Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Cikáni a veřejně prospěšné práce


katka
22.01.2021 v 11:17
to jsou jen blafi cigani nejsou zli

Pepa
27.09.2019 v 10:40
Souhlasím s Frantou. Nedávat dávky, dát práci! Jenže: "V demokracii nikdo nesmí být do práce nucen, ale na sociální dávky má každý zákonný nárok!" Min. práce a soc. věcí, námořní kapitán Vodička, blahé paměti!

Verca
06.09.2012 v 17:58
Pan inženýr Simeón nas to kápnul, souhlasím. Teď to zažívám, šla jsem \"k lopatě\" - uklízečka ruční, vzdělání nevzdělání. Přispěvatel Franta je blbec a demagod, ať si to jde zkusit.

Uplnej Vypatlanec
29.05.2012 v 11:34
Franto Franto ... ty ses ale peknej modrobolsevickej debil, kterej celej zivot bud krade nebo je na davkach ... protoze jinak bys vedel, kolik ti stat pro pripad ztraty zamestnani strhava ze mzdy, ale protoze to nevis, tak bud krades (jako spravej modrobolsevik) nebo sam parazitujes na davkach ...ty jeden jantare

Rvan
25.04.2012 v 11:12
slyšel jsem o tom, že pokud se dotyčný stará doma o rodinu, tak tyto veřejné práce vykonávat nemusí ( tzn,že početné rodiny sociálně slabších vlastně tyto práce dělat nemusí) oni mají jasné pravidlo.. čím více lidí = tím větší dávky = a ještě se jich tyto veřejné práce netýkají... Bo se pletu??

L.N.
27.01.2012 v 14:53
to nejsou nucené práce...to jsou veřejně prospěšné práce...a někteří holt musí být do práce krapet přinuceni...

Jan Novak
19.01.2012 v 09:41
Mne prislo mailom toto a neviem, ci je to hoax. 100%pravda!!! *Mesačné dávky pre dlhodobonezamestnaných cigáňov ** so 4 ** deťmi : * Dávka v hmotnej núdz i...................................212,30 EUR Za plnenie povinnej školskej dochádzky ...........68,80EUR – potvrdene, naozaj je topravda!! Na zdravotnú starostlivosť.............................. 12,-EUR Aktivačný........................................................ 126,14 EUR Na bývanie ...................................................... 89,2 EUR Dotácia na obed pre školopovinné deti .........80,-EUR –potvrdene!! Prídavky na deti ...........................................88,04 EUR ** SPOLU: 676,48 EUR* Mesačná výplata ženy, ktorá má tiežštyri deti a ktorá robí denne i nočné.............542,-EUR Prídavkynadeti......................................................................................88,04 EUR ** SPOLU 630,04 EUR ** ** A TO DOKEDY BUDEME TAKTO ROBIŤ ?** Dovtedy, pokiaľ si zakaždým zvolíme tak debilnú vládu, ako posledných 22 rokov!!!! P.S. Toto treba šíriť a nie 7 alebo 10 priateľom do 6 resp 24 hodín, ale celému Slovensku a hneď...

Karla
11.01.2012 v 19:56
Jiří Fantane: \"Platí dál, že se to nevztahuje na ty, kdo nikdy nedělali.\" a argument k Vašemu tvrzení?

Franta
11.01.2012 v 11:55
Proboha, co to tu melete? Jaké nucené práce? Nechte se vyšetřit. Nikdo nikoho nenutí ty práce dělat. Svobodně se můžete rozhodnout, že tam nepůjdete. A stát se svobodně rozhodne, že vám za to nedá peníze. Je opravdu úžasné sledovat jak pologramotní nemakačenkové nemající ponětí o zákonech a předpisech překroutí nějakou větu, kterou slyšeli někde v hospodě u šestého píva a začnou se ohánět lidskými právy. Být po mém, jdou všichni nezaměstnaní pro které není práce stavět třeba hladovou zeď, nebo přehazovat písek z hromady na hromadu a to každý pracovní den od šesti do dvou, aby si zachovali pracovní návyky, jako ti, co je musí živit. Ono by se vidělo, kolik by si jich najednou našlo práci, třeba už jen proto, že by najednou nemohli brát peníze za válení se na gauči a skuhrání, jak je to hrozný život, a nebo, že už by najednou nemohli brát dávky a zároveň pracovat načerno. Práce je dost, ale lenochů je víc.

Ing. Rémi Simeón PH.D.
20.12.2011 v 05:29
Musím říci , že fašista Drábek lže , jak když tiskne. Např. bude člověk , který je sice zařazen. na úp, ale nechce se nechat ponižovat a od úp žádný příspěvek před umístěním(podpora), ani soc. dávky či jak se to jmenuje, nevezme. A přesto může být poslán pod pohrůžkou vyhazovu z úp(což má za následek, že se dostane do dluhového otroctví- nebud mít z čeho platit vzp 1080 kč) a půjde tak pod pohrůžkou ekon. vydírání na tuto \"službu.\" A stane se toto : bude to např. Vš , tak mu dají práci v knihovně, jenže, on tam bude 4 hod/ den za NULA kč , a v té době již za podobnou práci(katalogizace knih do počítače) bude mít kmenový zaměstnance kč 500. A půjde na oběd ,za kč 60 a onen nuceně pracujíc nebude mít dosud vyděláno ani na rohlík za 1.90 Kč a navíc utratí , jelikož človšk obvykle nebydlí v budově knihovny, 2* 20 - 4* 20 kč za mhd. To je sprosté svinstvo a mluvčí tohoto fašistického šmejda je obyčejná prolhaná nevěstka . Můj názor je, že kdyby mi poslali takového člověka, a on mi řekl , že bude dělat podobnou práci , ale za NULA korun , tak ihned s ním pojedu na pracák a dám jim vybrat, ať mu (tomu neštastníkovi) platí za ty čtyři hodiny stejnou částku , jako kmenovému zamšstnaci za každou hodinu a cčetně nároku na placenou dovolenou v příslušné poměrové hodnotě a také samzřejmě stravenky a pod. , jelikož dle úmluvy o ochraně práce a úmluvě o zamezení nucené práce je kždá signatářská země pivinna platit za stejnou či podobnou práci stejnou či podobnou částku , odpovídající lokalitě a místním zvyklostem , akže v Praze třeba 120-150 /h , v Ústí 80- 100 /hod. A nic z toho (té úmluvy) ,nesmí být vykládáni jinak . _Takže bych na tu ženskou , co by nutila mi poslat člověka konat práci zadarmo , podla tr. oznámení . Jsou to obyčejní fašisti , mnohem horší , než za Mussolinia , původně to byly svazky itaských veteránů , aby měli po návratu z fronty co vůbec jíst .

Nuzný
30.11.2011 v 18:32
I kdyby se ty nucené práce na cikány vztahovaly, taj je mi to prd platné, protože je těmi nucenými pracemi porušováno jedno ze základních lidských práv. Nucené práce jsou zakázány mezinárodními lidskoprávními předpisy a dohodami, a ČR je těmito dohodami a předpisy vázána. Tady nejde o to, zda bude cikán tyto nucené práce vykonávat či nikoli, tady jde především o porušování základních lidských práv!!!

Vojta
30.10.2011 v 20:11
Souhlasím s předchozím příspěvkem, a musím připomenout, že zákon je napsán tak, že se opravdu může týkat člověka, si dva měsíce nenašel práci po propuštění. A zákon je zákon, není přece možno takto diskriminovat lidí, kteří například léta přispívali právě na příspěvek v nezaměstnanosti, a stát vám ho poskytne pouze jako almužnu za nucenou práci. Úředník musí vycházet ze zákona, a když dostane pokyn nebo se mu nebudete líbit tak to platí pro všechny. To ještě nemluvím o tom, že odstupné, které platí zaměstnavatel (nebo také neplatí, ale stejně vám to počítají) není nikde ve světě brán jako podpora v nezaměstnanosti, ale jako odškodné za propuštění. Ono příjít nedobrovolně o zaměstnání a následně být delší dobu všude odmítán, je velmi stresující.

Jiří Fantan
22.10.2011 v 16:30
Odpověď nevyvrací zveřejněný text. Jde v každém případě o nezaměstnané, mj. hlavně o ty, kteří práci hledají, ale nemohou sehnat práci \"na smlouvu\", tak z nouze berou \"melouchy\" za pár korun. Dřív se tomu říkalo \"nádeník\" a byla to běžná forma obživy. Teď to bude důvodem k odebrání dávek. Platí dál, že se to nevztahuje na ty, kdo nikdy nedělali.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé