Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Co všechno tvůj mobil (ne)dokáže


Honza
01.02.2017 v 12:49
Jestli pak ten lišák Jaroslav když vysílal signál z klíčku do mobilu nestál vedle auta a auto se mu odemklo :-D

Blaz Blazovic
31.01.2017 v 07:37
Jen pro doplneni, *3370# je kod pro aktivaci tzv. EFR kodeku - Enhanced Full Rate - zvysi se kvalita zvuku pri hovoru a o neco snizi vydrz baterie. Funguje na starych telefonech Nokia a tez na telefonech jinych vyrobcu ze stejne doby (pouze GSM). Restart je jen vedlejsi efekt, neb je ho potreba pro aktivaci kodeku.

Josef Džubák
11.12.2015 v 12:38
Pro Jaroslava:

Dobrý den

Pokud je vaše uvedená e-mailová adresa u příspěvku správná, psali jsme si v polovině září. Tvrdil jste, že Oktavii popisovaným způsobem na dálku otevřete.

Možnost, že by to mohlo fungovat mi už dříve vyvrátili pracovníci servisu a ještě v září jsem tuto možnost zjiš'toval a bylo opět vysvětleno, že z technických důvodů to není možné.

Navrhoval jsem Vám, abychom se sešli a předvedl mi to. Na to jste mi už neodpověděl, místo toho je zde další příspěvek bez důkazů.

Pokud si myslíte, že to opravdu funguje, předveďte to.

JDJaroslav
09.11.2015 v 15:28
Milý pane Miroslave K.Asi toho opravdu víte \"podle Vás\" o kodování zámků Škodovek více než já.Já ale narozdíl od Vás jsem si to vyzkoušel a proto mi Vaše poznámka o \"blbosti\" naprosto nevadí.Dovedu si ji přeřadit ke správnému adresátovi.Až si to vyzkoušíte sám,doufám,že se omluvíte.S tím přirovnáním k benzínu to ale byla opravdu naprostá kravina.

Miroslav K.
15.09.2015 v 17:36
O kódování zámků u škodovek něco vím a klidně se budu hádat že Jaroslav tvrdí absolutní blbost! Mezi vysílačem dálkového odemykání v klíči a přijímačem v automobilu se přenáší zkódované údaje na určité frekvenci, který mobil nepřijme natož aby je přes nějakýcho operátora přenesl na jiný normální mobil a ten je zase odvysílal do přijímače. To je stejná ptákovina jako kdyby byl někdo na cestě bez paliva a zavolali jste si a ty jsi lil benzín na mobil a on ho přiložil k nádrži a čekal až do ní něco nateče :-o

Jaroslav
11.09.2015 v 10:13
Nevím,které údaje ze zpochybňující zprávy jsou ověřené ale jedna je 100% neověřená,neboť otvření zamknutého automobilu Octavia r.v.2007 se v pohodě dálkově pomocí mobilního telefonu provést dá.Několikrát jsem si to ověřil.O ostatní jsem neměl zájem a tak jsem to neprověřoval.Tato situace by ale mohla nastat a je možné ji tímto způsobem vyřešit.

ss
07.01.2011 v 16:13
A já tomu věřil... Dokonce jsem si to vytiskl! I fail...

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé