Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Šla jsem na párty, mami


Ivan
03.05.2012 v 13:36
Zasdně dal nikdy neposilat, rozšiřovat řady pitomcu co zahlcuji inetrnetovou poštu Spamy odmítam a kdyby se tím řídil každý tak je nám mnohem lépe ...... umim si představit notorika ktery si to přečte ze same lítosti nad basničkou se ožere pak sedne do auta před hospodou a je tady další spam

Káně
08.09.2010 v 13:00
Mezi všema kravinama co kolujou po síti, to má alespoň ten smysl, že to připomene problém pijících řidičů a hlavně jejich sobeckost, když jsou převědčeni, že jim! se nic nestane.

Alex
07.12.2007 v 19:20
Makaveli, máš úplnou pravdu, lidi jsou primitivní a tvůj příspěvek je toho důkaz. Jasně je tady napsané, že tahle petice je nesmysl, nikdo podpisy nesbírá, MADD se od toho distancuje a ty jsi hrdá na to, že jsi tam svůj podpis přidala! No uznej, není to primitivní ?!?

Makaveli
07.12.2007 v 17:00
Tak tento e-mail mě vzal opravdu za srdíčko!Až mě rozplakal!!Představovala jsem si tam své nejblišší...Asi bych se zbláznila!!
Doufám že získáte těch 5000 podpisů můj tam je!Ale nejsem si jistá jestli to k něčemu bude?Lidi jsou primitivní a nic si neuvědomují než na to přijde...Bohužel..

Katrina
19.07.2007 v 12:14
Alkohol za volantem zabíjí, to se nedá přehlédnout, to je jasné všem. A že by nějaké nedůvěryhodné a nepřehledné anonymní podpisy měly přimět lidi, ktěří nemají zábranu dělat to teď, aby to už neudělali, to je pakárna, stejně jako naletět je naivní. Už vůbec ne prostřednictvím takého stupidního příběhu. Pokud lidem nestačí vlastní mozek a nemají zodpovědnost, jsou beznadějní a ponaučením pro ně bude teprve až když způsobí něčí smrt. Větší efekt by snad alespoň na část lidí měla kampaň v podobě krátkých filmů, příběh řidiče, blízcí obětí a záběry z bouračky, to by spíše přimělo k opatrnosti. Vymýšlení takýchto bezcenných hloupostí, které si zahrávají s lidskou důvěřivostía soucitem, mi spíš než jako snaha pomoci připadá jako výsměch.

lenka
04.06.2007 v 22:17
Nekutečné a bezúčelné texty.....kroutím hlavou

silvester
30.05.2007 v 11:52
Urcite sa zamyslite nad tym ako sa jazdi na ceskoslovenskych cestach!!!
Ze je to HOAX je fakt.
prajem nam jazdy bez alkoholu :-))))

kala
26.05.2007 v 07:44
Slovenska verzia>

Išla som na party a pamätám si, čo si mi hovorila. Povedala si mi, aby som nepila, mami. Tak som si namiesto alkoholu dala nealko. Bola som na seba hrdá, presne ako si hovorila, že budem. Tak som nepila a šoférovala som.

Kamaráti si mysleli, že môžem. Zvolila som si správne a rada od teba bola tak tiež správna. Party skončila a ľudia sa rozišli. Nastúpila som do auta, istá tým, že sa domov dostanem cela.

Nikdy som nevedela, čo príde, mami. Niečo čo som vôbec nečakala.
Teraz ležím
na chodníku, a počujem policajta ako hovorí: " ten čo zapríčinil tu nehodu bol opitý." Mami, jeho hlas znie tak veľmi ďaleko. Moja krv je všade okolo mňa, a skúšam neplakať. Počujem doktora ako hovorí: "to dievča umiera."

Som si istá, že ten chlap nemal ani tušenie čo sa stalo, keď bol opitý, pretože si vybral piť a šoférovať. A ja teraz musím umrieť.

Tak prečo to ti ľudia robia, mami keď vedia, že to ničí ich životy?!?
A teraz bolesť zabíja mňa, ako sto bodajúcich nožov. Odkaz sestre, aby sa nebála, mami. Odkaz otcovi, aby bol statočný a že prídem do neba.

Napíšte "Daddys Girl" na môj hrob. Niekto mu predsa mohol povedať, že nie je správne piť a šoférovať. Možno jeho rodičia mohli a ja by som bola teraz nažive. Môj dych sa spomaľuje, mami. Vážne sa začínam báť. Toto sú moje posledne chvíle a ja som nepripravená. Prajem si, aby si ma mohla teraz držať , keď tu ležím a umieram. Chcela by som ti povedať: "Mam ta veľmi rada, mami!" Takže ta mam rada a s Bohom.

Nadácia organizujúca petíciu Against Drink Drivers (proti opitým vodičom)
DUFA, ZE ZISKA 5000 PODPISOV NA TUTO PETICIU, POSUNTE TO NA PODPIS.
Keď tato petícia dosiahne 5000 podpisov, prosím vráťte to na adresu:
MADD P.O.Box, 541688 Dallas,TX75354-1688 1-800-GET-MADD ( 1-800-438-6233 )

Keď ti došla tato petícia a ty si neurobil/a nič, len si ju vymazal/a, tvoja samoľúbosť je neskutočná.
Podpis je malou pomocou. Keď si si to precital/a, prosím podpis sa na koniec.A nikdy nezabudni, NIKDY NEPI KED CHCES SOFEROVAT, ani raz, aj keď si myslíš, že na tom nezáleží. ZALEZI NA TOM!!!

A teraz ako sa podpísať:
1. Označ si cely text tohto mailu (trebárs myšou, ....) a stlač
CTRL+C
2. Otvor si novy mail a vlož do neho tento text CTRL+V
3. PODPIS SA NA KONIEC.
4. Potom ho posli každému, koho poznáš.

Jeanie z Česka
05.04.2007 v 14:22
Pokud Vás všechny zajímají způsoby vyřizování petic v ČR, podívejte se na tento zajímavý link, který jsem našla přes Vyhledávač Google.cz: http://www.sezimovousti.cz/articlepage.php?id_article=49
a kde mají rovněž ke stažení tzv. šablonu, jak se píší petice
http://www.sezimovousti.cz/attachment/petice_template.rtf

Jeanie z Česka
05.04.2007 v 13:50
Vážení přátelé, podle mne je tento způsob provozování petice formou zasílání elektronickou poštou a s takovými uvedenými požadavky zcela nevhodný a nepřípustný, rovněž není možné to správně zkontrolovat. Dle zákona; např. u nás v ČR máme Petiční zákon č. 85/1990 Sb. ze dne 27. března 1990 o právu petičním - viz link: http://zemepredevsim.ecn.cz/archive/campaigns/peticni_zakon.htm; musí obsahovat petice určité schválené požadavky. Věřím, že i v zahraničí mají taky takové požadavky, jaké má náš zákon. Proto považuji takový dopis a její formu vyřizování přes e-mail za nevhodný a je to hoax.

Juraj Janecek
30.01.2007 v 12:46
pokial budu mat k internetu pristup ludia ktori su schopni sirit takuto postu tak je to smutne.

p.s. ten napis by bol against drunk drivers

ojojoj
26.01.2007 v 06:05
doják to je ale kdo někdy viděl umírat na silnici nebo kdekoli jinde ví s jistotou ,že poraněný člověk určitě nepíše básničky mamince i kdyby se mu jich honilo hlavou stovky ! A já jsem samolibý protože to nepošlu dál,je to jen svinské psychické vydírání a není to k užitku .Až někdo uspořádá podpisovou akci proti chlastu přidám se rád a třeba i několikráth.Nejezdite ožralí a nemusíte podepisovat takové kraviny!

Johana
11.01.2007 v 18:15
Nezvládnu přečíst všechny příspěvky, ale když mi to přišlo, a přečetla jsem si to (nebylo to ve stavu básně ale text kolik se na řádek vejde, tolik se vejde, zbytek na další řádek) tak mě té "holčičí role" (protože jak již někdo napsal, v reálu se to stává.. bohužel..) bylo vážně líto. Dva dny poté jsem se před silnicema otřásávala při představě že se to stává.. a že se to může stát i mě.. není to zrovna nejveselejší.. až na ty podpisy mě to celkem (na to že je to HOAX) zaujmulo.. natrozdíl od těch "pošli XX lidem a.." ".. když to nepošleš budeš mít smůlu.." "..tvé přání se nesplní.." atd.. ty vážně jsou na NIC.. akouují stále dokola..

Danny
16.12.2006 v 11:03
organizace nic nerika, da se nad tim zamyslet. S alkoholem se nema ridit, ale co treba ospaly, zamysleny,.? Jsou lide, kteri umi za jizdy telefonovat(mluvit, ne psat), ridid s velmi malym mnozstvim alkoholu, i kdyz ja ne.
Nesmysl tady je, ze na svete bude vic podisu nez 5000(jako strom - podepisu, a poslu vic lidem). Odesilani postou na americkou adresu - nemam prachy na postovni znamku. Cena podpisu - zadny dukaz, ze jmeno existuje...

Jindra
14.12.2006 v 06:36
Jasně, že je to blbost, jen tupec si může myslet, že nějaká básnička odradí ožralu sednout si za volant.

moje maličkost
13.12.2006 v 21:37
Hoax to je a lidi tupí jsou. Ale ti, kteří na něj nadávají - ještě víc. Když budete někdy na pohřbu blízkého člověka kvůli ožralovi za volantem, bude vám líto, že si to ten vrah nepřečetl a nezařídil se podle toho dřív… http://www.hoax.cz/img/smiles/9.gif

Vit-ass
13.12.2006 v 18:51
Lidi jsou tupi, ani na to neodpovidejte.... dit to je je HOAX :o)

dg
03.12.2006 v 16:09
Zaujalo mě, že se nikdo nepozastavil nad výkladem zkratky MADD jako mothers against drink drivers (=matky proti drinkovým řidičům, či snad osobním řidičům nejakých nápojů:) v české verzi tohoto spamu.Možná jsem cynik, ale tohle jediné mě při čtení mailu lehce nadzvedlo ze židle.

master
26.11.2006 v 13:41
je to doják.....a rekl bych ze je to pouceni o tom ze se nema pit alkohol a potom ridit...je to dobra vec

Mostly Harmless
20.08.2006 v 16:49
To to nemohli aspoň slušně přebásnit? Ostuda všech českých překladatelů!

stepan
28.07.2006 v 00:28
Blábol typu "lidi buďte na sebe hodný". Jeho cílem není umravňovat lidi, ale šířit sám sebe, protože tohle může umravnit pouze naprosto nekompetentního idiota, který si musí přečíst takovýhle doják, aby se zamyslel nad tak jednoduchou věcí jako je smysl zákazu alkoholu za volantem.

KAREL
01.07.2006 v 22:24
To se EMANUELI pořádně pleteš! Je to úplně stejnej hoax, jako Bill s rozdáváním peněz. Jedinej rozdíl je v tom, že hoax s Billem využívá lidský chamtivost a tento zase soucit.
Ale výsledek je v obou případech úplně stejný!!!

emanuel
01.07.2006 v 17:00
takto se ale o mad dozví víc lidí, a pokud to zabrání jedné nehodě způspbené ožralým mladíčkem bylo to přínosné :(((((( tohle přece neni hoax jako když bill rozdává peníze :(((((

Marek
26.06.2006 v 13:35
Je to hoax - ano, ale jákákoliv věc, která upozorní na nebezpečí alkoholu za volantem je z mé strany vítaná. Protože ze své dlouholeté služby vím, že ke každému mrtvému opilému za volantem připadá 1,5 člověka, které zabil svou hrubou a frajerskou nezodpovědností.

Crimbler
19.06.2006 v 12:46
až to vočísluješ, tak mi to pošli a vůbec všem. a každej tisícátej vyhrává flašku nějakýho dost dobrýho alkáče.

LFCIB
08.06.2006 v 17:46
Má to jednu vadu na kráse, i když mi to přišlo až teď, je v tom asi 10 podpisů. Ta vada na kráse: když už tam bude hodně moc podpisů, měl by každej další člověk počítat kolikátej je zrovna jeho podpis? Jestli né náhodou ten pětitisícátej? Hovadina. Měli by to alespoň číslovat, když už to šíří dál. Je to nesystémové a proto to na první pohled vypadá jako falešná petice. Ovšem s obsah je k zamyšlení, ale i ke konání. Místo těchto rádoby psychomanipulačních textů by určitě klesl počet dementů za volantem, kdyby se zásadně zpřísnila legislativa! Po sundání růžových brýlí uvidíte další mrtvé nevinné a živé dementy s alkoholem v krvi! LFCIB

Miloš Z
06.05.2006 v 05:50
Já jsem odpověděl toto:

Považuji to za natolik samozřejmé, že mi připomínání nejzákladnějších povinností připadá urážlivé. Takže se nepodepisuji, asi "je moje samolibost neskutečná".
Zdraví MZ

lubos
04.05.2006 v 14:40
všechny letáky, billboardy, reklamy, banery ...jsou hoax - vlastně vše okolo nás kromě přírody je nebo začíná být hoax. čili neškodí, ale může ovlivnit. A o to jde - tento je pozitivní pro lidi a čím kvalitnější tím lépe.

Jarda
01.05.2006 v 22:16
Ve sve podstate je to hoax, ale ten text by si meli precist vsichni

Footswitch
29.04.2006 v 14:06
Určitě by nějakou Americkou společnost zajímalo, že se u nás pije za volantem.....to jo ty zajímá ropa v Iráku a Iránu.....Dallas......

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.