Rychlé vyhledávání

Reklama

Jaromír Soukup o vysokonapěťové energetické soustavě ČR

První výskyt: 09.2018

Text hoaxu


Verze 2023:

Předmět: To by měli vědět všichni občané CR - tak rychle čti a přeposílej !!! . . .

Na TV Barrandov proběhl pořad Jaromíra Soukupa o české energetice. Ten to tedy rozsvítil !!! Rozkryl vazby státního podniku Vysokonapěťové energetické soustavy ČR a skutečnost, že se tato část energetické soustavy tajně oddělila od ČEZu. Tento podnik byl napojen na soukromou firmu OSINEK a všichni na soukromou banku, kam tekly nekonečné miliardy z veřejných prostředků. A protože šlo o soukromou banku,  neskládala nikomu žádné účty. Prsty v tom měli kmotři ODS v čele s Patrikem Aulickým z Ústí nad Labem, Novákem a Ježkem, všichni z Ústí nad Labem. Napojeni byli další politici z ČSSD i ODS, včetně Petra Gandaloviče, který je velvyslancem v USA. Zde se točily miliardy z peněz  zákazníků platících nesmyslné ceny za odběr elektrické energie. Všichni to věděli, včetně politiků a všichni drželi ústa, protože z toho fantasticky profitovali. Kteří ? No především ti z ODS a ČSSD ! Ona soukromá banka byla akciovka s akciemi na doručitele, tedy utajení vlastníci se sídlem na Kypru. Proč tam ? No, aby se dobře kradlo ve velkém a bez rizika....

Každý spotřebitel platí měsíčně zálohy za odebranou elektrickou energii. Z toho se odděluje velký podíl, který jde do podniku  "Vysokonapěťové soustavy'' a odtud do výše uvedené soukromé banky se sídlem na Kypru. To je tunel jako hrom, ale policie ani justice nekoná!

Tak se buduje ten Fialův kapitalismus v Česku a nová politická kultura dle Fialy, jenomže to není budování kapitalismu, ale obrovská korupce a zlodějna a tedy mafiánský stát !!!

Andrej Babiš jim ten penězovod zašlápl. Odtud ta nenávist k jeho osobě !!!

Lze říct, že kradou hlavně úhlavní nepřátele Andreje Babiše !!!

Tak už se probuďme ! Nikdo nás zachraňovat nemůže a i kdyby mohl, tak to neudělá. Co jsme si nesmyslnou volbou za pomoci změny zákona o volbě koalic posrali, to si také my sami musíme dát do pořádku  !!!


Zdroj TV Barandov, Jaromír Soukup


Verze 2018

Na TV Barrandov proběhl pořad J. Soukupa. Ten to teda rozsvítil !! Jednak rozkryl struktury státního podniku Vysokonapěťové energetické soustavy ČR, kdy nikdo nevěděl, že se oddělil od ČEZu. Ten byl napojen na soukromou firmu OSINEK a všichni na soukromou banku, kam tekly nekonečné miliardy veřejných prostředků.
Protože šlo o soukromou banku, neskládala nikomu žádné účty. Prsty v tom měli kmotři ODS v čele s Patrikem Auliockým z Ústí n. L., Novákem a Ježkem všichni z Ústí n. L. Napojeno bylo hejno politiků z ČSSD i ODS ! včetně Gandaloviče. Ten je stále velvyslancem v USA. Točili se miliardy Kč z peněz obyvatel ČR. Všichni i politici to věděli a drželi ústa, protože z toho měli. Kteří no ti z ODS a ČSSD ! Ona soukromá banka byla akciovka s akciemi na doručitele, tedy utajení vlastníci a se sídlem na Kypru. Proč ? No aby se dobře kradlo ve velkém bez rizik.
O jaké peníze šlo :
Každý spotřebitel platí měsíčně zálohy na odebranou el. energii. Z toho se odděluje velký podíl, který jde do podniku Vysokonapěťové soustavy a odtud do soukromé banky se sídlem na Kypru. Tunel jako hrom ale policie ani justice nekoná !Hoax jakop příspěvek na FB v září 2018

Vyjádření odborníka nebo zainteresované osoby


Odpověď Českých elfů:

Přes všechna slova na TV Barrandov stačí jeden pohled do obchodního rejstříku a hned je zřejmé, že tzv. ČEPS, tedy Česká elektroenergetická přenosová soustava, patří státu. Společnost má jediného akcionáře – stát Českou republiku. Práva akcionáře ve společnosti vykonává jménem státu jako věcně příslušný státní orgán Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Tzv. penězovody ČEPSu Babiš nezastavil. Naopak, sám Soukup ve svém pořadu upozornil, že ČEPS sponzoroval konferenci Babišova nakladatelství MAFRA. A jasně přirovnal praktiky současného premiéra k chování Topolánka nebo Sobotky. Zastírací manévr se tedy koná pouze v tomto emailu, protože jeho autor pozapomněl tuhle část reportáže zmínit. Konečně, podívejte se sami.


Takže, dráty jsou pořád státu, tak o čem Soukup vlastně mluvil? Je potřeba několik informací opravit: ČEPS vznikl v roce 1998, a ne 2001, jak říkal Soukup. V roce 2001 nedošlo k žádné privatizace, už jen proto, že jde o akciovou společnost, kterou dosud vlastní stát. Společnost Osinek byla v roce 2010 zrušená, přestože Soukup o ní mluví, jakoby pořád existovala, tedy v přítomném čase…Soukup mluvil o několika věcech, které namíchal do jednoho pořadu.

Mluvil o kauze s pozemky, na kterých stavěl ČEPS své elektrické vedení a díky kterým odškodnil jejich majitele, což byli tzv. kmotři napojení na ODS. O tom se psalo i v jiných médiích.

Kritizoval, že zisky ČEPSu by měly být použity pro investice a poukázal na to, že státní akciovka Ozinek těsně přes svým zrušením použila (z rozhodnutí státu) peníze na záchranu Českých aerolinek (ČSA). Tehdy v roce 2009 aerolinky zaměstnávaly téměř 5 000 lidí.


Dále mluvil o „soukromé bance (což může být jakákoliv banka vyjma ČNB), kde byly uloženy prostředky ČEPSu.  Nicméně v celé reportáži nezaznělo, že by se peníze v té soukromé bance ztratily. Soukup pouze kritizuje, že se o státní miliardy starala. Kdo? No, to nevíme, pravděpodobně měl Soukup strach před žalobou. Ale o tunel evidentně nejde.

Pokud státní ČEPS sponzoruje akce firem, které vlastní premiér, jaké přesně penězovody to Babiš zastavil? Vzpomene si někdo aspoň na jeden?

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/jaromir-soukup-o-vysokonapetove-energeticke-soustave-cr/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1670

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé