Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Ochrana štítné žlázy pri mamografii


Jitka
26.09.2014 v 07:50
Nejvíce mi na mamologii vadilo to, že ty plotny - skla se neomývají. Přišla jsem tam po nějaké paní, sestra mne postavila k rtg., dala instrukce a vůbec jsem neviděla, že by desinfikovala nějakým způsobem přede mnou ani po mne plochy, kam si musím položit prso a udělají mi z něho placku. Další paní už stála za mnou a a ni po mne nikdo nic neotřel. Byla jsem tam poprvé a naposledy. Už mne nikdo nedonutí na mamograf jít. Tohle teda nemusím. Našla jsem si jinou alternativu, sice mne vyšla na 800,- Kč, ale raději dám osm stovek, než takovéto divadlo v mladoboleslavské nemocnici. Nenenene, nikdy víc.....

Tomáš Kašpar
05.02.2014 v 19:50
Souhlasím s Janem. V každém případě si myslím, že je lepší přehnaná opatrnost, než pozdní lítost.

Larysz Jan
20.11.2012 v 11:57
Prosím všimněte si podtextu u tohoto vyjádření v článku \"U mamografie, pokud je udělána správně, nehrozí žádná zřetelnější radiační zátěž štítné žlázy, takže se límce u mamografie nepoužívají,\" potvrdila primářka radiodiagnostického oddělen í brněnského Masarykova onkologického ústavu Helena Bartoňková.\" Tedy, když je mamografie udělána správně, a když není? Jak víte, že je udělána správně, máte takové vědomosti, abyste to dokázaly posoudit? Kolik stojí takový límec, že se lékaři zdráhají ho použít? Jako pacientky máte, podle mě, plné právo vyžadovat co nejvyšší bezpečnost takového zákroku a pokud máte jen zrnko pochybností, pak nevidím jediný důvod, proč takový límec nepoužít. Možná je to fáma, ale jste si opravdu jisté? Co vám hrozí, pokud budete používat límec a později se zjistí, že to bylo zbytečné a naopak, co vám hrozí, pokud ho nebudete používat a později se zjistí, že to byla chyba? Odpovědět si už musíte vy samy.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé