Rychlé vyhledávání

Reklama

Němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO a našli lék na CORONA VIRUS

První výskyt: 09.2020

Text hoaxu


Původní varianta z roku 2020

V Německu se konečně našel lék na CORONA VIRUS.

Němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO, který požaduje, neprovádět  pitvy při úmrtích na koronavirus a zjistili, že smrt NEDĚLÁ VIRUS, ale BAKTERIE,.

Vede ke krevním sraženinám a ke smrti pacienta. Německo poráží takzvanou Covid-19, což není nic jiného než "široká intravaskulární koagulace" (trombóza). A způsob jak ji léčit, znamená léčit ji antibiotiky, protizánětlivými léky a antikoagulaci.
PRVNÍ - ASPIRIN. Tuto senzační zprávu pro celý svět přinesli němečtí lékaři pitvou mrtvých těl produkovaných Covid-19. Němečtí patologové navíc říkají, že mechanické větrání a jednotky intenzivní péče nikdy nebylo třeba.  V Německu začala změna protokolu KDO identifikoval a odstranil mezinárodní globální epidemii  Lék už byl znám, ale WHO o tom Číňany neinformoval, je to jen obchod!!!

Zdroj: Německo, Ministerstvo zdravotnictví.

Sdílejte!!!!!! Ať se to dostane do celého světa! Předejte to své rodině, sousedům, známým, kamarádům, kolegům, do okolí.

Prevence? Užívejte 100 mg aspirinu a apronexu nebo paracetamolu. Proč? Protože bylo prokázáno, že Covid-19 stimulací podporuje vývoj trombózy. Protože krev není nasycená kyslíkem. Krev houstne, její proudění v srdci a plicích zpomaluje, člověk nemůže dýchat a rychle umírá.

V Německu byl porušen protokol o doporučení WHO a byla provedena pitva těla, která zemřela na Covid-19. Tělo, paže, nohy a další části těla byly otevřeny a bylo zjištěno, že krev se rozšířila a žíla a krevní sraženiny ve všech žilách a krevní sraženiny v tepně zasahují do normálního průtoku krve a zabraňují dodání kyslíku do všech orgánů, zejména mozek, srdce a plíce a pacient nakonec zemře.

Německé ministerstvo zdravotnictví okamžitě změnilo protokol léčby Covid -19 a začalo předepisovat infikovaným pacientům 100 mg aspirinu a apronaxu - výsledek: pacienti se začali zotavovat a došlo ke zlepšení.

Poskytněte tyto informace, okamžitě je zpřístupněte veřejnosti v celé zemi. Německo /naštěstí/ porušilo normu, po celém světě budou soudní spory za skrytí tolika úmrtí a za kolabující ekonomiky mnoha zemí po celém světě.

A všichni pochopí proč byl vydán rozkaz pohřbít mrtvé okamžitě bez pitvy a označit je jako velmi znečišťující.

Je v našich silách konat spravedlnost a doufat, že můžeme zachránit mnoho životů.

Proto fungují antibakteriální gel a oxid chloru.....

Všechna PANDEMICKÁ PSYCHIS byla potřeba, protože byznys je byznys. Stínová vláda chce očkovat vakcínu a implantovat čip, který zabíjí masy k ovládání populace a snížení světové populace. Je to plánované a kruté, ale neskryje se to, jen na nějaký čas - A  J E   T O    V E N K U !Upravená verze z listopadu 2021 a Singapurští lékaři

KONEČNĚ!!!!!!!!

Singapur se stal první zemí na světě, která provedla pitvu těla pomocí C#O#VI#D-19. Po důkladném výzkumu se ukázalo, že C#o#v#i#d-19 neexistuje jako virus, ale jako bakterie, která byla vystavena radiaci a způsobuje smrt lidí srážením krve.
Bylo zjištěno, že onemocnění C#o#v#i#d-19 způsobuje krevní sraženiny, což vede ke srážení krve u lidí, a způsobuje srážení krve v žilách, což člověku ztěžuje dýchání; Protože mozek, srdce a plíce nemohou přijímat kyslík, a proto lidé rychle umírají.
Aby se odhalila příčina nedostatku dechové síly, singapurští lékaři nedodrželi protokol W#H#O a provedli pitvu C#O#VI#D-19.
Poté, co lékaři otevřeli a pečlivě prohlédli ruce, nohy a další části těla, zjistili, že krevní cévy jsou rozšířené a naplněné krevními sraženinami, což ztěžuje průtok krve a také snižuje průtok kyslíku v těle, což způsobuje smrt pacienta . Poté, co se singapurské ministerstvo zdravotnictví dozvědělo o tomto výzkumu, okamžitě změnilo léčebný protokol C#o#v#i#d-19 a svým pozitivním pacientům podávalo aspirin. Začali pacientům podávat aspirin 100 mg a Imromac. V důsledku toho se pacienti začali zotavovat a jejich zdravotní stav se začal zlepšovat. Singapurské ministerstvo zdravotnictví během jednoho dne evakuovalo více než 14 000 pacientů a poslalo je domů.
Po období vědeckých objevů lékaři v Singapuru vysvětlili léčebnou metodu tím, že nemoc je globální podvod: „Není to nic jiného než intravaskulární koagulace (krevní sraženiny). Způsob léčení:
pilulky s antibiotiky
Protizánětlivé a užívejte antikoagulancia (aspirin).
To naznačuje, že nemoc může být vyléčena.
Podle dalších singapurských vědců nebyly respirátory a jednotka intenzivní péče (JIP) nikdy potřeba. Protokoly pro tento účel již byly zveřejněny v Singapuru.
Čína to již ví, ale své zprávy nikdy nezveřejnila.
Sdílejte tato data se svou rodinou, sousedy, známými, přáteli a kolegy, aby se zbavili strachu z C#o#v#i#d-19 a uvědomili si, že se nejedná o virus, ale o bakterii, která má pouze byl vystaven radiaci. Pozor by si měli dávat pouze lidé s velmi nízkou imunitou. Toto záření také způsobuje zánět a hypoxii. Oběti by měly užívat Asprin-100 mg a Apronik nebo Paracetamol 650 mg.

Zdroj: Singapurské ministerstvo zdravotnictví Sdílejte se všemi skupinami atd., aby to vidělo mnoho lidí.Poznámka redaktora

Text hoaxu se šířil na sociálních sítích a e-mailem.

Nesmyslná informace, že by WHO údajně zakázala provádění pitvy zemřelých na s potvrzenou infekcí SARS-CoV-2.
Pravdou je, že se nejen v Německu pitvy provádějí a jsou k dispozici studie, například Zemřelí s infekcí SARS-CoV-2 - pitevní studie prvních 80 případů Hamburku nebo si můžete přečíst srpnový rozhovor s patoložkama z Nemocnice na Bulovce.


V případě Acylpirinu a podobných léků si můžeme na stránkých MZČR přečíst tuto informaci

Léky s obsahem kyseliny acetylsalicilové

Teplotu, bolest a záněty snižuje i kyselina acetylsalicylová, kterou najdete například v lécích Aspirin nebo Acylpyrin. Užívat by je ale neměly děti do 12 let. Hrozí u nich, i když výjimečně, takzvaný Reyův syndrom, kdy se u dětí asi týden až dva týdny po virovém onemocnění objevuje nejdříve silné zvracení. To pak přechází v záchvaty křečí a postihuje mozek.

Zdroj: MZČR: Které léky užívat při léčbě COVID-19?

Hoaxu se věnoval i server Manipulátoři.CZ, kde najdete další onformace a odkazy.

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/nemecti-lekari-neuposlechli-zdravotni-zakon-who-a-nasli-lek-na-corona-virus/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1620

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé