Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Nalezená štěňata - míšenci Rotwajlera a Labradora


Jarmila
12.10.2012 v 12:57
http:http://www.hoax.cz/img/smiles/12.gif//www.hoax.cz/img/smiles/8.gif

martin
08.09.2010 v 07:27
aspon slo spamem par hezkych pejsku projednou, a ne nejaky blemcy od nigerijskych zlodeju

Lu
23.10.2007 v 11:27
Když dostanu takový mejl, je rozhodně lepší ho poslat dál, než ho jen smazat a neposílat dál. I když už je neaktuální, aspoň vidíte, jak jsou lidi zlí! Lidská lhostejnost a sobeckost je horší než jeden starej mejl.

Eduard
05.10.2007 v 12:53
To mě připomíná záznam 8214 na Lamerovi ( http://lamer.cz/quotes/show/8214 ), asi si ten text taky někdy vypůjčím a až mě někdo ..... tak mu ho pošlu:
Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
poslala sem neboj
:-D
a přečetla sis to?
ne
tak si to přečti :-D :-D
:D ty si blbej.....

Jirk@N
04.10.2007 v 19:43
Podle EXIF-hlavičky prvního snímku byl pořízen 2006:07:06 16:26:56 (Casio EX-S600)
To mi nějak nekoresponduje s rozdáváním letos v srpnu.
Kdyby autor nenastavil čas v přístroji vůbec, tak by tam (asi) letopočet 1900 a něco. Splést se o rok mi připadá podivné...

Josef Džubák
04.10.2007 v 15:37
Tomu šíření hlavně pomáhá pohodlnost uživatelů. Vždyť je tak jednoduché e-mail přeposlat a vůbec se nenamáhat zjistit, jestli je na něm něco pravdy nebo jestli je vůbec aktuální!

Pokud paní kontroluje poštu, tak asi ví, že se e-mail pořád šíří, protože podle četnosti dotazů sem se dá předpokládat, že chodí dotazy i jí.

Zastavit tuhle lavinu je asi nad lidské síly, její zveřejnění v této databázi snad pomůže šíření trochu přibrzdit. Ideální by bylo, kdyby paní napsala sama nějaký komentář, že štěňata jsou již dávno (od kdy) u nových majitelů. Tento komentář by mohl být pod textem hoaxu nebo i jako aktualita na hlavní stránce, to by dost lidí přesvědčilo, aby už ho dál nešířili. Ovšem, jak jsem psal v komentáři, paní na dotazy nereaguje.


Kouci
04.10.2007 v 10:31
Tak k tomuto mailu se můžu vyjádřit celkem zasvěceně. Štěňata byla opravdu nalezena a rozdávána pomocí emailů po (mém) blízkém okolí. Nejedná se tedy o žádný podvrh. Všechna nalezla svůj domov snad už před měsícem. Mimochodem budou to pěkní obři, protože tlapy mají jak pořádný karbanátky. To, že mail dále žije svým vlastním životem, je způsobeno spíše "speciální" povahou Čechů, kteří prostě přepošlou všechno, co se jim dostane pod ruku. Chudák paní možná ani neví, že mail dále koluje, a už vůbec si nedokážu představit, co by mohla udělat aby ho zastavila.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé