schopnost efektivniho planovani prace Pokud vas tato nabidka zaujala a mate zajem pridat se k nasi spolecnosti na 3-tydenni zkusebni dobu, odpovezte na tento email - brembo.base@aol.com. Zvazte prosim, ze je potreba, abyste byli k dispozici pro nastup behem pristich dvou tydnu. S pozdravem, Andrea Martinii Oddeleni lidskych zdroju brembo.base@aol.com Date: 19.12.2012

Anděla
20.12.2012 v 01:07
Přišla mi 19.12.2012 na mail podivná nabídka práce bez názvu a adresy, včetně kontaktu na zaměstnavatele. Zarazilo mě však, že mi to přišlo na adresu, kterou pracovně již několik let nepoužívám. Zvláštní. Stejně, jako když jsem před lety se registrovala na jednom českém pracovním serveru a moje profesní CV bylo potom volně k dispozici na googlu, o čemž jsem se dozvěděla až, když mě žádali zájemci o práci v jedné firmě o reference. George Orwell pravil: \"Někdo se dívá.\" A ty opravdu nikdy nevíš, kdy a kde na tebe něco odněkud z černé díry vyskočí.

Eva
20.12.2012 v 00:40
Taky mne včera navštívil email od této paní.

Dan
19.12.2012 v 22:50
Taky jsem tyto maily dostal. Chodí ale pravděpodobně jen na adresy, které jsou na internetu \"aktivnější\", tím myslím, že je člověk často zadává do různých formulářů při registracích apod. Mám u Seznamu tři adresy, přišlo mi to však jen na tu, kterou aktivně používám. Jednu zprávu jsem měl e spamu a jednu v doručené poště. Podobné to bylo u mámy, naopak tátovy tyto maily nepřišly, možná proto, že výše popsaným způsobem není na netu aktivní .

Alena Balušinsdká
19.12.2012 v 22:24
Taky mi přišly dnes podivné zprávy. Co to je? Víte to někdo.Jak se dostali k mé adrese?

Bruzli
19.12.2012 v 20:12
Ahoj, koukám dneska do schránky a nestačím se divit. Našla jsem tam i pár internetových stránek zamotaných do mejlu tak jsem se je snažila vyhledat, ale na žádné nebyly žádné informace o společnosti pozici či cokoliv obdobného a to se mi už zdálo divné. Samozřejmé také figurovalo jméno Andrea Martini. Tak jsem začala vyhledávat a náhodou trefila na tuto stránku.Dnes si musíme vše ověřovat. Ověřuji si i zmeškané hovory a tak jsem ráda, že existují takové stránky, kde se lidé varují. Děkuji!!!

Stanislava
19.12.2012 v 19:43
Tak dneska mi to také přišlo, jak píše paní Konečná, na soukromou stránku, kterou znají jen přátelé. Jen vám chci poděkovat za tuto databázi, protože se momentálně ucházím o pracovní stáž v zahraničí a vzhledem k podivnosti obsahu zprávy jsem si nebyla jistá, zda se ozval některý z neformálních zaměstnavatelů, nebo se jedná o hoax. Ještě jednou děkuji.

Kateřina Danielová
19.12.2012 v 18:48
U mě zatím přistálo jen dvakrát, naštěstí to vypadá na první pohled divně, ale raději jsem se mrkla na internetu, o co jde. Díky

Pavel Bauer
19.12.2012 v 17:35
Přišlo mi to dnes 6x z šesti různých domén,ale vždy tam figuruje jméno Andrea Martini v několika podobách, z nichž některé jsou podle AVG nevěrohodné a byly zablokovány.

Iva Konečná
19.12.2012 v 17:14
Dnes mi toto také přišlo do schránky. Zavánělo to už od začátku - žádný další kontakt na personalisty, neznámá společnost, nepříliš věrohodné jméno, příliš mnoho kontaktních účtů (dorazilo z: ar3@aedesign.ru, kontakt: andrea.office@...)m na žádný podobný inzerát jsem neodpovídala, ... navíc mail dorazil do schránky, kterou užívám pro neformální kontakty. Díky za upozornění a za to, že tu jste, hoax.cz :)

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé