Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Cleto


pP
26.04.2011 v 18:00
ten překlad je vskutku vtipný, napočítal jsem 22 chyb ... už to o něčem svědčí

Jirka
08.09.2010 v 11:16
Radko, nikdo preci nezpochybnuje, ze ten kluk existuje. Ale je nesmysl rozesilat emaily, ktere lzou (nikdo zadne penize za to nedostane) a ktere akorat zatezuji sit, siri emailove adresy apod. Tomu se rika hoax.

Radka
18.07.2010 v 11:54
Myslím si,že mnozí z vás vůbec netuší co všechno ve světě je.Mám taky malou holčičku,která je postižená zrakově a na internetu o tom nenajdu vubec nic.Ono se o všem nemepíše a proto není důvod věřit,že to neexistuje.

Maťa
28.06.2010 v 15:02
To, ze je rozdiel medzi krkom a zbytkom tela je pri tejto chorobe (elefantiasis) bežné. Takže ten chlapec môže existovať. Ale súhlasím, že preposielaním mailu sa mu nedá pomôcť. O tejto chorobe je na internete popísané veľa. Je to parazitická choroba lymfatického systému, symptómy sa prejavujú hlavne na končatinách.

středa
16.06.2010 v 15:41
taky mi to teď došlo. elefantiáza to není, viděl bych to na syndrom Proteus. ten kluk klidně existovat může.

Mona
03.06.2010 v 14:35
jediný, co k tomuto můžu napsat je, že tato nemoc - Elefantiáza existuje. Napadá mízní cévy v lidském těle. Druhé slovo u této nemoci je naprostý nesmysl. Jinak tyto emaily zásadně mažu, ale chápu, že někteří slabí jedinci jsou chyceni za srdíčko a dále přeposílaj a natahujou hoaxy....

asdfghjkkll
07.05.2010 v 09:42
souhlasím.jak může někdo dát na internet takovej nesmysl?! a navíc je vidět rozdíl mezi krkem a zbytkem těla. stejně ten chlapec neexistuje, takže ty maily posíláte zbytečně. ale musím uznat že je to docela přesvědčivý. vubec nic o týhle nemoci na webu neni.

Plysacek
08.04.2010 v 08:21
Takových e-mailů je pořád všude plno a budou dál, tomu nikdo bohužel nezabrání. No i tací sou mezi námi kteří se snaží oblbnout lidi tak snad lidi nebudou naivní... Tady jde třeba \"jen\" o pitomej mejl, ale lidi sou tak naivní a soucitní, že sou schopní posílat i peněžitou pomoc!!! Lidi nebuďte hloupí a napřed se přesvědšte že je to pravda pak to posílejte dál...

XXX
05.12.2007 v 09:45
Jo taky si myslim, ze takovej chlapec neexistuje a navic internet nechce ani zadnou takovou chorobu najit na jakekolik jine strance nez teto...a to je podezdrele...je to hnus, si udelat takovou srandu! Nikomu nic zlyho nepreju ale bozi mlyny melou pomalu ale jiste!!

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé