Rychlé vyhledávání

Reklama

Zjistěte proč zvolit ESET


ICQ - nepřidávejte uživatele ...

První výskyt: 01.2005
Původní verze:

Hi! Posli prosim vsetkym svojim kontaktom spravu ze nemaju do svojho Contactlistu prijmat Beavisa. Je to virus, ktory ti sformatuje disk a ked ho ma jeden z tvojich kontaktnych osob spravi to iste aj tebe..


Opakovaný vtip... :-(

Vysla nova verze Beavisa pod nazvem Lolita. Tak posli prosim vsem svojim kontaktum zpravu ze nemají do svého Contactlistu priíjmat Lolitu. Je to virus, ktery se siri hlavne po icq. Prvni odesle tvoje osobni informace a dokumenty na internet a pak ti sformatuje disk. Kdyz ho ma jeden z tvých kontaktních osob udelá to samé i tobe...uz hodne lidi tuhle zpravu podcenilo tak neudelej tu samou chybu!


a ještě jednou :-(

Posli prosim vsem svym kontaktum zpravu ze nemaji do sveho Contactlistu prijmat Kaixe. Je to virus, ktery ti zformatuje disk, a kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob, zformatuje to i tebe.


další upravená verze:

Vysla nova verze Horina pod nazvem Lolita. Tak posli prosim vsem svojim kontaktum zpravu ze nemají do svého Contact listu priříjmat uzivatele pod nickem X-juray. Je to virus, ktery se siri hlavne po icq. Prvni odesle tvoje osobni informace a dokumenty na internet a pak ti zformatuje disk. Kdyz ho ma jeden z tvých kontaktních osob udelá to samé i tobe!!!


a další...

Posli prosim vsem svym kontaktum zpravu, ze nemaji do sveho Contact listu prijimat uzivatele pod nickem X-juray. Je to virus, ktery se siri hlavne po icq. Prvni odesle tvoje osobni informace a dokumenty na internet a pak ti zformatuje disk. Kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob, udela to same i tobe!!!!!


tentokrát s chrobákem

Posli prosim vsem svym kontaktum zpravu, ze nemaji do sveho Contact listu v ICQ prijimat uzivatele pod nickem CHROBAK. Je to virus, ktery se siri hlavne po ICQ. Prvni odesle tvoje osobni informace a dokumenty na internet a pak ti zformatuje disk. Kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob, udela to same i tobe.


další...

Posli prosim vsem svym kontaktum zpravu, ze nemaji do sveho Contact listu v ICQ prijimat uzivatele pod nickem Pavlínka. Je to virus, ktery se siri hlavne po ICQ. Nejprve se ti nabourá do vlastností počítače, které zaspamuje neslušnými obrázky a při vstupu na internet zadá jako domovskou stránku placený americký pornoweb. Kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob, udela to same i tobe.Zdarec prosimtě pošli tu zprávu úplně všem

... a další ...

Rekni vsem lidem z tveho Contactu listu, ze Morfey (232-939-546) je virus.
At ho neautorizujou.Da-li mu nekdo autorizaci, nakazi vsechny kontakty z toho listu, tim padem i tebe. Posli tuto zpravu vsem Tvym znamym!

... a další ...
Rekni vsem lidem z tveho Contactu listu, ze Morfey (232-939-546) je virus.
At ho neautorizujou.Da-li mu nekdo autorizaci, nakazi vsechny kontakty z toho listu, tim padem i tebe. Posli tuto zpravu vsem Tvym znamym!

... a další ...

kontakt kralle(232-623-124) je to totiz virus(pres icq), ktery ti kompletne zformatuje pamet compu a ukazuje zmrzaceny casti tela a kdyz to chytne jeden z tvych kontaktu, jsi taky postizeny!!!!! takze to zkopiruj a posli vsem lidem co mas v seznamu

... opravdu další?


Tento seznam by snad mohl být nekonečný. dokud budou mít přístup k Internetu i ti, co se na něm neumí chovat, budou vznikat a dál se šířit různé verze tohoto nesmyslu.

Opravdu další!
Nějaký *pip* to přepsal na verzi SKYPE


Rekni vsem lidem z tveho SKYPE Contacku listu, ze Morfey (232-939-546) je virus. At ho neatorizujou. Da-li mu nekdo autorizaci, nakazi vsechny kontakty z toho listu, tim padem i tebe. Posli tuto zpravu vsem tvym znamym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobné zprávy

Doplňující odkazy

 
Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/icq---nepridavejte-uzivatele-/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=360

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání 2017 - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Viry.cz
Konference SECURITY
Projekt E-Bezpečí
Hustej INTERNET
MANIPULÁTOŘI.CZ
PARANOIA.CZ
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Safer Internet
Check Point
AVAST!
Konference iCT Day - 2016 - Bezpečnost kyberprostoru
3. E-mailing konference v Praze

Podpořte nás

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

CZilla
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
Jak na web
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
spamy.cz
soom.cz
Antivirové centrum
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Levna-vejce