Rychlé vyhledávání

Reklama

Svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici

První výskyt: 10.2015

Text hoaxu


Verze 2015

TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE AŽ DO KONCE..............................
svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici - doporučuju přečíst je to úplně čerstvé..
Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Řada uprchlíků má AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit. Pokud dostanou recept, tak v lekárně zjistí, že mus í vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékarnách se slovy: " tak si je zde vyléčte sami." Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny.Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží ? Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Doteď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto zbídačelé a zanedbané. Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ.Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí.
Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství.Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce.
Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán.Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty .Co by se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem ? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilní moč a ohrozil jí nakažením ?
Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje.A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích?
Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce "vítaní na nádražích". Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy k imigrantům a ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.


Verze 2 - rok 2016

Takže najednou velký OBRAT, naši lékaři a sestry, se vracejí
z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci
v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, Syfilis,
žloutenku typu C a otevřenou Tuberkulózu.
TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE AŽ DO KONCE ... svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici - doporučuji přečíst, je to úplně čerstvé.. Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty
začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit.
Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově.
Dochází tam k neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: " tak si je zde vylečte sami." Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží? Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Do teď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum,navíc
jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto zbídačelé a zanedbané. Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů,za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ.
Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí.
Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos.
Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.
V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce.
Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán.
Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Coby se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem ? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilní moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje. A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce "vítaní na nádražích". Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice
na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy s imigrantůma ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.
Doufám, že ta pakáž se nedostane k nám!!!!
Sobotko jednej alespoň tak jako Fico, anebo běž od vesla!!!!!
PŘEPOSÍLEJ DÁLE !!!!!!


Verze WhatsApp 2021

TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE AŽ DO KONCE - Svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici - doporučuji přečíst, je to úplně čerstvé..

Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je

neudržitelná.

Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k

ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště

z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší a

od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy.

Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme

léčit. Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově. Dochází tam k

neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu

v lékárnách se slovy: " tak si je zde vyléčte sami."

Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme

otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží?

Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme.

Doteď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil.

Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc

jejich ženy většinou vůbec nepracují.

Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6

let naprosto zbídačelé a zanedbané. Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice,

tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela

do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ.

Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800

Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen

čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle

opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně

stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální

chaos.

Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si

muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství.

Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek

pacientů každý den, je to jen otázka času.

V nemocnici v Porýní napadli noži imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na

pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla

poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu.

Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich

nebyl potrestán. Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové

pošty. Co by se asi stalo Němcovi, kdyby pobodal doktora a sestry nožem? Nebo kdyby chrstnul

sestře do obličeje svou syfilní moč a ohrozil jínakažením?

Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje. A tak se

ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze

z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce "vítaní na nádražích".

Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy

a potom do jedné budovy s imigranty ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené

policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez

zdravotního personálu. Doufám, že ta pakáž se nedostane k nám!!!!

Aby se nedostali k nám, tak je potřeba, aby se celý národ konečně probudil a nevolil Piráty, protože ti jsou silně napojený na německou Pirátskou stranu a ta silně podporuje přijímání imigrantů !!!!!!!!!

Naše vládo, zavři hranice dřív než se to k nám dostane!

PŘEPOSÍLEJTE DÁLE OBČANŮM, protože naše sdělovací prostředky všechny takové věci tají


Poznámka redaktora

Text koluje v různých obměnách přibližně od roku 2015, možná i déle. Lze ho dohledat na různých dezinformačních webech nebo vložených jako spam v diskuzích.

Tedy údajně od toho roku všechny sestry a lékaři utíkají z německých nemocnic zpátky domů. Za tu dobu se nic takového nepotvrdilo.

V žádné verzi není uvedeno jméno zdravotní sestry, která by měla být autorkou textu. Zpráva s anymním zdrojem a výzvou k jejímu šíření se snaží vzbudit emoce a s pomocí dalších lží vzbudit neklid ve společnosti a připravit pozici k dalším útokům nepříklad na politické strany nebo různé organizace.

Nejnovější verze koluje převážně přes aplikaci WhatsApp s rozházeným textem a mezerami, tak jak je vložena v databázi. A jak správně upozornil server MANIPULÁTOŘI.CZ, je tato poslední verze zaměřena proti straně Piráti.


Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/svedectvi-zdravotni-sestry-pracujici-v-nemecke-nemocnici/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1634

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé