Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Jožka Mrkvička a peníze na byt


rainbof
05.06.2006 v 23:06
A moje story - pravdiva
Je fakt ze zalezi na momentalni situaci, a nekteri lide jsou schopni ji vyuzit tak mistrne ze prislovi "prilezitost dela zlodeje" musi platit.
V roce 2002 jsem po krachu sve firmy v praze skoncil podnikani. zbylo mi nejakych ~650 000 na ucte za ktere jsem si hodlal koupit byt a najit si praci. Byt jsem sehnal, za uplne bezne penize, podepsala se kupni smlouva atd. jednoho dne jsem prisel a nemohl jsem se dostat domu. protoze bylo asi 5 rano sel jsem spat k rodicum kteri bydleli asi o 2km dal s tim ze rano se podivam co se to stalo se zamkem. Jake bylo moje prekvapeni kdyz jsem zhruba v 8 rano zjistil ze byt je absolutne prazdny, nekdo za cca 16h stacil stocit koberec, lino, zaclony, lustry. proste vsechno. bylo tam snad i zameteno. Tak jsem zavolal policii, ti vsechno ohledali vyslychali me snad do 20h, sousedi neco videli ale proto ze videli ze jsem se pristehoval tak tomu nevenovali pozornost. Mazec cislo dve byl kdyz o vikendu zazvonila nejaka zenska ze je z realitky a ze jdou na prohlidku (!). od ni jsem se dozvedel ze chodili na prohlidky uz mesic predtim (meli klic doted nevim odkud). No ve vysledku slo o jednoduchouckou nenapadnou vec. Opravdovy majitel byl otcem prodejce kteri se jmenovali stejne, povedeny synacek mel jakysi skraloup a cele to provedl na tatickovo obcanku. Protoze taticek byl v zahranici tak o nicem nevedel, a byt s poklidem predal realitce v dobe kdy prevod nebyl jeste dokoncen. No o byt jsem prisel protoze smlouva nebyla platna. Frajer si sel sednout. Prachy uz neuvidim.
Aspon tu praci ze jsem si nasel :]


Avicena
24.01.2006 v 13:59
Takže borec kupuje byt, který nikdy neviděl, neví kde je a neví kdy ho dostane...tak na tohle já neskočím...

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé