Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Horor - pochoutky v Číně


Ewro mi daj
01.04.2014 v 12:49
dfzjgkacnhkncfdbvkfdb dfshvkcshkbjghb vkgbgf nhcsgsn bgf

RJHSRJJHS
13.11.2010 v 16:58
toto je zase výmysl nějakého škarohlída.o číně toho vím dostatek.ale tohle je naprostý nesmysl.jsou tam hodně vysoké tresty,a ,že by tohle prodávali volně v obchodech?ha,ha

Ma'am 'Na
02.09.2010 v 21:21
kanibalismus? Nechce sd mi nějak zatotovávat Afričany, ale tam bych to spíše odhadla. Já neznám žádný národ, kde by bylo všeobecně známo, že jí lidi... No možná ano, ale co xD A pokud jde a Asii, v Asii je Indonézie, tam nikoho nežerou, myslím, že to co v Indii, a tam lidi nejí, a ani nějak zvířata pro nás extrémě? Pak Japonsko a Čína, tam jí zase chobotnice -fajn a možná něco jako křeček...Možná-, o lidech nevím, proč by se navzájem jedli, Asiati jsou velmi přátelští... Proto je odtamtuď polovina mých přátel, asi. No, a k těm zemím ještě, tak tam je ještě Rusko, tam mají vodku, nač lidské orgány a kočky a pak takové Filipíny... No... Zdá se mi, že Hills by kočky v lásce -k jídlu- neměla, takže bych to tam taky zavrhla a kanibalismus asi též... A pak ještě nějaké prťavé zemičky, žeby Monako? (To má stejnou vlajku jako Indonézie, ale jestli to je v Asii nevím.) A kdo by měchtěl opravovat, že Indonezie je součástí Oceáie/Austrálie tak má sice pravdu, ale s videohrama spadá do regionu s Japonskem. Asie. Bum.

magor
02.09.2010 v 10:59
Jenom aby bylo jasno, na linky níže jsem se nedíval, nevím, co se tam dělo. Ani neříkám, že týrat zvířata je v pořádku, k tomu mám naopak dost vyhraněný názor. Jde mi o to, že nemůžete generalizovat. Svinstva se dějí všude, stačí trochu zapátrat a objevíte spoustu případů týrání u nás. Jen se ty, na kterých figurují asiaté, hojně medializují, hlavně formou těchto řetězových zpráv a šířením těchto \"podložených\" polopravd a mýtů. Česká společnost je VELMI xenofobní. Možná, kdybyste studovali kulturu těchto asijských národů jinak, než čtením bulvárních výplachů mozků, byste byly velmi překvapené.

magor
02.09.2010 v 10:53
To, že se Vám zřejmě příčí jíst brouky, je jistě jen a jen Váš názor. Pravdou ovšem zůstává, že se jedná o velmi zdravý, na proteiny bohatý pokrm. To, že někdo konzumuje psy a kočky, je zase jen jeho volba. Spoustě lidem naopak vadí konzumace např. vepřového. Je proto většina obyvatel ČR odsouzena k hanbě? Možná ano, prase je zřejmě mnohem inteligentnější než nějaká kočka. Podle jakého kritéria se rozhodujete, jaké zvíře sníst je ještě v pořádku a jaké ne? No a konečně poznámka o údajné \"několikatisícileté tradici\" kanibalismu obyvatel asijských zěmí. To asi víte z vlastní zkušenosti, viďte?

apokalypsa
27.07.2010 v 15:30
Ano, souhlasim, toto je bohuzel pravda, jakym krutym zpusobem zabijeji zvirata a serviruji pak, jako zradlo pro lidi:-(.Proto tyto narody nemam rada:-(

dahliapoverty
29.06.2010 v 19:37
Tak toto bych jako hoax rozhodně nepojímala. Nakonec se všeobecně ví, že asiaté zkomzumují naprosto všechno- červy,brouky, pavouky, psy, kočky, dokonce i krysy a potkany. http://www.youtube.com/watch?v=mYnGjIXgdrU http://cafe.loveme.cz/video/tyrani-zvirat-sokujici-kuchyne-video/ http://zpravy.idnes.cz/na-vietnamskych-jatkach-v-lovosicich-podrezavali-vepre-bez-omraceni-1g9-/krimi.asp?c=A091207_175535_krimi_jba Způsoby zabíjení zvířat jaou tak neuvěřitelně sadistické a příšerné, že normální člověk není ani schpen to pochopit. Kdo je chopen provádět toto a ještě se u toho výborně bavit, je schopen všeho! Doufám, že se nikdo nedomnívá, že na smrt utýraná zvířata snad chtěla dostat Oskara za herecký výkon!Pokud jde o knibalismus,tento má u asijských národů několikatisíciletou tradici.A bohužel, nejen asijských.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé