Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Omluva - Švédsko se distancuje od současné české vlády


JUDr.Karel Vlk
15.10.2014 v 06:01
Kdo to vůbec je paní Léna, nějaká pochybná věštkyně.Jsou to vše vymysly

Jaka
17.02.2014 v 20:56
Tahle mladá dáma je přinejmenším naivní a trapná. A hlavně propagátorka ČSSD. Počíst si na jejim FB, to je čirá zášť vůči vlastní zemí, bez schopnosti objektivity. Typická socialistka

Dalibor Večeřa
27.01.2014 v 11:30
na kazdem sprochu ,pravdy trocu hu a nas narod by se mel uz konecne zamyslet, kde jsou ceske zlate rucicky ony jsou ,ale uplne v jinem slova smyslu,a jeden muj kolega investor mi rekl pokud si tenhle narod nezacne vazit praci lidi a jejich rukou a bude mavat a zametat podvody a zlodejny ktere se tu a ve svete od nas deji,,ne vsichni,, tak to v tomto state nikdy nebude fungovat vymenili jsme cervenou hvezdicku za bilou a jsme tam kde nam porad predhazuji co za ctyricet let komunisti znicili,,taky jsem jim nefandil,,ale tyto vlady po revoluci komunisty stonasobne ptedcily ale je to jen muj nazor tak snad by se s tim dalo neco delat ale zustanme lidmi a nenech me si tohle libit a klidne mi napiste dalibor

kwinna
12.08.2013 v 10:59
Nejhorší na tom je, že nás ti stupidní blbečkové s vytunelovaným mozkem neustále otravují takovými hovadinami. A když se člověk ohradí, okamžitě je od těchto dementů narčen, že podporuje vládu zlodějů. Někteří lidé by se vážně měli poradit nejdříve na psychiatrii, než začnou něco rozšiřovat.

iranth
30.07.2013 v 22:07
Zajímalo by mě, zda informace paní Hany Leny Jacobsson jsou seriozní, co ta poslední informace o Klausových miliardách/via PPF K ellner?

pepe
15.02.2013 v 18:36
nechte už těch blbostí a vyražte na ty darmožrouty. už by bylo třeba.protože tady smrdí dost dlouho .

Sabreus
05.01.2013 v 14:17
Zajímavé že jsem viděl na BBC video (a nejsem zdaleka sám), kde byl projev švédského krále natočený. Článek s videem se nedal kopírovat a tedy ani sdílet, část byla i ve francouzkém deníku včetně části videa. Tyto byli následně smazány a hned na to se objevila zpráva že to je HOAX, prvotně v UK, CR a i ve Fr. Pěkný den

Pavel
31.12.2012 v 11:19
Jistě, zase se pouze urážíte a podstatu tohoto názoru jste nedotkli ani jedním prstem svého myšlení, až na jednu myšlenku \"českého ovčanstva\". Není podstatné zda-li je tato \"řetězová reakce - email\" založen na pravdě, či pouze na budoucí pravdě, podstatou je že česká republika je v konečné fázi stále státem postkomunistickým a na místech státních institucí a orgánů, sedí stejní lidé jakož tomu bylo před r.89. Jediný kdo dává prostor lidem se vzdělávat jsou nadnárodní firmy, které však odcházejí, jejich daňové prázdniny v ČR skončily a kapitalismus je určen nejnižší nabídce trhu práce, kterou si převzala Čína, vlastnící 86% světové produkce. Další jsou mateřské společnosti v cizině, kde můžete najít uplatnění, ovšem jako čech se připravte na nepříliš vítané přijetí, většina čechů více mluví než skutečně ukazuje co dokáže, další dnes už menší díl čechů jsou kleptomani a zloději, mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsem ve své firmě měl svého dlouholetého přítele a toho jsem osobně přistihl, jak mi v kanceláři vybírá peněženku z mého vlastního saka. Chcete neustále slyšet pravdu, ale nic s ní neděláte. Druhou pravdou je demokracie. Ta je zde pouze na oko, nemáme právo se rozhodovat. Mluvím opět z vlastní zkušenosti, navrhl jsem v roce 2010 reorganizaci ekonomiky a změnu tržního hospodářství. Tento tří stránkový návrh jsem poslal do osmi českých deníků a novin. Bez úspěchu, bylo mi sděleno že by tento článek mohl změnit výsledek voleb. A tak bychom mohli pokračovat, až bychom opět a znovu došli na samý konec české korupce. Ano, to je ta správná věta, protože ať se koukneme kamkoliv za sebe, ale i před sebe je tam a co s tím dokážeme? Každý sám nic, ale všichni kdo mají ještě víru a hrdost by měli najít společnou cestu, protože tady na téhle zemi, nestavěli, neumírali a nebojovali naši otcové jen proto abychom se nakonec sami rozprodali, cenou za to že jsme nic neudělali.

Jirka
29.12.2012 v 10:04
I když je to na první pohled naprostá slátanina- třeba zákaz překladu projevu, tak tomu prostě lidi věřit budou. Máme se přece naprosto špatně, nikdo na světě se nemá hůř.Ach jo, konce světa se nebojím, ale imbecility lidí... :-/

Hana Lena Jacobsson
27.12.2012 v 23:09
Jste banda primitivů, na Facebooku preferuji svoji stranu. Ti chytří to už dávno pochopili. A ostatní to přece krásné, blondýnce sežerete. Že ;-)

harena
27.12.2012 v 14:25
Hana Lena Jacobsson je zřejmě mladá brněnská právnička, která žije s manželem ve Stockholmu, pracuje na švédském ministerstvu zahraničních věcí v oddělení zabývajícím se rozsudky ESLP proti neseverským zemím a má proto interní informace v této oblasti. Zajímá se o dění v Česku a ve světě a na svém facebookovém profilu píše otevřeně a s odkazy: https://www.facebook.com/hana.jakobova.754 . Její vámi uvedený text je zde: http://on.fb.me/Zr9tl5 . Na dotaz, zda je to fakt, nebo si jen dělá legraci odpověděla: \" to je holej fakt\"

vlastimil havlik
27.12.2012 v 12:05
Sluzba na min.zahranici mela ihned reagovat na tutu zpravu,ktera jiste muze byt zlomysla a muze mit za cile ovlivnit naladu pred volbami. Jiste jde o zpravu soukromou, kdovi jak dalece pravdivou.Oficialne Sved.vlada by nepostupovala tak tvrde i kdyz by si to tam mezi sebou povidali. To nase dementi nemelo otalet.V tom je vyznam situace a opozdene reakce ceske vlady,ze otalela.Radili se, cekali na sveho kompetentniho, ktery byl treba na cestach?Asi tam prece jen nekdo od nas oficialni chybel a proc tedy? Vypada to tak, ze vnitrni nepratele soucasne vlady a odpurci korupce mohli mit poteseni ze sireni zpravy.

Aimina
25.12.2012 v 21:47
Škoda

dean
23.12.2012 v 12:14
snad si nemyslíte,že diplomat vám řekne pravdu(tedy celou).To by musel jít proti svému zaměstnavateli...

Mam
20.12.2012 v 09:49
Ano, čeští ovčané by byli rádi, aby to, co si doma sami zavařili za ně vyřešil někdo jiný. Oni se zmůžou tak akorát na hloupé žvanění na internetových diskusích a v hospodách. Výtečně jim pak jde přeposílání zpráv tohoto typu. To by se jim líbilo, aby někdo z venku za ně tahal kaštany z ohně. Máte vládu jakou si zasloužíte.

Vojta
20.12.2012 v 09:29
nemam: Asi jste špatně pochopil smysl této stránky. Řetězové e-maily včetně vyjádření zainteresovaných osob se zde umisťují proto, aby se dalo jednoduše ověřit, že je zpráva nepravdivá a zbytečně se nešířila internetem. Takže vaše silná slova jsou unáhlená. Přeji hezký den.

nemam
20.12.2012 v 08:56
Ty troubo, na prvni pohled je jasny, ze je to vymysl. Ale je pravda, ze ceskej neustale ubrecenej prostacek se chytne cehokoliv. Gratuluju. Jsi jen dalsi ovce ze stada.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.