Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Tomek


Ajk
25.05.2007 v 11:03
Dnes ke mě taky dorazil tento hoax. Na rozdíl od těch kvant lidí, kterým to již prošlo pod rukama já nemám inteligenci otvíráku na konzervy, takže první reakce byla www.hoax.cz a vidím, že to není nová záležitost. Jen je vidět důkaz toho, že naivních lidí je stále dost a udržují tohle zvěrstvo na živu.. No Comment..

nomisek
23.05.2007 v 08:59
Koukám, že v poslední době se nám tady po světě rozmohl trend dětí s rakovinou. Jaká je pravděpodobnost, že 7mi leté děcko dostane tumor? A taky je zajímavé, že se vždycky najde nějaká hodná internetová společnost, která nemá nic jiného na práci než vymýšlet komplikované plány, jak poskytnout peníze k operaci. Ale nesmí to zase být až tak jednoduché.
Jenom nedokážu pochopit, co z toho ti aktivní uživatelé internetu mají, když do světa vypustí poplašnou zprávu.

nekdo
16.04.2007 v 12:51
dnes je 16.4.2007, opět to koluje mailama a když vidím komu všemu to jde v kolonce Adresát...mno čekám, že tak 2010 se mi to opět vrátí :-)

přemyssl
17.01.2007 v 11:31
Koukám, že je to dost stará věc. A od jednoho známýho to v posledních dnech (po skoro jak pěti letech "provozu")to došlo i ke mě s nehoráznou prosbou "prosím tě přečti si to, není to klasická přeposílačka".
Holt na netu se daří grázlům všeho ražení...

Jana
04.01.2007 v 16:00
dnes mi to přišlo

CubA
09.03.2006 v 18:01
Jo jo teď mi to taky přišlo, nechápu jak se může taková věc udržet v oběhu 4 roky.

Megera Sánská
09.03.2006 v 06:27
už jsem měla také tu čest s 29letým otcem který má nemocnou dceru. Je to ubohý. Kdo tohle může vypustit do světa je akorát, ani mě nenapadá adekvátní slovo, prostě debil, jinak se to říct nedá.

Rascal
11.08.2004 v 18:58
Koukam ze az budu potrebovat prachy na nejakou vec, tak staci napsat nejakej mail. Blbejch lidi je stale dost a dost. A kdyz akzdej posle blbyho bura, tak je ze mne milionar :-)

Co je co?
06.06.2003 v 21:20
To jsou úplné blbosti ,psát maily-hoaxy o nemocných lidech,vždyť to není ani pravda.Kdo si vymyslí ještě horší nadávky,napište mi na e-mail.

Martin Svarovsky
24.03.2003 v 17:37
Tak se zda ze Tomek (hoax) se ma zase k zivotu: dnes dva exemplare.

J. Džubák
14.11.2002 v 21:35
Karle, vaše popisovaná zpráva je v kartotéce pod názvem LEUKEMIA. Prima adresa je: http://www.hoax.cz/index.php3?action=detail&id=61

Karol
31.10.2002 v 15:22
Na Slovensku som dostal v podstate to iste s nasledovnym textom: ***** Predmet: Leukémia – Prosím čítajte nasledovné: Subject: Leukaemia - Please read then Forward Ak toto vymažete….vážne nemáte srdce If you delete this ... you seriously don't have a heart. Ahoj, som 29ročný otec.Ja a moja manželka máme krásny spoločný život. Boh nám doprial I dieťa. Hi, I am a 29 year old father. Me and my wife have had a wonderful life together. God blessed us with a Naša dcéra sa volá Rachel a má 10 rokov. child too. Our daughter's name is Rachel, and she is 10 years old. Nedávno lekári zistili rakovinu mozgu v jej malom tele. Je len jediná cesta ako ju zachrániť – operácia. Not long ago the doctors detected brain cancer and in her little body. There is only one way to save Smutné, nemáme dostatok peňazí aby sme zaplatili takú sumu. AOL a ZDNET súhlasili, že nám pomôžu. her...an operation. Sadly, we don't have enough money to pay the price. AOL and ZDNET have agreed Jediná cesta ako pomôcť, je poslať tento email ďaľším ľuďom to help us. The only way they can help us is this way, I send this email to you and you send it to other AOL stopuje tento email a počíta, koľko ľudí ho dostane. people. AOL will track this email and count how many people get it. Každý človek, ktorý otvorí tento email a pošle najmenej ďalším 3 ľuďom, nám dá 32 centov. Every person who opens this email and sends it to at least 3 people will give us 32 cents. Prosím pomôžte nám. Please help us. S pozdravom Sincerely

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé