Rychlé vyhledávání

Reklama

PARDUBICE - I OSTATNÍ KDEKOLIV - VELKÝ POZOR NA DĚTI

První výskyt: 12.2015

Text hoaxu

Toto není žádný planý poplach. Právě jsem se dozvěděla, co se stalo mojí známé v PALÁCI PARDUBICE - otřesné! Dávejte si obrovský pozor na své děti, mějte je neustále u sebe, na očích, držte je za ruku a neotáčejte se k nim zády.
Babička s dcerami a vnoučaty byli dětmi v Pardubicích, stavili se v Paláci Pardubice na jídlo a koupit dětem něco dobrého. Při placení byla jedna z žen otočená ke své skupině zády, dvě zbývající dospělé osoby však stály pohromadě s dětmi a přesto - v tom momentě, kdy se 100% nesoustředily jenom na děti - jim cizí žena (chce se mi použít úplně jiný výraz) popadla za ruku jedno z dětí a odvlekla je pryč!!! Děti stály v houfu u dospělých a přesto se to stalo! Muselo to být dílem vteřiny, protože holčička samozřejmě nešla s cizí paní dobrovolně a potichu. NIKDO Z OSTATNÍCH LIDÍ SI PODIVNÉ DVOJICE ZOUFALE JEČÍCÍ HOLČIČKY, KTEROU VLEČE JAKÁSI ŽENSKÁ NEVŠIML!!!
A že jsou v předvánočním čase v nákupním centru stovky lidí! Naštěstí hned vzápětí ženy děti kontrolovaly a ihned přišly na to, že holčička chybí a dvě se okamžitě rozběhly ji hledat. Jediný mladík si holčičky, která naštěstí byla oblečená ve výrazných barvách, všiml že před chvílí prošly okolo něj a zoufalé mamince pomohl tu zlodějku dostihnout - doběhli je až venku u druhého vchodu! Žá ;dná ochranka, žádný kolemjdoucí nepomohl, nevšiml si, naprostá lhostejnost! Zoufale řvoucí dítě zlodějce vyrvali a maminka na ni křičela, zlodějka ale dělala, že nerozumí ani slovu. Ještě se tam podezřele motal jakýsi chlap. Bohužel než se otřesená maminka zmohla na nějakou akci, zlodějka i chlap zmizeli. Dost možná tam nebyli sami, ale měli víc kompliců. Může se to stát kdekoliv a komukoliv, takový gang nejspíš nebude zkoušet štěstí jen v jediném obchodním centru v jednom městě! Dávejte si pozor na své děti, na každého, kdo se kolem vás podezřele ochomýtá nebo si vás prohlíží, snad radši pepřák do kapsy! Nemusím snad dodávat, že celá skupina, zejména maminka s dcerkou byly zral&eacu te; na odvoz záchrankou. Kdyby si děti přepočítávaly o minutu později, mohlo být pozdě a holčička by byla dávno násilím nacpaná někam do auta a unesená! Znovu opakuju, tohle se opravdu stalo před pár dny, není to žádný hoax, žádný výmysl nesmysl.

Na Policii to je nahlášené, ale i kdyby, policisté se nemohou rozkrájet. Čtěte a sdílejte to, prosím.

STALO SE V PALÁCI PARDUBICE! ALE MŮŽE SE TO STÁT NEJSPÍŠ ÚPLNĚ KDEKOLIV!

Vyjádření odborníka nebo zainteresované osoby

Stanovisko policie 11.12.2015

Dobrý den,
 
mohu Vám potvrdit, že o případu jsme se dověděli až včera ve chvíli, kdy jsme text objevili na Facebooku. Od toho okamžiku jsme začali zjišťovat, zda byla tato situace policii oznámena. V Pardubicích jsme nic takového do včerejšího dne neevidovali, proto jsme se přes internet snažili kontaktovat osobu, která tento článek vložila.

Získali jsme kontakt na rodinu, které se popisovaný děj údajně stal. Nyní budeme žádat o případné kamerové záznamy, které by vše potvrdily, nebo vysvětlily.

Pěkný den,

por. Bc. Eva Maturová
komisař

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE PARDUBICKÉHO KRAJE
Kancelář ředitele krajského ředitelství
Skupina tisku a prevence Pardubice

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/pardubice---i-ostatni-kdekoliv---velky-pozor-na-deti/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1418

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé