Rychlé vyhledávání

Reklama

Uplatnění práva k nemovitosti na KU razítkem na 12 hodin

První výskyt: 12.2016

Text hoaxu


Šířená verze hoaxu je zkrácenou verzí článku na webu TADESCO.

DŮLEŽITÉ  Pro všechny vlastníky domů a pozemků! DŮLEŽITÉ
Uvědomte si prosím, že pokud do konce tohoto roku u Katastrálního úřadu neuplatníte svoje práva vůči domům a pozemkům, přijdete o svoje domy a pozemky 1.1.2017 ve prospěch Evropské unie cestou zvykového práva.
Musíte si vyžádat na katastrálním úřadě List vlastnictví – je jedno, co tam na to odvětí, trvejte na tom a neodejděte, dokud ho nebudete mít  trvejte na tom, že ho chcete mít – a to ještě dnes!
Nechte si na něj dát razítko Katastrálního úřadu orientované na „12 hodin“ (oni vědí, co to znamená!) Úderem 12 hodiny nabýváte totiž majetek!!!!! a požadujte, aby to razítko žádným způsobem neznehodnotili – což znamená: dát razítko našikmo a do razítka se podepsat! Razítko musí mít naprosto čistou neporušenou plochu. Nesmí tam být písmena z textu nebo přerušené nějakou čarou.
Dle návrhu právníků by měl být tento níže uvedený text v modrém písmu zaměněn za způsob podpisu, který Vám bude později sdělen. Takže to nemusíte dělat.
Pak požadujte, aby na to rukou připsali dovětek: „Pan Ten-a-ten/Paní Ta-a-ta je vlastníkem a majitelem těchto pozemků se všemi na nich se nacházejícími budovami a ostatními věcmi.“
Pod to přijde čitelný podpis toho, kdo to zpracoval! A to jméno, příjmení (jméno rodiny)! Na to si dejte pozor a řekněte jim to předem, aby věděli, že VY víte!
Pak ještě musíte být zaregistrováni u „ŘÍŠSKÉHO KATASTRÁLNÍHO ÚŘADU“ v Krakově, což umí udělat téměř každý dobrý právník bydlící u hranice s Polskem. (ano, ten starý Říšský katastrální úřad ještě existuje, jen už o tom bohužel nikdo neví!). A protože kdysi Česko byl protektorátem čechy a moravy, spadáme také pod něj.
Samozřejmě registraci si můžete udělat také sami, pokud bydlíte u polské hranice.
Ohledně registrace mám domluveny právníky v Rakousku, kteří do Krakova pojedou a budou na registraci potřebovat Váš (pouze kopii LV buď v papírové podobě, nejlépe však v elektronické podobě, vytisknou si to sami). O platbu za registraci se nemusíte starat, zaplatil ji hromadně jeden hodně bohatý člověk ze švýcarska.
Nenecháme si přece ukrást pozemky, majetek a celou Evropu. Proto se sami snažte.
Informujte se o tom prosím neprodleně, nemá to nic společného s „říšskými občany a s říšskou ideologií“, je to trpce vážné!!! Dne 1.1.2017 práva vůči nemovitostem v Německu a EU vyprší!
Teď taky víte, proč si i někteří „přicestovavší odborníci“ vyfotografovali domy a drze prohlásili: za pár měsíců bude tvůj dům patřit mně!
A Evropská unie vám vaše domy vezme, pomocí policie nebo v nouzi pomocí organizace EUROGENDFOR – soukromé armády Evropské unie, která byla k tomu účelu založena…!
V den kdy by přišli, (pokud nebudete mít nahoře zmíněné dokumenty) musíte okamžitě opustit pozemek a vše zanechat v baráku tak jak stojí a leží.  I auto v garáži, peníze v trezoru se vším všudy. Znovu opakuji, nejsou to moje domněnky, je to vyjádření odborníků…..
To jsou právě ty domy a auta, které slibovala MADAMME MERKELOVÁ všem „PŘIVANDROVALCŮM“ a odborníkům, než přišli do potápějící se EVROPY. V podstatě tedy nelhala!!!!!Což je smutné a kruté zároveň.
Možná tedy bude lepší, než shánět nesmyslné vánoční dárky nadělit si opět Váš těžce vydřený majetek zpátky a to bude ten nejlepší dárek pro Vás na vánoce, pokud je slavíte a můžete být v klidu….
Veškeré Vaše jednání leží pouze a jenom ve Vašich rukou a rozhodnutí, jestli tak učiníte či nikoliv, je opět Vaše svobodné jednání jako lidské bytosti…..
Zítra uveřejním mejlíka, kam hromadně můžete posílat jen List vlastnictví pro registraci. Opět opakuji, můžete si vše zařídit sami…..
Prosím rozešlete mezi co nejvíce lidí s odkazem na náš web. Děkujeme za čtení našich nových stránek.
Adresa na zápis do katastru:
tadesco - pozemky @ protonmail . ch
Nezapomeňte, že se to týká nás všech!!!!!!!!!!

tm

AKTUAILIZACE 10:54
Moc se omlouvám za jednu část, která mně vypadla. Zde ji máte:
Je nutné tedy mít dva LV listy a také si nechat vystavit fotokopii nebo z elektronických podkladů mapu pozemku. Zde platí opět to stejné jako u LV listiny, musí tam být kulaté razítko ve 12 hodin.
Klidně může být i v mapě ale nepřerušené jakoukoliv čarou či číslicí…..
Shrnuto a podtrženo, potřebujete dvě LV s razítkem na 12 hodin, v čistém bílém poli a k tomu mapu Vašeho pozemku taky s razítkem v čistém bílém poli na 12 hodin. Pokud by nebylo místo na mapě pro razítko, nechte si dát razítko na 12 hodin na čistý bílý papír a nechat to na katastru sešít. To dělají běžně…..

tm

Poznámka redaktora


Když jsem se poprvé setkal s uvedeným textem a s odkazem na stránky TADESCO napadlo mě, že jde o další server, slušně řečeno se "zaručenými informacemi", kterým snad nemůže nikdo ani na zlomek vteřiny uvěřit. V takových případech je většinou ztrátou času už jenom čtení nadpisu. Kdo by pak chtěl číst nějaký zbytečný dlouhý text.

Kupodivu našlo se i dost lidí, kteří text snad i přečetli, rozšířili mezi známé a dokonce mu i uvěřili.

Jestli si autor nového webu chtěl zajistit propagaci nových stránek, pak se mu to snad i povedlo. Asi zafungovalo pravidlo, čím větší šílenost, tím víc lidí na to skočí.

Co asi vedlo autora k napsání tohoto hoaxu? Udělat si legraci ze čtenářů? Otestovat jejich IQ? Vyvolat paniku? Nebo může být za tím i jiný úmysl.

Asi málo lidi si přečte celý text pořádně. Ale pokud zapojíme i paranoidní uvažování, nemůže zde být i další úmysl?

V textu je několikrát zdůrazněno, že má jít o "neznehodnoceného razítka", tedy nesmí v něm být být žádný podpis a musí být na čisté, neporušené ploše, žádná písmena z textu, žádná čára.

Dále pak rukou psaný text, potvrzující, že dotyčná osoba je vlastníkem pozemků a nemovitostí.

Nepřímo je požadováno zaslání takto vyplněného listu v papírové nebo nejlépe elektronické podobě na určitou e-mailovou adresu. Ta je na švýcarském freemailovém serveru PROTONMAIL.CH.

Jde opravdu jen o pouhý žert? Není možné takto připravené a odeslané dokumenty dle potřeby upravit a dále zneužít?


Možná se někdo může pohoršovat, že díky výše uvedeným odkazům dělám serveru propagaci. Proč ne? Každý má svůj rozum a záleží jen na něm co bude číst a čím se bavit.

Pokud máte pocit, že se na Vás valí mnoho protichůdných informací z různých stran a neumíte se v nich orientovat, pak Vám třeba pomůže Surfařův průvodce po internetu.

Vyjádření odborníka nebo zainteresované osoby


Dobrý den,

Měli jsme za to, že každému musí být ihned zřejmé, že se jedná o mystifikaci a šíření nesmyslů mající za cíl obtěžovat adresáta a zahlcovat sítě, servery a eMailové schránky. Ovšem vzhledem k tomu, že se již ozývá řada osob, chtěli bychom i prostřednictvím serveru hoax.cz  vlastníky nemovitostí ujistit, že se skutečně jedná o falešnou zprávu a nevkusný žert hraničící s šířením poplašné zprávy, tedy o klasický hoax.

S pozdravem

Mgr. Jarmila Daňková
ředitelka kanceláře předsedy
Český úřad zeměměřický a katastrální

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/uplatneni-prava-k-nemovitosti-na-ku-razitkem-na-12-hodin/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1458

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé