Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Zpoplatnění ICQ


salas
07.06.2006 v 21:43
tak ja si v mirande nastavim kytku klidne na fialovou - nebo ze bych dal misto kytky treba slona :)
Akorat uz me nebavi to tem lidem porad vysvetlovat... :D

Unga-Tunga
07.06.2006 v 21:37
Práve mi prislo

Od 1.12.06 bude icq placené. tomu muzete predejit kdyz poslete tuto zpravu aspon 18 lidem z tve kontaktni listiny . Neni to zert (zdroj: www.icq.com ) Kdyz posles 18 lidem dostanes email a tvoje icq kvetina bude modrá."


pondelok
10.04.2006 v 23:52
nj, aj mne to parkrat prislo, ale co naplat, nepouzivam teple icq, ale GAIM, ziadna kyticka v trayi sa nekona xDDD

Pavel
02.04.2006 v 15:01
Tak se dívám, že postupem času ještě nezmizeli ti, co věří hoaxům :)

Chytrex
22.01.2006 v 19:49
:D Tak ta modrá květinka je masakr..:D To by si měli všichni nainstalit aby nemuseli posílat takové <>iny LOL

Hecker
08.01.2006 v 17:41
TAky mi to prislo od 9.12006.

Eva K
08.01.2006 v 15:55
Tak mi prisla message - ze ICQ bude zpoplatnene od zitrka tj. 9.1. - jinak text zpravy byl stejny jako u vyse uvedenych zprav s datem 1.12....

Freezy
07.01.2006 v 00:34
to: Andilek...
Na ICQ, Google a jejich partnery - ale já už si jich nevšimnu , protože jsem si je zabil pomocí bannerkilleru...

andilek
02.01.2006 v 00:16
reajce na:Freezy
Taky si vsimni, ze ty reklamy dole jsou pouze na icq samotne

Freezy
23.11.2005 v 12:31
Jo a mimochodem ... modrá mutace této květinky je na: http://www.geocities.com/modra_kvetinka/

Freezy
23.11.2005 v 12:05
Co se týče zpoplatnění ... na co si asi myslíte, že tam jsou ty reklamy (pokud si je někdo nezabije bannerkillerem...) - asi aby se za to platilo... nebo snad na ozdobu...??!!!!! LIDI UVAŽUJTE TROCHU!!!!!!

Freezy
23.11.2005 v 12:03
Co se týče zpoplatnění ... na co si asi myslíte, že tam jsou ty reklamy (pokud si je někdo nezabije bannerkillerem...) - asi aby se za to platilo... nebo snad na ozdobu...??!!!!! LIDI UVAŽUJTE TROCHU!!!!!!

joaninho
12.11.2005 v 22:36
tybrdo ja mam nejakej vzdělanej contact list, me tyhle blbosti nechodej...

Minor
31.10.2005 v 17:59
Ještě jednou mi to pošle nějakej krétén tak mu rozbiju držku!!!!! Viz srandy-kopec na ICQ, který mi to samozřejmě také poslal!!!

Radushka
29.10.2005 v 20:57
Ahoj. Čekala jsem na tento hoax dost dlouho, ale pokaždé když se objeví na ICQ něco nového, mě to zaručeně příjde.Je až ohromující, jak tento hoax dokáže za pár hodinin zmutovat. I když všem známím posílám upozornění, že mě to nezajímá, přesto mi ho posílájí. Jednou vypustí to, že se má rozeslat lidem v kontakt listu, podruhé zase zpoplatnění.Jindy zas, že se kytička ze zelené změní na modrou. I když je to nepříjemné, známím nenadávám, protože vím, že se stejně nikdy nepoučí a když tomu chtějí věřit, proč jim brát iluze a práci navíc.Těm nejméňě tvrdohlavým posílám odkaz na tuto stránku. PS: Je to tu supr

Hameveth
20.10.2005 v 21:31
Ironicka zalezitost je taky to, ze vetsina lidi nema v icq profilu vyplneny email, takze i kdyby to byla pravda, jsem zvedav kam by to doslo:D

Starejbar
20.10.2005 v 12:05
to totoje aktualne: a platí to i pro mirandu :-)))

Starejbar
20.10.2005 v 12:02
Tak se mi dnes slavnostně dostal do počítače ten krásný hoax o spoplatnění ICQ, je to naprostá hrůza, 100x ba třeba 1000x jsem se snažil všem známým od kterých podobné ...... dostávám a už je to tu zas takže nevím kolikrát to budu muet ještě vysětlovat než jim to dojde, ale nezlobím se na ně taky jsem byl tak zabedněný než mi jeden známý ukázal cestu sem :-)

amonnia
18.10.2005 v 08:33
to martik --> tak to nevím, esli to pomože .. sem od ní 500 kiláků!!! :O( ale napsala sem ji, že normální člověk po upozornění si dává bacha a sleduje hoax.cz !!! :O( ale je super, že vznikla tádle stránka.. pře aspon se nemusím (jako baba) počítat mezi ty blbce .. btw neska mi přišel hoax tragédie 14ti měsíční holčičky.. Ty lidi bych házela do pytle .. :O(

petr
18.10.2005 v 00:28
vezmu sekeru a kdo mi to posle tomu useknu rucikcky !

R0bins0n
17.10.2005 v 20:07
DPc ešte raz mi dakdo takyto spam pošle tak ho kopnem do ... fakt to neni sranda !!!!! A ten čo ten spam vymislel tak ten je skurveny kokot !!!!

gargamel
17.10.2005 v 18:14
toto: si myslis ze ti na to zrovna tady nekdo skoci? :)
a vsem ostatnim, chce to hlavne klid a nohy v teple, a s usmevem, ale durazne vsem vysvetlovat, co ze je to ten hoax, oni to treba casem pochopi..tak trpelivost, pratele!

Richard
17.10.2005 v 18:06
2toto je aktualne:teda psat hoaxy na stranku ktera je zamerena proti nim mi nepride normalni...

toto je aktualne
17.10.2005 v 16:40
POZOR DULEZITE!!
Pokud vam doslo varovani, ze bude od 1.12. ICQ placene,jednalo se o virus PaySpoof.f sirici se po ICQ.Pokud jste varovani poslali jinym,obdrzeli tento virus i oni. Viru se lze zbavit jedine preinstalaci ICQ.Virus se projevi az 1.12.a smaze vsem nakazenym harddisky. Poslete prosim tuto zpravu lidem,u kterych tusite, ze by mohli byt nositeli viru.

Martik
17.10.2005 v 15:55
Nevim, ja myslel, že jsou některe ženske normalni... ale asi nejsou... ony tohle prostě nepochopi!!!! zkus ji vyfackovat... třeba se probere... a pak mi dej vědět, jestli to mam taky zkusit... protože mě to fakt už se...ehmm, štve...

amonnia
17.10.2005 v 14:20
No to ne.. ale víš jak.. mohla by si to už projednou odnaučit.. -->> slug

slug
17.10.2005 v 11:12
Jak odnaaučit kamarádku? Blbost nejde odnaučit...

amonnia
17.10.2005 v 09:54
Jak mám odnaučit kamarádku, aby mi ty hoaxy neposílala? nevíte recept krom ignorelistu? (pozn. říkat ji, že je to naprostá blbina, nebo jí posílat adresy na stránky hoax.cz je k ničemu:O((

snoopy
17.10.2005 v 09:50
me to zas tak mockrat neprislo, ale kdyz mi kamos napsal, ze vi ze je to na hovno, ale ze to dela kvuli ty kyticce ... to z je moc :o)

realist
17.10.2005 v 02:15
jj je to pravda ze takle rozjetej hoax sem uz dlouho nevidel - prave sem dostal dalsi nasup.

Vložit příspěvek do diskuse

















Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé