Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Logo Žába


Kasička
06.05.2024 v 15:43
Nejen ta "fregvence" a soukromě vlastněný BICOM, ale i "oxid grafenu" je úžasný výplod blba. Grafen je totiž čistý uhlík v uspořádání molekul do monomolekulární vrstvy. Má velmi zajímavé _fyzikální_ vlastnosti. Žádný oxid grafenu neexistuje, byl by to prostě oxid uhličitý nebo uhelnatý.

Fido
30.11.2023 v 14:22
Vrtělko ty máš fakt dost :-D dej si na hlavu alobalovou čepičku a polívej se octem.

Vrtělka
29.11.2023 v 09:32
Tak jistě, že vám nikdo nenapíše "pozor jed" na potravinu. Od roku 1987 se mnohé změnilo. Prověřte si spojení značky s Billem Gatesem a ti vědomější mají jasno. Gatesovi pokus na lidech s očkováním /nemyslím jen c19, ale hlavně africké dívky). Gatesovi obavy o přelidnění planety a jeho lobby v oblasti potravinářství... komu nedochází, že i kdyby náhodou v té potravině nebylo nic skryté, tka peníze, které z ní jdou korpovraci nám likvidují zemědělství a nutí nás kupovat levnější škroby a GMO...myslete lidi trohcu i srdcem a už nechte prostého kývání nad fakty vytrženými z kontextu, nebo nad naservírovanou lží v podobě vysvětlení tady od těchto technokratických ignorantů.

Karel
12.11.2023 v 03:59
Základní pravda - Všeci kradnů a také nevěřte nikomu. A jidlo? Přestat být mlsný alespoň neztloustneš a zasaď si dva řádky brambor a mrkve a vyhneš se jedovatým éčkám. V první etapě je třeba zakázat výrobu nejméně 5O% chemických látek a ubude rakoviny, Jenže lidská blbost děti naučené od kočárku na vybrané pochoutky s dodanými vitamíny, snaha předvádět se před známími co exotického (na cestu pokropeného chemií) zase žeru protože si to mohu dovolit a je to v reklamě to je v genech každého moderního měšťáka a v pravdě ho není moc škoda.

ivo
04.11.2023 v 16:21
Nezávislí test video VELKÉ NEZÁVISLÉ TESTY POTRAVIN SE ŽABIČKOU! SDÍLEJTE, než to smažou! https://www.youtube.com/watch?v=yPB4lF3X2F4&ab_channel=TUNAVERSUS

M
25.10.2023 v 02:35
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Tady je to super.

Mirek
22.08.2023 v 12:33
Tak na podobné zprávy má svůj skeptický názor a ta fegvence to umocňuje. Stejně tak ovšem nevěřím všemu, co je označeno BIO. Už redaktoři mfdnes psalibo pokusu, který dokázal, že to mnozí zneužívají. Nakoupili zboží v SM a pak to vesele vystavovali na farmářských trzích a kontrola žádná nepřišla a lidé by to s důvěrou koupi draho, i když přes ulici totéž bylo mnohem levnější. (Na těch trzích jsem se byl taky podívat, dělal jsem tehdy v Praze a šel si uložit peníze, co nám agentura přivezla hotově. Takže vím, že nikoho ani nenapadlo to kontrolovat. Přitom každá normální tržnice kontrolovala registraci...) Za mne je značka BIO jen další podvod, kdy stát se na něm podílí tím, že za certifikát vybere poplatek...Psalo se o případu pražského radního, který prodával draze BIO jahody ve stáncích po celém městě. Až někoho napadlo si je spočítat, zjistit objem prodeje a srovnat s velikostí toho biopozemku, co měl. Bylo to mnohem víc, než byl schopem vypěstovat. On totiž skupoval jahody od jiných pěstitelů, kteří tak měli jistý odběr a prodával je jako BIO, i když oni to pěstovali normálně za použití chemie. [Na tuhle stránku jsem přišel, když jsem dumal nad tou nálepkou na banánech, kde chybí země původu, když jinde je tam třeba Ecuador či Kolumbie. Dešťové pralesy je dost neurčitý původ a připomnělo mi to nápis u medu 900g, kde byla razítka více zemí původu, mj. Ukrajina a Urugvay. Nebo někdy je na zboží jen země EU! Což je v rozporu i s nařízením EU, že země původu musí být přesně dána! Taky nemám na něčem, že je to z USA, ale konkrétně třeba z Kalifornie! Nebo LIDL teď prodával vejce a na těch hnědých ze Slaného chybělo, do kdy jsou! Tak k čemu jsou ta bařízení, když to nikdo nekontroluje?!] A proč jsem to dělal? Protože na banánech z Penny byla ta nálepka, včera jsem je vybíral a dnes měly velký černý flek, ne klasické hnědé skvrny, typické pro přezrálé ovoce. Vybíral jsem zdravé a nikoli moc zralé plody. Dělal jsem zelináře v K. i skladníka v T. a trochu už vím, co jak dlouho vydrží.

Zdeněk
25.07.2023 v 10:57
Proč se není možné spolehnou na tzv.čárové kódy? Každá země má přiděleno nějaké číslo tohoto kódu. Česko na př. má první tři čísla 859. Na mnoha produktech kde je tento kód uveden je ale na obalu napsáno třeba pro příklad "vyrobeno v Polsku."

muf
18.07.2023 v 18:47
Pro uživatele vidja: Důvod, proč některé bio potraviny nemají logo žáby by měl člověk s ukončenou ZŠ snadno vymyslet. Jak je v článku napsáno, získání loga žabky je vázáno na poměrně přísnou certifikaci. Získání takové certifikace dá spoustu administrativy a práce a tudíž je pro firmu poměrně drahé. Kdo už má logo bio, nemá potřebu vynakládat další prostředky na další certifikaci od RainForest... Není to tedy žádná záhada. Logo se nezískává automaticky a někomu se prostě nevyplatí se o něj snažit.

vidja
16.07.2023 v 10:32
dotaz pro ty kteří obhajují kvalitu potravin označených žabičkou: Proč se ten symbol nevyskytuje na bio potravinách ? Asi proto že rozhodně není bio?

Jan
15.07.2023 v 09:20
Aleši a vyš že vše je jenom vibrace ty inteligente. Zkopirovat text z oficiálni stránky je důkaz , že co pan piše je Hoax . Ty kráso vy mate dost...

Matej
02.07.2023 v 15:16
No stejně by mohl někdo odpovědět Karlovi, taky by mě to zajímalo. Víme že nadnárodní společnosti i neziskovky platíme z našich daní , tzv. stát je dotuje. Většinou to není nic dobrého. Jako např BlackLivesMatters nebo LGBT. Takové řeči, že je to blbost jsem slyšel během covidu o popíračích vakcín a nakonec měli pravdu. Jednoduché říct , že to je blbost a odkázat na jejich dokonalou web. stránku a už si k tomu nic nezjišťovat. Možná lenost nebo ignorace.

Karel
28.06.2023 v 14:38
Moje maminka, toho času ležák v domově důchodců, má totiž velmi ráda čokoládové pudinky se šlehačkou, které ji kupuji a také se na něm objevil symbol žabičky. Zajímavé přitom je, že vanilkový pudink od stejného výrobce (Olma) symbol nemá. Tak mi prosím vysvětlete, proč něco symbol má a v podstatě stejný výrobek symbol nemá. Vysvětlení SZPI tady vůbec nesedí. Děkuji za odpověď. Karel

Petr
26.06.2023 v 08:57
Zajímalo by mne obecně, jak někteří jedinci dospěli ke své psychické nemoci. Jestli je to důsledek špatné výchovy, vrozené indispozice, své životní zoufalosti, chybějícího otce, opilé matky, cucání gumových medvídků, podvýživy, nadvýživy, hltání řetězových emailů, naslouchání bludných kanálů, nedostatek kritického myšlení?

Jan Omasta
17.06.2023 v 14:35
Tyto hoaxy slouží k tomu, aby odvedly pozornost od skutečných metod, které provádějí odlidnění. Již 60 let jsou nám přidávány do jídla extrémně zdravé akcelerátory stárnutí. Píšu o nich, že jsou s nimi dlouholeté zkušenosti. Jejich hlavní výhodou je, že zkracují dobu, po kterou je člověk v životě nemocen. Vlády se starají, seč mohou a zkoušejí další varianty postupů, jak snížit populaci. Podle mě perspektivní jsou: Euthanázie, včetně možnosti vzít s sebou i své děti. Virus se smrtností 50% Válka na Ukrajině Nové vakcíny se zabudovaným aktivizačním mechanismem Posílení chudoby Sterilizace vadných dětí Zákaz nedonošených dětí a zákaz udržování při životě vadných dětí

Aleš
15.06.2023 v 09:29
Už jen ten inteligentní text "...jel jsem za kamoškou, co vlastní přístroj na fregvence..." svědčí o mnohém. Dál není třeba číst.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé