Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Kontrola aktivního účtu Facebooku řetězovým e-mailem

První výskyt: 12.2007

Text hoaxu

Anglická verze

Reply Facebook is recently becoming very overpopulated,there have been many members complaining that Facebook is becoming very slow. Records show that the reason is that there are too many non-active Facebook members and, on the other side, too many new Facebook members.

We will be sending this message around to see if members are active or not. If you are active please send to at least 15 other users using Copy+ Paste to show that you are still active. Those who do not send this message within 2 weeks will be deleted without hesitation to create more space.

Send this message to all your friends and to show me that your still active and you will not be deleted.

Founder of Facebook,
Mark Zuckerberg


Slovenská verze

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg pise, ze vraj Facebook sa stal velmi popularny medzi ludmi a ludia sa stazuju ze je pomaly. Dovodom je vela novych clenov a tiez vela neaktivnych clenov. Tato sprava bude obiehat aby sa zistilo ci ste aktivny alebo nie. Ak ano, poslite tuto spravu aspon 15 ludom za pomoci Copy + Paste. Ti, ktori to neposlu dalej...
Read more behom 2 tyzdnov, budu bez vahania vymazani aby sa vytvorilo viacej miesta. Poslite to vsetkym priatelom aby ste mu ukazali, ze ste aktivni a nebudete zmazani.


Česká verze (1)

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg píše, že se prý Facebook stal velmi populárním mezii lidmi a lidé si stěžují, že je pomalý. Důvodem je mnoho nových členů a také mnoho neaktivních členů. Tato zpráva bude obíhat, aby se zjistilo, jestli jste aktivní nebo ne. Jestli ano, pošlete tuto zprávu aspoň 15 lidem za pomoci Copy + Paste. Ti, kteří to nepošlou dál během 2 týdnů, budou bez váhání vymazáni, aby se vytvořilo více místa. Pošlete to všem přátelům, aby jste mu ukázali, že jste aktivní a nebudete smazáni.


Česká verze (2)

Facebook je v poslední době stává velmi populárním.Také stáva velmi pomalým. Záznamy ukazují, že důvodem je, že existuje příliš mnoho non-Facebook aktivních členů, a na druhé straně, příliš Facebook mnoho nových členů.

Budeme odeslání této zprávy kolem, aby zjistil, jestli členové jsou aktivní nebo ne. Pokud Jste aktivní prosím zasílejte na nejméně 15 dalších uživatelů pomocí Copy + Vložit show, že jste stále aktivní. * Ti, kteří nemají poslat tuto zprávu do 2 týdnů budou smazány bez váhání k vytvoření více prostoru .*

Pošlete tuto zprávu všem svým přátelům a ukázat mi, že si stále aktivní a vás nebudou vymazány.

Zakladatel Facebooku
Mark Zuckerberg


Slovenská verze

Facebook je od nedavnej chvile prilis preludneny,je vela clenov,ktori sa stazuju,ze je Facebook prilis pomaly.Dovodom je mnozstvo NE-aktivnych clenov na jednej strane a na druhej strane velke mnozstvo novych clenov.Posielame tuto spravu,aby sme zistili,kto su tito aktivny a kto su neaktivny clenovia.Ked patrite do skup...iny aktivnych,zaslite tuto rminimalne 15 priatelom(copy+paste),aby ste dokazali,ze ste aktivny.*Ti,ktori tuto spravu nezaslu,budu do 2 tyzdnov bez vahania zruseni,aby sme mohli vytvorit viac miest.*Poslite tuto spravu vsetkym vasim priatelom,aby som mohol zistit,ze ste este aktivny a nebudete zruseny.
Zakladatel Facbooku Mark Zuckerberg


Verze s klikací stránkou (2011.10)

Nyní mi dovolte, abych se představil. Jsem hlavní administrátor facebooku pro Českou republiku. Vytvořil jsem tuto událost a stránku pro nastávající změny na facebooku. Stejně tak jako je tato stránka, jsou vytvořeny stejné události a stránky v každém státě.Tyto stránky mají za účel odstranit neaktivní účty.
Pro zachování Vašeho profilu je důlležité provést tyto kroky

1. KROK - Klikni na "Zúčastním se"

2. KROK - Klikni na [+ Pozvat přátele] a označ kamarády
[MUSÍŠ VYBRAT VŠECHNY]
(Rada : Pro rychlý výběr přátel použij TAB a SPACE )

3.KROK - Klikni na tento odkaz kde potvrdíš svoji aktivitu na facebooku odkliknutí všech palců:

http://www.facebook.com/pages/Výstraha-neaktivní-profily-budou-smazány/nějaký další kód_atd....

Verze s klikací stránkou (2011.10) - uživatel je přesměrován na stránku s tlečítky "To se mi líbí", ovšem není jisté pro co by hlasoval a zda se pod tlačítky neskrývá nějaký nebezpečný kód.

Podobné zprávy

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/kontrola-aktivniho-uctu-facebooku-retezovym-e-mailem/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=963

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Levna-vejce